مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه ها دستگاه رو روشن کردم صفحه رفت بعد از چند دقیقه این ارور اومد
in eroor has accurred in the system software
کد ارورce-34878-0
مشکلی که نیست ؟
ابدیت دستگاه 1.61

آخرین ویرایش:

ghost dark

کاربر سایت
Jul 14, 2013
16
سلام دوستان من تازه PS4 گرفتم و کلا از اول با سونی بودم...
راستش یه مشکلی دارم چرا وقتی USB میزنم به کنسول هیچ اتفاقی نمی افته.... مثل PS3 نیست که بتونیم عکس و فیلم بریزیم رو کنسول؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها دستگاه رو روشن کردم صفحه رفت بعد از چند دقیقه این ارور اومد
in eroor has accurred in the system software
کد ارورce-34878-0
مشکلی که نیست ؟
ابدیت دستگاه 1.61
باگهای نرم افزاری هست که باعث crash کردن سیستم میشه
احتمالا با عرضه بیشتر فریمورها بهتر میشه و این قضایا کمتر میشه
با این حال توصیه میکنم حتما از save game ها اگر plus نداری backup بگیر چون تعدادی کاربرها بعد از مواجه شدن با این ارور save game هاشون رو از دست داده بودن.

سلام دوستان من تازه PS4 گرفتم و کلا از اول با سونی بودم...
راستش یه مشکلی دارم چرا وقتی USB میزنم به کنسول هیچ اتفاقی نمی افته.... مثل PS3 نیست که بتونیم عکس و فیلم بریزیم رو کنسول؟؟
نه نیست D:
احتمالا بعدا همه این امکانات اضافه میشه .....

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
عزیزان من روزی 4-5 ساعت بتل آنلاین میزنم
امروز خواستم بازی کنم 20 دقیقه نشد که وقتی مردم داخل بازی کرش شد یه اروری داد طبیعی هست ؟

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام دوستان
یکی از دوستام برا کلوپش ps4 خریده یکی از ps4 ها بعد اینکه برق میره و میاد وقتی روشن میکنی میاد بالا ولی دسته ها بهش کانکت نمیشن یا خیلی سخت شناخته میشن.بعد یه چیز عجیبی هم که هست اینه که وقتی دسته به دستگاه وصل میشه و شناخته میشه رنگ اون چراغ جلوی ps4 به جای آبی نارنجی هستش.دسته کاملا شارژ شده و با کابل به ps4 شناسونده شده.وقتی بازی فوتبال اجرا میکنیم تو بازی میره ولی دسته ها رسپانس درستی ندارن بعضی موقع ها کار میکنن و بعضی موقع ها هم نه.راستی با اون فایل 840 مگی هم فول ریکاوری کردیم فایده نداشت.
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده؟:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزیزان من روزی 4-5 ساعت بتل آنلاین میزنم
امروز خواستم بازی کنم 20 دقیقه نشد که وقتی مردم داخل بازی کرش شد یه اروری داد طبیعی هست ؟
BattleBug که دیگه معروف شده برای خودش D:
اره طبیعی هست کلا بازیش از اینجور مشکلات زیاد داره . نگران نباش.

سلام دوستان
یکی از دوستام برا کلوپش ps4 خریده یکی از ps4 ها بعد اینکه برق میره و میاد وقتی روشن میکنی میاد بالا ولی دسته ها بهش کانکت نمیشن یا خیلی سخت شناخته میشن.بعد یه چیز عجیبی هم که هست اینه که وقتی دسته به دستگاه وصل میشه و شناخته میشه رنگ اون چراغ جلوی ps4 به جای آبی نارنجی هستش.دسته کاملا شارژ شده و با کابل به ps4 شناسونده شده.وقتی بازی فوتبال اجرا میکنیم تو بازی میره ولی دسته ها رسپانس درستی ندارن بعضی موقع ها کار میکنن و بعضی موقع ها هم نه.راستی با اون فایل 840 مگی هم فول ریکاوری کردیم فایده نداشت.
عجیبه D: فکر نمیکنم کسی به همچین مشکلی برخورده باشه . او فایلی هم که شما میگی باهاش ریکاوری کردی ربطی نداره . فقط یه اپدیت مربوط به کسایی هست که هارد دستگاه رو عوض میکنن برای دفعه اول باید از این اپدیت استفاده کنن.
بد نیست برای امتحان یک بار Rebuild Databse کنید بعد اگر نشد:
توصیه میشه کلا دستگاه رو factory reset و فرمت کنید ببینید حل میشه یا نه.
اگر نشد سعی کنید با سونی تماس بگیرید چون مشکل عادی نیست !
برای فرمت هم دستگاه رو خاموش کنید و دستتون رو 7 ثانیه روی دکمه پاور نگه دارید بعد از شنیدن بیپ ول کن و دوباره بزار تا روشن بشه و از قسمت safe mode بالا بیاد. از اونجا کلا format و factory reset کنید.

Ashkan silent

کاربر سایت
Mar 18, 2013
11
نام
اشکان
سلا دوستان . الان دو هفته ای میشه ps4 گرفتم دستشم تا حالا ضربه نخورده ولی نمیدونم چرا دکمه های R2 و L2 صدای قژقژ بدجوری میدن . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ?

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلا دوستان . الان دو هفته ای میشه ps4 گرفتم دستشم تا حالا ضربه نخورده ولی نمیدونم چرا دکمه های R2 و L2 صدای قژقژ بدجوری میدن . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ?
فکر میکنم 1-2 نفر دیگه به همچین چیزی اشاره کرده بودن
به هر حال بازش کنی میتونی درستش کنی . در ضمن بچه ها میگفتن بدون باز کردن دسته میشه LوR رو دراورد و دوباره جا گذاشت ( این رو خودم امتحان نکردم )

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
فکر میکنم 1-2 نفر دیگه به همچین چیزی اشاره کرده بودن
به هر حال بازش کنی میتونی درستش کنی . در ضمن بچه ها میگفتن بدون باز کردن دسته میشه LوR رو دراورد و دوباره جا گذاشت ( این رو خودم امتحان نکردم )

مال من صدا میداد بدجور از دستم خورد زمین...(روی پارکت) درست شد...

My PSN Id: Abadan-Game

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود

سلام برای منم دو هفته ی اول روان و بی صدا بود ولی کم کم یه صدای خفیف می داد عینه دسته ایکس باکسم

Beni Salvatore

کاربر سایت
Mar 1, 2014
6
نام
benyamin
دوستان سلام من پلی 4 ریجن 1 گرفتم و مشکلم این میخواستم بدونم کسنولم یکم زیادی داغ میکنه بدنش خواستم بدونم طبیعی یا نباید انقدر داغ کنه لطفا جواب بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه هم دارم این که از کجا بدونم کنسولم مال چه ماهی لطفا راهنمای کنید مرسی کلی

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
دوستان سلام من پلی 4 ریجن 1 گرفتم و مشکلم این میخواستم بدونم کسنولم یکم زیادی داغ میکنه بدنش خواستم بدونم طبیعی یا نباید انقدر داغ کنه لطفا جواب بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه هم دارم این که از کجا بدونم کنسولم مال چه ماهی لطفا راهنمای کنید مرسی کلی

سلام کنسول منم موقعی که دور فنش بالاست ، ته کنسولو که دست می زنم داغه مشکلی نیست
قسمت پایین لیبل کنسول تقریبا وسطش نوشته : Manufactured : بعدش ماه تولید وسال تولید رو نوشته

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
مرسی داداش پس عادی فقط میشه یه عکس چیزی لینکش بدی هرچی میگردم سال ساخت یا ماه چیزی نیست زیر کنسول یا پشت کنسول ؟؟؟

اگه کنسولت ریجن 1 این لیبلشه ، اون قسمت که خط قرمز کشیرم تاریخه تولیدشه
30421b111f1eee451.jpg

hamid84104

کاربر سایت
Apr 11, 2014
4
سلام دوستان

من اين مشكل رو داشتم بعد از اپديت به ١.٧ يعني هنوزم دارم
من از داك هاب دار استفاده ميكردم
يو اس بي اونو جدا كردم درست شد
شما هم اگر هاب نداري تمام يو اس بي هاي متصل به دستگاه را در بياريد و هيچي وصل نباشه
احتمالا درست ميشه مثل مال من

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر