مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
آره در طول کار کردن هم میزنه ... البته نه همیشه
پس یعنی مشکلی از لحاظ خرابی و ... نیست؟ خطری نداره؟

داداش شما یه کاری کن ! : کنسول رو خاموش کن بعد دکمه پاور رو همینطور بگیر تا یه بوق دوم هم بزنه بعد میره Safe Mode برو از اونجا یه Rebuild Database بزن به احتمال 90 درصد مشکلت حل میشه اگه نشد اخرین فریمویر که 75 هست رو بزن رو فلش ( اموزشش تو همین فروم هست ) برو از تو سیف مود بریزش دیگه کلا حل میشه ! من خودم این مشکل رو داشتم ! اگه حل نشد باید یه Initialize کنی ( املاش نمیدونم درسته یا نه ) کامل همه چی پاک میشه ولی اوکی میشه

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
آره در طول کار کردن هم میزنه ... البته نه همیشه
پس یعنی مشکلی از لحاظ خرابی و ... نیست؟ خطری نداره؟

اگه در طول بازیو روشن بودن هم صدای همین بوقو میشنوی به قول دوستمون کنسول به گ.ز گ.ز افتاده :d . intialize کن درست میشه . (همه چی جز فریمور پاک میشه) . بعد بزار آپدیتای بازیو هر چی که خواست انجام بده .

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اگه در طول بازیو روشن بودن هم صدای همین بوقو میشنوی به قول دوستمون کنسول به گ.ز گ.ز افتاده :d . intialize کن درست میشه . (همه چی جز فریمور پاک میشه) . بعد بزار آپدیتای بازیو هر چی که خواست انجام بده .

بازیایی که ریختم همه ش پاک میشه؟
فکر کنم با صداش راحتتر بشه کنار اومد :D البته یه مدت که بازی میکنم کمتر میشه و بعد قطع میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیایی که ریختم همه ش پاک میشه؟
فکر کنم با صداش راحتتر بشه کنار اومد :D البته یه مدت که بازی میکنم کمتر میشه و بعد قطع میشه
Rebuild Databse آمتحان کردی ؟
اره initialize همه چی رو پاک میکنه کامل.

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
این داستان بوقی که بعضی موقع ها هنگام خاموش شدن پخش میشه معلوم نشد برای چیه آخر؟
اگر یک برنامه باز بمونه خاموش کنید بوق میزنه عزیز مثلا داری بتل بازی میکنی کلوز اپلیکیشن رو بزنی بعد خاموش کنی دیگه بوق نمیزنه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دستگاه من هرازگاهی یه بوق سه تایی میزنه ... بعضی موقعا چند دقیقه یه بار ، بعضی وقتا هم یه ربع الی نیم ساعت اصلا نمیزنه ...
کسی میدونه جریان این بوق سه تایی چیه؟ (یعنی سه تا بوق پشت هم سریع میزنه: دید دید دید!)
باعث نگرانیم شده :(
از من موقع خاموش شدن دوتا بوق میزنه فک کنم از نته

• Like
Reactions: AMIROo_

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
حالا دوستان 3 تا بوق میزنه 10 تا بوق میزنه میاد بیرون فحش میده بیخیال شید بشنید بازیتون رو بکنید لذت ببرید چه کاریه

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان ببخشید یکسوال:
این سیف مود safe modeچیه؟! یک چیزی مثل بایوس تو pc هست؟؟
میشه یکم توضیح بدید
که مثلا چه وقت بکار میاد و به چه دردی میخوره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ببخشید یکسوال:
این سیف مود safe modeچیه؟! یک چیزی مثل بایوس تو pc هست؟؟
میشه یکم توضیح بدید
که مثلا چه وقت بکار میاد و به چه دردی میخوره
بيشتر براي زماني هست كه براي دستگاه مشكلي پيش اومده و اينطور مواقع
قسمنت rebuild database هست كه كمك ميكنه مشكلات سطحي درست بشن و بقيه گزينه ها format و ... هستن و update فريمور
زماني كه دستگاه بوت نشه بايد از اين قسمت بالا اوردش

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اپدیت کردن از منویه دستگاه یا سیف مود فرقی نداره که؟؟؟؟
چطور میشه رفت تو سیف مود؟
نه فرقی نداره حتی خیلیا میگن از سیف مود و فلش راحت تر هم هست
کنسول که کاملا خاموش دستت رو 7 ثانیه روی دکمه پاور نگه داری و بعد از شنیدن صدای بوق دستتو برداری ، کنسول از سیف مود میاد بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر