مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من یه مبدل بهش وصل کردم ولی مبدل 30 تا 110 ولت هستش!آخه میترسم وصل کنم به برق ایران بسوزه..من از کانادا گرفتم و تازه الان اومدم وصلش کنم که اینجوری میشه!تو کانادا تست شده..مبدل میخواد یا نه؟
داداش یادمه چندین چند بار پرسیدی همیشه خود من بهت جواب دادم اقا نیازی به مبدل نیست خیالت راحت وصل کن به برق شهری دستگاهایه ریجن یک همشون برایه کانادا امریکاس اینجا خیلیا دارن و بدون مبدل وصل میکنن به برق شهری!الان بیخیال مبدل شو وصلش کن به برق ببین روشن میشه دلیلی نباید داشته باشه روشن نشه!

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
من یه مبدل بهش وصل کردم ولی مبدل 30 تا 110 ولت هستش!
آخه میترسم وصل کنم به برق ایران بسوزه..
من از کانادا گرفتم و تازه الان اومدم وصلش کنم که اینجوری میشه!
تو کانادا تست شده..
مبدل میخواد یا نه؟

از سال 1990 شركت SONY كم كم بعضى از دستگاههاى صوتى و تصويرى مخصوصاً TV رو بصورت اتوولتاژ (100~240) توليد كرد و الان بيش از %90 محصولاتش از اين ويژگى برخوردار است.
يكى از كاربردهاى اتوولتاژ اگر ولتاژ ورودى به دستگاه بيش از 240 و كمتر از 100 ولت باشد. براى جلوگيرى از سوختن قطعات داخلى . دستگاه بصورت اتوماتيك خاموش ميشود.
پدر PS4 رو درآوردى.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

از سال 1990 شركت SONY كم كم بعضى از دستگاههاى صوتى و تصويرى مخصوصاً TV رو بصورت اتوولتاژ (100~240) توليد كرد و الان بيش از %90 محصولاتش از اين ويژگى برخوردار است.
يكى از كاربردهاى اتوولتاژ اگر ولتاژ ورودى به دستگاه بيش از 240 و كمتر از 100 ولت باشد. براى جلوگيرى از سوختن قطعات داخلى . دستگاه بصورت اتوماتيك خاموش ميشود.
پدر PS4 رو درآوردى.
http://www.engadget.com/gallery/sony-ps4-fcc-certification/480859/#!slide=480860

آخرین ویرایش:

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
تو رو خدا کمک کنید............
من الان ps4 رو به برق وصل کردم و تا روشنش میکنم یه چراغ آبی دو ثانیه روشن میشه و یه صدای تق تق میاد و خاموش میشه!
خیلی ناراحتم چیکار کنم؟
حالا حال PS4ت چطوره؟
ایشالّا طوریش نشده باشه.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها واقعا ممنونم ازتون!!
برای منبع تغذیه بود مشکل که حل شد فقط یه سوال ازتون دارم آپدیت کنسول توی کیفیت تکستچرها تاثیری داره آخه احساس میکنم بتلفیلد تکستچراش خیلی مشکل داره؟؟
ممنون میشم جواب بدین..

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان این Mono Headset (:d) چه جوری کار میکنه ؟! وقتی وصل میکنم از منو Setting تو قسمت Sound and Screen میرم تیک Output to Headphone رو هم میزنم ولی تو بازی صدای نمیاد !!
کسی میتونه کمک کنه ؟!

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
داداش یادمه چندین چند بار پرسیدی همیشه خود من بهت جواب دادم اقا نیازی به مبدل نیست خیالت راحت وصل کن به برق شهری دستگاهایه ریجن یک همشون برایه کانادا امریکاس اینجا خیلیا دارن و بدون مبدل وصل میکنن به برق شهری!الان بیخیال مبدل شو وصلش کن به برق ببین روشن میشه دلیلی نباید داشته باشه روشن نشه!
اقا یکی از اشناهامون یدونه ایکس باکس اسلیم 250 گیگ با کینکت از امریکا اورده بود برای پسرش بعد یه چند روزه اولشم دسته ما بود . بعد جات خالی ساعت 11 شب زدیم به برق کلا فیوز پرید . :cheesygri

خیلی شانس اوردم دستگاه بهشت زهرا نرفت . واگرنه اون موقع سال 90 یه 700 تومان دهنم صاف بود . :-ssتا بعدا رفتم بازار علت رو جویا شدم که گفتن این اداپتورش 120 نباید باشه کلا مختص قاره امریکاست باید
نمیدونم دویست و چند بگیری خاطرم نیست .

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بچه ها واقعا ممنونم ازتون!!
برای منبع تغذیه بود مشکل که حل شد فقط یه سوال ازتون دارم آپدیت کنسول توی کیفیت تکستچرها تاثیری داره آخه احساس میکنم بتلفیلد تکستچراش خیلی مشکل داره؟؟
ممنون میشم جواب بدین..
قطعاً تاثیر داره. کلا بازیو میگیری اول آپدیت کن بازیو بعد شروع کن به بازی کردن... ممکنه بازی باگ یا مشکل گرافیکی داشته باشه که با آپدیت مشکلش حل میشه...

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
سلام میگم دوستان ریجن 3 اصلا خرابی داشته ؟
همه میگن برو ریجن3 بخر سالمن
بعد میگم فقط تو منو جای ضربدر با دایره عوض شده یا داخل بازی هم همینطوره؟آخه ریجن اکانتم 1 هست و بازیم هم خریدم کیلزون ریجن 1 هست
یه راهنمایی کنید ممنون میشم؟

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان متاسفانه یه مشکل واسه درایورم پیش اومده!
هر وقت که بازیو در میارم و میخوام یه بازیه دیگه بزارم درایور نمیگیره بازیو ینی پس میزنه و نمیزاره که بازی بره تو دستگاه!!!
کسی این مشکلو نداشته تا حالا؟؟
چیکار کنم؟؟
همش وقتی میخوام بازیو عوض کنم باید کنسولو ریست کنم!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان متاسفانه یه مشکل واسه درایورم پیش اومده!
هر وقت که بازیو در میارم و میخوام یه بازیه دیگه بزارم درایور نمیگیره بازیو ینی پس میزنه و نمیزاره که بازی بره تو دستگاه!!!
کسی این مشکلو نداشته تا حالا؟؟
چیکار کنم؟؟
همش وقتی میخوام بازیو عوض کنم باید کنسولو ریست کنم!

عجیبه این مشکل برای زمانیکه دیسک یه مدت خیلی زیادی در درایور باقی مانده باشه و سیستم میکانیکیش عیب پیدا میکنه

راه حل یک
بار کنسول را ریست فابریک کن

را حل دوم
دیسک را داخل کنسول باقی بزار و کنسول را کامل خاموش کن
و با این روش دیسک را در در بیار
http://forum.bazicenter.com/thread84292/

یک موضوع دیگه بازی را از اوپشن میبندی یا سی دی را در میاری

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
اشکان مرسی از جوابت ولی مشکل من یه چیز دیگس!
مشکل من اینه که وقتی مثلا فیفا 14 رو در میارم و میخوام یه بازی دیگه بزارم درایو دیسکو قبول نمیکنه!
ینی نمیزاره دیسک وارد کنسول بشه و همش یه صدایی از درایور میاد که اون صدا قطع و وصل میشه..
بازی رو هم از اوپشن میبندم.
بدجوری نگرانم...

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اشکان مرسی از جوابت ولی مشکل من یه چیز دیگس!
مشکل من اینه که وقتی مثلا فیفا 14 رو در میارم و میخوام یه بازی دیگه بزارم درایو دیسکو قبول نمیکنه!
ینی نمیزاره دیسک وارد کنسول بشه و همش یه صدایی از درایور میاد که اون صدا قطع و وصل میشه..
بازی رو هم از اوپشن میبندم.
بدجوری نگرانم...

راه حل های که نوشتم امتحان کن
برام عجیبه
با ps3 من این مشکل را داشتم با تعمیر درایور درستش کردم

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بار کنسولو ریست فابریک کن ینی چی؟!

الان که نگاه کردم بعضیها این مشکل شما را در زمان روزهای اول لانچ داشتن
اول اینها رو خواب بده

کنسول را آپ دیت کردی ؟

اگر کردی قبلش این مشکل را داشت یا نه ؟ و به چه ورجنی به روز رسانی کردی؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر