مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
4 صفحه آخر رو خوندم دیگه ترسیدم عقب تر برم :|
حالا چندتا سوال واسم پیش اومده:
1-مشکل auto eject که میگید باید ارتفاع دستگاه زیاد بشه با فن بهتر نمیشه؟ مثه فن زیر لپتاپ؟
2-محافظ برق که تو بعضی از پستها گفتن بدون محافظ به برق بزن! لازمه یا مضره؟
3-نور چراغ دستگاه باید آبی باشه یا سفید؟! (تو سایت ps4store نوشته هر رنگی باشه مهم نیست)
4-بهترین حالت قرار گیری کنسول افقی هست یا عمودی؟

مرسی ;)
۱ این برای کسانی است که مشکل پیدا کرده -ربطی به فن نداره ، لازم نیست چون در زیر کنسول شیاری وجود نداره تا هوا جریان داشته باشه.
۲- نیتوانم نظری بدهم
۳-اول که روشن میشه چند ثانه آبی است و بعد سفید میشه .کلا آن سایت گیج میزنه .
۴هیچ فرقی نداره برای دو حالت ساخته شده مهم جای دستگاه است از چهار طرف باز باشه و هوا جریان داشته باشد.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
4 صفحه آخر رو خوندم دیگه ترسیدم عقب تر برم :|
حالا چندتا سوال واسم پیش اومده:
1-مشکل auto eject که میگید باید ارتفاع دستگاه زیاد بشه با فن بهتر نمیشه؟ مثه فن زیر لپتاپ؟
2-محافظ برق که تو بعضی از پستها گفتن بدون محافظ به برق بزن! لازمه یا مضره؟
3-نور چراغ دستگاه باید آبی باشه یا سفید؟! (تو سایت ps4store نوشته هر رنگی باشه مهم نیست)
4-بهترین حالت قرار گیری کنسول افقی هست یا عمودی؟

مرسی ;)
1- صرفا" برای فاصله افتادن دستگاه با زمین هست
2- محافظ برق خوبه اما باید استاندارد باشه
3- با روشن شدن دستگاه چراغ آبی چشمک زده و بعد بوت کامل چراغ سفید میشود و توی حالت استندبای زرد میشه
4 افقی اما عمودی هم مشکلی نیست و دستگاه با هوا ارتباط بیشتری داره البته با پایه استاندارد باید باشه که تهویه کنسول خوب کار کنه

spt1403

کاربر سایت
Sep 8, 2010
10
نام
mohamad
من تا حالا ندیده بودم تاپیکی به این زود به زود ابدیت شه .
هر 6 ساعت یه نفر میاد میگه کنسول من خاموش شد .دیگه روشن نمیشه .
اقا یه مدت این این فروشنده های نسبتا محترم رو تحریم کنید .تا جنس خراب تحویل مردم ندن.
بخدا اینجوری دیگه از این خرابی ها خبری هم نمیشه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
من تا حالا ندیده بودم تاپیکی به این زود به زود ابدیت شه .
هر 6 ساعت یه نفر میاد میگه کنسول من خاموش شد .دیگه روشن نمیشه .
اقا یه مدت این این فروشنده های نسبتا محترم رو تحریم کنید .تا جنس خراب تحویل مردم ندن.
بخدا اینجوری دیگه از این خرابی ها خبری هم نمیشه.
آقا 50% این سوالات تکراریه!!!!!
25% هم مربوط به راهنمایی خرید هست!!!!
25% هم جواب!!!!
کلا 50 درصد تاپیک مفیده:|
ببین من و دوستانی مثل آقا آرمان و اشکان جان چه حوصله ای داریم هر روز میایم جواب میدیم!

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
سلام..امروز به صورت اشتباهی رفتم تو SETTING و initialize زدم .دستگاه از اول ریسیت شد .وقتی لوگو بالا می یاد می گه کابل DS4 وصل کن و کلید PS بزن اما وقتی می زنم DS4 چشمک می زنه و اتفاقی نمی افته و تو همون صفحه می مومنه و نمی شه اسکیپ کرد , چون کنسولم ریجن 2 بالا سمت راست پیامی به صورت زاپنی می ده که توش bluetooth هم داره .الان باید چی کار کنم؟

xbehnamx

کاربر سایت
Jul 4, 2014
8
این کار رو بکن ببین جواب میده...
1-PS رو خاموش کن
2-این قسمت رو تو دستت پیدا کن:
1.jpg
3-با یه سوزنی چیزی بکن تو سوراخش و چند ثانیه وایسا
4-بعد از ریست شدن کنترلر، دسته رو با کابل USB به دستگاه وصل کن.
5-حالا PS button رو بزن.

خیلی ممنون بابت توضیحات. این کار رو کردم ولی هنوز این مشکل برطرف نشده

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
تو بازي گاست قبل از منو وقتي اونجا كه ميگه استارت بزن گير ميكنه و نميره تو بازي وقتي هم close application ميزنم كه بياد اررور ميده :

an error has occured in the following application (ce-34878-0
call of duty ghosts
كه پاينشم يه ريپورت داره براي سوني هر چي ريپورتم ميدم فرقي نميكنه. قبلا مشكلي نداشت .يكي دو دوبارم به سختي رقت داخل منو

مشكل از چيه ؟

ويرايش : الان اپديت 1.74 اومد دانلود كنم ببينم خوب ميشه

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
تو بازي گاست قبل از منو وقتي اونجا كه ميگه استارت بزن گير ميكنه و نميره تو بازي وقتي هم close application ميزنم كه بياد اررور ميده :

an error has occured in the following application (ce-34878-0
call of duty ghosts
كه پاينشم يه ريپورت داره براي سوني هر چي ريپورتم ميدم فرقي نميكنه. قبلا مشكلي نداشت .يكي دو دوبارم به سختي رقت داخل منو

مشكل از چيه ؟

ويرايش : الان اپديت 1.74 اومد دانلود كنم ببينم خوب ميشه

احتمالا اشکال از بازی باشه

- - -ویرایش - - -

سلام..امروز به صورت اشتباهی رفتم تو SETTING و initialize زدم .دستگاه از اول ریسیت شد .وقتی لوگو بالا می یاد می گه کابل DS4 وصل کن و کلید PS بزن اما وقتی می زنم DS4 چشمک می زنه و اتفاقی نمی افته و تو همون صفحه می مومنه و نمی شه اسکیپ کرد , چون کنسولم ریجن 2 بالا سمت راست پیامی به صورت زاپنی می ده که توش bluetooth هم داره .الان باید چی کار کنم؟

این کارو بکن:

این کار رو بکن ببین جواب میده...
1-PS رو خاموش کن
2-این قسمت رو تو دستت پیدا کن:
1.jpg
3-با یه سوزنی چیزی بکن تو سوراخش و چند ثانیه وایسا
4-بعد از ریست شدن کنترلر، دسته رو با کابل USB به دستگاه وصل کن.
5-حالا PS button رو بزن.

لینک راهنمایی:https://support.us.playstation.com/a...roubleshooting
همینجا برید توضیحات کامل تری داده

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
احتمالا اشکال از بازی باشه

درسته به احتمال زياد باگ داره

به 1.74 اپديت كردم فرقي نكرد

اينكار كه ميكردم مشكل برطرف ميشود ميرفت تو منو تو settingd گزينه network انخاب ميكردم و تست اينترنت ميگرفتم ( psn singn-in وصل نبود ) بعد كه ميرفتم تو بازي ميديدم كه رفته تو منو بنابرين حدس زدم كه وقتي ايدي وصل نباشه اينجوري ميشه چون يه كار ديگه هم كه كرده بودم تو بازي گاست مولتي گزينه sat as default فعال كرده بودم كه وقتي استارت بزنم پيش فرض بره تو مولتي كه وقتي اين گزينه غير فعال كردم براي مولتي درست شد ديگه حتي وقتي ايديم يا اينترنت وصل نباشه ميره داخل منو ومشكلي نداره

كساي كه به اين مشكل من براشون پيش اومد اين كار انجام بدند درست ميشه

حالا سوني كي درست ميكنه اين مشكلات خدا ميدونه تو بتلفيد 4 اگه اينترنت وصل نبود نميرفت تو منو كه حتي بخواي افلاين بازي كني كه اپديت بتلفيد اومد اين مشكل برطرف كردند

كسي انگليسيش خوبه راپورت كنه به پشتيباني سوني بگه هي اپديت جديد ميدي هي پايداري رو مي بريد بالا كه عملا تا حالا پايداري خاصي نديديم اين همه هم باگ پس system stability يعني چه ....

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
ادم اينجا مياد ميترسه من قصد داشتم شهريور بخرم با اين حساب صبر ميكنم وقتي مطمن شدم ميخرم اصلا شايد تا اسليم صبر كنم كل مشكلات برطرف بشه اخه من ١٦٠٠ پول ندارم بدم كه واشم ١ هفنه ككار كنه

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
ادم اينجا مياد ميترسه من قصد داشتم شهريور بخرم با اين حساب صبر ميكنم وقتي مطمن شدم ميخرم اصلا شايد تا اسليم صبر كنم كل مشكلات برطرف بشه اخه من ١٦٠٠ پول ندارم بدم كه واشم ١ هفنه ككار كنه
از این اسلیم تر دیگه نمیشه
از این بیشتر باید کنسول رو از وسط نصف کنن!!!!!!!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
ادم اينجا مياد ميترسه من قصد داشتم شهريور بخرم با اين حساب صبر ميكنم وقتي مطمن شدم ميخرم اصلا شايد تا اسليم صبر كنم كل مشكلات برطرف بشه اخه من ١٦٠٠ پول ندارم بدم كه واسم ١ هفنه كار كنه
آقا ما اینجا داریم گل لگد نمیکنیم که!چندین نفر تو دو هفته اخیر اومدن این حرفا رو زدن جوابشونو دادم!!!شما مطمئن باش. ریجن 2 سال 2014 بگیر خیالتم راحت. این همه ملت گرفتن مشکلی ندارن. اونا نمیان اینجا بگن کنسول ما سالمه که!!!
شما اون همه رو ول کردی اومدی چند درصد؟!از بین اینهمه خریدار کلا کمتر از 4 درصد کنسول ها مشکل داشته و ریجن 2 چه تو دوهزار و سیزده و چه تو 2014 کاملا سالم بوده و این ریجن 1 هست که بعضیاش خراب در اومد!
از این اسلیم تر؟؟؟؟؟؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
دوستان عزیز یه حرفی میزنم امیدوارم راهگشای دوستان باشه و این بحث الکی رو خاتمه بده. من خودم کنسولم یه روزم برام کار نکرد و سوخت. اما با این حال به جرات میگم سخت افزار سونی سخت افزار با کیفیتیه. خیلی وقته دارم این تاپیک رو دنبال میکنم و احساس میکنم برخی دوستان به شدت وسواسی شدن!!! من خودم به زودی دوباره تهیه میکنم. خیالتون راحت میتونم بگم به احتمال بالای 99 درصد کنسولی که میخرید هیچ مشکلی نخواهد داشت. منم از شانسم از اون دسته زیر یک درصد بودم. اونم مشکل قابل تعمیری بود اما من حوصله پیگیریشو نداشتم و دادم به اهلش که تعمیر کنه و بفروشه. توصیه میکنم خودتون رو الکی با این بحث های ریجن و خرابی و اینا درگیر نکنید. کنسولتون رو بخرید و از بازی لذت ببرید. سعی هم کنید کمترین قیمت بخرین هیچ فرقی نداره.

pixolator

کاربر سایت
Dec 14, 2006
75
نام
امیر عباس ف
هر کس مشکل چراغ آبی چشمک زن داشتش به من پیغام خصوصی بده من بگم کجا بره تو تهران... یه از خدا بی خبری از من 250 تومن گرفتش ولی مشکل رو کاملا حل کردش و دیگه مشکلی نداشتم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر