مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
خیلی بعیده نرم افزاری باشه! چند پست بالاتر گفتم با بعضیا کار میکنه رو بعضیا مشکل داره! احتمال داره بخاطر بعضی قطعات باشه!

میشه 2 تا tv معرفی کنی که 60 فریم رو پخش نمیکنن؟:D

یکم سرچ کنید بد نیست! اصلا مشکل tv ها نیستن! هنوز هیچ کسی نمیدونه چرا اینطور میشه اما میگن وقتی کابل عوض میکنن تغییری حاصل نمیشه!

- میتونه باشه - از اونجایی که فریمورها احتمال سازگاری نداشته باشه میتونه تداخل توی پروسه ایجاد بشه - .... قطعات ... چه قطعاتی ؟
اگر با ps3 همین tv و همین کابل سازگاری داره پس میتونه مشکل از سازگاری کنسول هم باشه نه فقط از تلویزیون/ البته بازم قبول دارم اطلاعات در این زمینه پایینه ... سونی هم چیزی هنوز نگفته مبنا بر این مسعله .

- من کجا گفتم tv وجود نداره که 60 فریم رندر نکنه ! :: اگر درست بخونی اشاره کردم HDMI 2 طراحی شده با Bandwidth مناسی که 4K رو بتونه 30/60 - 3d - 2d پردازش کنه ! برای همین روی tv های 4k آین پرت گزاشته شده . برای وضوح 2160p -
http://reviews.cnet.com/8301-33199_7-57603018-221/hdmi-2.0-what-you-need-to-know/

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
سلام.دوستان به نظرتون ps4رو تلویزون سونی مدل 42EX410 میاد؟

بابا دیگه این خبرام نیست روی این نیاد رو چی بیاد ؟! :d
klv-42ex410-1.jpg

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
خیلی بعیده نرم افزاری باشه! چند پست بالاتر گفتم با بعضیا کار میکنه رو بعضیا مشکل داره! احتمال داره بخاطر بعضی قطعات باشه!

میشه 2 تا tv معرفی کنی که 60 فریم رو پخش نمیکنن؟:D

یکم سرچ کنید بد نیست! اصلا مشکل tv ها نیستن! هنوز هیچ کسی نمیدونه چرا اینطور میشه اما میگن وقتی کابل عوض میکنن تغییری حاصل نمیشه!
نميشه قطعي نظر داد كه سخت يا نرم وقتي با عوض كردن tv حل ميشه نميتونيم بگيم سخت افزاري البته ما اگاهي كامل نداريم خود سوني بايد بگه از چيه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
دوستان بیخیال استرس چی!!! درسته که گفتم تست کردم رو دوتا تیوی پرش داشت تصویر اما این دوتا ال سی دی زیر خاکی حساب میشن خیلی قدیمیه دیگه تولیدم نمیشه نمیدونم چندتا از اینا در حاله حاظر داره کار میکنه اخه همین دو ال سی دی که گفتم ما اصلا ازش استفاده نمیکنیم چون پیکسلاش چند ردیف سوخته فقط به عنوان تست ازشون استفاده کردمحق با اقا رضاس احتمالا رو تیویا خیلی اتیقه که ورژن اچ دی ام ای پایینه مشکل داره.من حتی رو تیوی داغون ایکس ویژن که ایرانیه ۲۰۰ تومن گرفته بودمم امتحان کردم اوکی بود.همین مونده دوتا فروشنده بیان بخونم تو این اوضاع خر تو خری بگن ۳۰۰تومن اضافه قیمت چون پی اس ۴ ثاپورت میکنه:D البته خنده نداره گریه دار اما چکنیم

secret_mboy20

کاربر سایت
Oct 30, 2013
7
دوستان لرزش تصویر مربوط به TVهستش
یعنی TV ها از نظر تروموشن پایین هستند (کمتر از 100HZ)
معمولان TVهای قدیمی تروموشن پاینتری دارن
LCD یا LED یا 4K زیاد مهم نیست فقط تروموشن که این مشکل پیش میاد
البته روی پلاسما تست کردم بهترین حالت بوده از نظر من

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
دوستان لرزش تصویر مربوط به TVهستش
یعنی TV ها از نظر تروموشن پایین هستند (کمتر از 100HZ)
معمولان TVهای قدیمی تروموشنشن پاینتری دارن
LCD یا LED یا 4K زیاد مهم نیست فقط تروموشن که این مشکل پیش میاد
البته روی پلاسما تست کردم بهترین حالت بوده از نظر من
از کجا بفهمم که تروموشنش چنده؟ به نظرت رو تاویزیون سونی EX410 میاد.چون میخوام هفته دیگه PS4 بگیرم این اطلاعات لازمم میشه

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
این قضیه ران شدن کنسول و اینا البته به نظر من مشکل سخت افزاری نداره ! یعنی با همه نوع پورتی کار میکنه البته میگم فقط نظر منه
احتمالا هم مشکل نرم افزاری باشه ! باید وایسید ببینید خود سونی چی میگه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
مهدی جان باز فکر بد داری میکنی تی ویت را بروز رسانی میتوانی بکنی یا نه
نه اشکان جان:-o.:-)] راستی یه چیز یادم اومد به نظرم بهترین کابل hdmi اون کابل های خاکستری فابریک رو xbox360 هستنند. راهی نداره بفهمی چه ورژن هستنند 1.3باشه خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر