مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
سری خاصی نداره . کنسولهای جدید همه میره برای ماه اینده و 2 ماه اینده
خرابی هم درصد پایین بود
اگر قرار باشه مشکله جدی داشته باشه تا 10 ساعت احتمالا نشون میده ( پسته بالا رو ببین ! )
موفق باشی
توی جعبه کنسول و دسته و کابلهای مربوطه و earphone[/QUOTE]
مرسی.اما منظورم کارت و پلاس بود.داره؟کلا ریجن دو بهتر بود یا یک؟هرکی یه چیز میگه شما نظرت چیه؟
من فردا ارسال میشه.یعنی سری اول تولیده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سری خاصی نداره . کنسولهای جدید همه میره برای ماه اینده و 2 ماه اینده
خرابی هم درصد پایین بود
اگر قرار باشه مشکله جدی داشته باشه تا 10 ساعت احتمالا نشون میده ( پسته بالا رو ببین ! )
موفق باشی
توی جعبه کنسول و دسته و کابلهای مربوطه و earphone
مرسی.اما منظورم کارت و پلاس بود.داره؟کلا ریجن دو بهتر بود یا یک؟هرکی یه چیز میگه شما نظرت چیه؟
من فردا ارسال میشه.یعنی سری اول تولیده؟[/QUOTE]
کارت پلاس و کارت psn که نداره.
البته اگر Plus تا حالا استفاده نکردی از استور 14 روز مجانی میتونی بگیری :)
سری اول هست طبیعتا. کلا کنسول توی دنیا مقداری کمیاب هست و اکثرا برای pre order ها هست. سریهای جدید تولیدات میره برای ماه اینده فبریه.
ریجنها هیچ برتری نسبت به هم نداره. همه تولید یک کارخونه foxconn هستن.

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
کارت پلاس و کارت psn که نداره.
البته اگر Plus تا حالا استفاده نکردی از استور 14 روز مجانی میتونی بگیری :)
سری اول هست طبیعتا. کلا کنسول توی دنیا مقداری کمیاب هست و اکثرا برای pre order ها هست. سریهای جدید تولیدات میره برای ماه اینده فبریه.
ریجنها هیچ برتری نسبت به هم نداره. همه تولید یک کارخونه foxconn هستن.[/QUOTE]

حیف شد.دل بسته بودم به پلاسش.آخه وحید تو بازیسنتر واسه فروش گذاشته میگفت ده دلاری ویک ماهه پلاس داره.آخرین سوال.چجوری بفهمم ریجن چنده؟یعنی مثلا قالب نکنن.بجز رو کارتن.تو خود منو.ایرانه دیگه.همه کلاهبرداری میکنن.یه ماه پول من دستشون بود واسه پیش فروش آخر ندادن تا قیمت روز ازشون بخریم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
QUOTE=EZIO-sh;3033256]حیف شد.دل بسته بودم به پلاسش.آخه وحید تو بازیسنتر واسه فروش گذاشته میگفت ده دلاری ویک ماهه پلاس داره.آخرین سوال.چجوری بفهمم ریجن چنده؟یعنی مثلا قالب نکنن.بجز رو کارتن.تو خود منو.ایرانه دیگه.همه کلاهبرداری میکنن.یه ماه پول من دستشون بود واسه پیش فروش آخر ندادن تا قیمت روز ازشون بخریم
[/QUOTE]
اره درسته
بعضی کنسولها داره من یادش نبودم
حالا اطمینان ندارم موقع استفاده باید credit card رو داد یا نه !
پشته جعبه یک کره زمین هست که روش ریجن رو زده " شماره "

abas.karami68

کاربر سایت
Sep 29, 2010
44
سلام دوستان من میخوام ی دستگاه بخرم کدوم ریجن رو بخرم؟
اگه ریجن دو بخرم برای آنلاین باید پلاس اروپا بخرم؟
درسته ریجن 2 تولید ژاپنه و یک چین؟
در کل کدوم ریجن بهتره؟

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان من 2 روزی میشه ریجن 1 گرفتم امروز داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .
به نظرتون مشکل حاد که نیست ؟یه ذره نگران شدم
اینجور مواقع که هنگ میکنه بهترین کار چیه ؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان من 2 روزی میشه ریجن 1 گرفتم امروز داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .

شما نگران باش فعلا :-??
بهرین کار موقعی که هنگ می کنه اینه که دستگاه رو بکنی از برق دوباره بزنیش به برق :-??

آخرین ویرایش:

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
شما نگران باش فعلا :-??
بهریت کار موقعی که هنگ می کنه اینه که دستگاه رو بکنی از برق دوباره بزنیش به برق :-??
داداش نگران باشم یعنی بیچاره شدیم رفت دیگه ؟الان کنسول بالا میاد بازی هم تست کردم
کار میکنه
یعنی میگی به زودی به فنا میره؟؟؟؟چی کار کنم ریکاوری چیزی نداره برگردونم قبل از حالت هنگ کردن؟

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
داداش نگران باشم یعنی بیچاره شدیم رفت دیگه ؟الان کنسول بالا میاد بازی هم تست کردم یعنی میگی به زودی به فنا میره؟؟؟؟چی کار کنم ریکاوری چیزی نداره؟

شما چاره ای جز صبر کردن نداری
از دستگاهت استفاده کن ببین چی می شه ، راه دیگه ای نیست
ممکنه اون هنگ به خاطر باگ نرم افزاری بوده باشه (اما معمولا برای باگ های نرم افزاری سیستم error reporting هست و از فریز جلوگیری می کنه)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
داداش اين جور مواقع از برق نكش :|
ما حتي خودمون PS3 بدبخت هم كه فريز مي كرد از برق نمي كشيديم فوق سخت افزاري خاموش مي كرديم !
اينجور مواقع كارهاي مختلفي انجام بده اما هيچ وقت كشيدن كابل توصيه نميشه !
توي PS3 اگر فريز مي كرد بايد چند ثانيه دكمه پاور رو نگه ميداشتي تا خاموش بشه توي PS4 هم ديدم اين مدلي هست ولي نميدونم دقيقا" چند ثانيه و چه مدليه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
اون نواري كه ميگي تا ١٠٠ پر شده همون error report بوده كد ارور نديدي ؟ نگران نباش چيزي نميشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
داداش نگران نباش کنسول اومد بالا بازی هم اجرا کرده فکر کنم مشکلی نیست پس نمخواد زیاد فکرش کنی

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من 2 روزی میشه ریجن 1 گرفتم امروز داخل xmb یا همون منوی اصلی کنسول داشتم میچرخیدم زدم ببینم چقدر شارزدسته مونده که یهو هنگ کرد دکمه پاور رو هی زدم کاری نمیکرد مجبور شدم از برق بکشم کنسول رو ,وقتی دوباره روشن کردم خودش اتوماتیک رفت تو حالت safe mode و یه نواری رو نشون داد که تا 100 پر شد بعد دستگاه دوباره بوت شد و بالا اومد در همین حال قلبم داشت میریخت خدا وکیلی .به نظرتون مشکل حاد که نیست ؟یه ذره نگران شدم اینجور مواقع که هنگ میکنه بهترین کار چیه ؟
سلام.داداش این روند طبیعیش همینکه میره حالت سیف مود و اون نواره پر میشه برایه پلی۳هم همین بود بعد از هنگ با این تفاوت که ازت میپرسید یس که میزدی نواره پر میشد بعد ریست میکرد.برایه منم پیش امده اما نه مثله ماله شما. دستگاه هنگ نکرد وسط بازیم برق رفت بعد که روشن کردم مثله ماله شما رفت به اون حالت بعد اون نوار ۱۰۰درصد شد دستگاه ریست شد امد بالا!

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دكمه پاور 7ثانيه نگه ميداشتي خاموش ميشد فكر كنم نيازي به برق كشيدن نبود ولي چيزي نيست نگران نباش
ممنون از پاسخ دوستان
والا دکمه پاور هم دو سه باز زیاد نگه داشتم کار نمیکرد اون صفحه هم که بالا اومد فقط دیدم زده بالاش Safe mode دیگه اون نواره خیلی سریع پر شد نتونستم کد ارور چیزی ببینم بعدش هم که بالا اومد گفت دفعه قبل به روش درستی کنسول رو خاموش نکردید بهتره همیشه turn off استفاده کنید که اطلاعاتتون از دست نره.الان هم بازی گذاشتم سالمه شکر خدا
الان داخل Error history هم نگاه کردم چیزی ننونشته
خدا کنه فقط قضاو بلا از سرمون رد شده باشه:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر