مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دوستان دسته پی اس من هر ده دقیقه هنگ میکنه وباید دسته رو خاموش و روشن کنم تا درست شه مشکل از دستست ضمنا قبلا درست بود از وقتی آپدیت کردم اینجوری شده و اینکه دسته م از اول که خریدم خیلی زود شارژ تموم میکرد ینی حدود یک نیم ساعت لطفا راهنمایی کنید

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

مشکل از دستست یا خود کنسول؟

Last edited by a moderator:

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
مشکل از دستست یا خود کنسول؟

با یه دسته دیگه تست کن یا دسته رو ببر پیش یکی با کنسول خودش تست کنه میفهمی مشکل از کدومه اگه فریمور بتا نصب کردی باید بگم باگ داره ممکنه از باگ فریمور باشه چون هیچ تضمینی رو فریمور بتا نیست باید صبر کنی نسخه فاینال نصب کنی دسته هم باید ببینی تو چه وضعیته ویبرت خاموشه یا روشنه یا چراغ دسته نورش زیاده یا کمه اسپیکر دسته هم همین طور ولی در حالت عادی حداقل باید پنج ساعت بازی کردن شارژ نگه داره

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
با یه دسته دیگه تست کن یا دسته رو ببر پیش یکی با کنسول خودش تست کنه میفهمی مشکل از کدومه اگه فریمور بتا نصب کردی باید بگم باگ داره ممکنه از باگ فریمور باشه چون هیچ تضمینی رو فریمور بتا نیست باید صبر کنی نسخه فاینال نصب کنی دسته هم باید ببینی تو چه وضعیته ویبرت خاموشه یا روشنه یا چراغ دسته نورش زیاده یا کمه اسپیکر دسته هم همین طور ولی در حالت عادی حداقل باید پنج ساعت بازی کردن شارژ نگه داره

نه فقط همین آپدیت 4.07 رو نصب کردم دسته هم از همون اول شارژ زود تموم میکرد اول نمیدونستم فک کنم مغازه دار یه دسته دیگه به جای فابریکش تو کارتن گذاشته بوده وگرنه نگاه کردم سریال کنسول با خود جعبه همخوانی داشت

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
نه فقط همین آپدیت 4.07 رو نصب کردم دسته هم از همون اول شارژ زود تموم میکرد اول نمیدونستم فک کنم مغازه دار یه دسته دیگه به جای فابریکش تو کارتن گذاشته بوده وگرنه نگاه کردم سریال کنسول با خود جعبه همخوانی داشت

دسته رو با یه کنسول دیگه تست کن ببین چی جوابی میگیری اگه جواب منفی گرفتی کل کنسول یه فرمت ریست کن ببین باز این مشکل پابرجاست یا نه

• Like
Reactions: M.hadi.71

Saeed.ha

کاربر سایت
Feb 9, 2017
2
با عرض سلام و خسته نباشید.بنده یه دو ماهی هست ک 4 گرفتم و بسیار مراقبش بودم و خوب ازش نگهداری میکنم.امشب در حال بازی کردن آنچ 4 بودم ک یه دفه تصویر فریز شد و دکمه ها کار نمیکردن بعد چند ثانیه از بازی پرید بیرون و تو ارورش گفته بود مشکل نرم افزاریه و با آپدیت کنسول حل میشه در صورتی ک من آخرین آپدیت رو دارم.اما باز بعد چند دقیقه دوباره وارد بازی شدم و همون مشکل اتفاق افتاد.این دفه دیسک رو درآوردم و دیسک جی تی آ رو گذاشتم و رفتم داخل بازیه جی تی آ وی.تصاویر ب شدت کند اجرا میشدن ولی اروری نداد خودم از بازی اومدم بیرون و دستگاه رو ری استارت کردم و وارد بازی جی تی آ شدم و یه ربعی بازی کردم اما ایندفعه مشکلی نداشتم.بسیار نگرانم لطف کنید اگه میدونید مشکل از کجاست بگین .ممنون

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
با عرض سلام و خسته نباشید.بنده یه دو ماهی هست ک 4 گرفتم و بسیار مراقبش بودم و خوب ازش نگهداری میکنم.امشب در حال بازی کردن آنچ 4 بودم ک یه دفه تصویر فریز شد و دکمه ها کار نمیکردن بعد چند ثانیه از بازی پرید بیرون و تو ارورش گفته بود مشکل نرم افزاریه و با آپدیت کنسول حل میشه در صورتی ک من آخرین آپدیت رو دارم.اما باز بعد چند دقیقه دوباره وارد بازی شدم و همون مشکل اتفاق افتاد.این دفه دیسک رو درآوردم و دیسک جی تی آ رو گذاشتم و رفتم داخل بازیه جی تی آ وی.تصاویر ب شدت کند اجرا میشدن ولی اروری نداد خودم از بازی اومدم بیرون و دستگاه رو ری استارت کردم و وارد بازی جی تی آ شدم و یه ربعی بازی کردم اما ایندفعه مشکلی نداشتم.بسیار نگرانم لطف کنید اگه میدونید مشکل از کجاست بگین .ممنون
کرش کاملا نورمال هست اما یک دفعه! بعد از اینکه کنسولو خاموش روشن کردی آنچارتدو تست بگیر! بازی باید آپدیت باشه! برای من توی بازی The Evil Within کرش میکرد که با آپدیت حل شد! برای کند بودن بازی هم یه وقتایی دستگاه بدون هیچ پیامی شروع میکنه به کم کردن فضای هارد که دوستان میگفتن به دلیل چک کردن سکتورهای داغون هست! برای منم اتفاق افتاده که البته نگران نباش و باز فضارو بهت بر میگردونه! وقتی بازی کند میشه، از توی منوی دستگاه برو داخل قسمت Settings -> System Storage Management ببین بالا از فضای هاردت در حال کم شدن هست یا نه! یه گیگ یه گیگ کم میکنه! اینجوری بار روی دستگاه هست و بازی که اجرا میکنید فریم ریت میاد پایین به طور کاملا ملموسی! در کل مشکلی جدی نیست! کرشو نمیدونم البته! اگه بازی و دستگاه جفتش آپدیت باشن و بعد از خاموش روشن بازم همون اتفاق بیوفته نمیدونم چشه!

Saeed.ha

کاربر سایت
Feb 9, 2017
2
خیلی ممنون از وقتی ک
کرش کاملا نورمال هست اما یک دفعه! بعد از اینکه کنسولو خاموش روشن کردی آنچارتدو تست بگیر! بازی باید آپدیت باشه! برای من توی بازی The Evil Within کرش میکرد که با آپدیت حل شد! برای کند بودن بازی هم یه وقتایی دستگاه بدون هیچ پیامی شروع میکنه به کم کردن فضای هارد که دوستان میگفتن به دلیل چک کردن سکتورهای داغون هست! برای منم اتفاق افتاده که البته نگران نباش و باز فضارو بهت بر میگردونه! وقتی بازی کند میشه، از توی منوی دستگاه برو داخل قسمت Settings -> System Storage Management ببین بالا از فضای هاردت در حال کم شدن هست یا نه! یه گیگ یه گیگ کم میکنه! اینجوری بار روی دستگاه هست و بازی که اجرا میکنید فریم ریت میاد پایین به طور کاملا ملموسی! در کل مشکلی جدی نیست! کرشو نمیدونم البته! اگه بازی و دستگاه جفتش آپدیت باشن و بعد از خاموش روشن بازم همون اتفاق بیوفته نمیدونم چشه!
خیلی ممنون از از وقتی ک گذاشتی دوست عزیز .فکر کنم شما درست میگید مشکل ابابازیه آنچه چون تو جی تی آ دیگه ب همچین مشکلی بر نخوردم.مرسی از لطفت

• Like
Reactions: J. Constantine

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
کسی نتونست مشکل مارو حل کنه ؟
با سلام
چند وقت پیش با ذسته کنسول مشکل پیدا کردم دسته با کابل وصل میکنم به ps4 و چراغ زرد روشن میشه و خاموش میشه وقتی دکمه ps رو میزنم فقط چشمک میزنه ولی وصل نمیشه هارد کنسول رو عوض کردم فریمور از اول نصب کردم rebuild database کردم restore default setting کردم ولی فایده ای نداشت در ضمن توی safe mode دسته با کابل کار میکنه و اینکه نزدیک 10 - 15 تا دسته امتحان کردم درست نشد دسته ها رو هم با سوزن ریست کردم ولی بازم چشمک میزنه راه حلی هست ؟ کنسول از سری های جدید 1216 میباشد
با تشکر

مشکل جدید با یه کنسول جدید یه کنسول ریجن 2 دارم کنسول وارد Safemode نمیشه هاردشو عوض کردم صفحه Cannot Start Ps4 میاد ک با فلش باید فایلو بدی فایل و بهش دادم و بعد از چند لحظه Please Wait کنسول ریستارت میشه و برمیگرده روی صفحه Cannot Start Ps4
با تشکر

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با تشکر اشکان جان متاسفانه نمیتونم برم با remote play صفحه اول کنسول موندم ! هارد و فریمور عوض شده

در این صورت ممکن است قطعه بلو توتث مشکل داره باید تعویض بشه .

کسی نتونست مشکل مارو حل کنه ؟

مشکل جدید با یه کنسول جدید یه کنسول ریجن 2 دارم کنسول وارد Safemode نمیشه هاردشو عوض کردم صفحه Cannot Start Ps4 میاد ک با فلش باید فایلو بدی فایل و بهش دادم و بعد از چند لحظه Please Wait کنسول ریستارت میشه و برمیگرده روی صفحه Cannot Start Ps4
با تشکر

آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

تمام این موارد را مرور کن درست انجام دادی ؟

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
در این صورت ممکن است قطعه بلو توتث مشکل داره باید تعویض بشه .
با کابل هم خرابه متاسفانه !
آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

تمام این موارد را مرور کن درست انجام دادی ؟

سیف مودم بالا نمیاد بعد از این ک فایل 800 میدم با فلش رستارت میشه برق کله ps4 میره انگار خاموش میشه چون اگر دقت کنین کنسول های سری 11 وقتی از برق میکشدی دستت میخورد به کلیداش روشن میشد تا چند ثانیه اونم نمیشه

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
با سلام و خسته نباشید,دوستان میخاستم ببینم لگ زدن تو قسمت های خاصی در بازی cod infinite warfare (بدون نصب اپدیت)طبیعیه؟مثلا تو یکی از مرحله ها به یه جای خاصی از مرحله که میرسیدم لگ میزد و درست میشد,ریستارت checkpoint هم که زدم باز همون مکان اینطور شد,الانم تو بازی last guardian اینطور شده.آیا طبیعیه و اگر مشکل داره مشکل از کجاست.با تشکر

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
دوست بنده یک عدد ps4 داره
که وقتی دستگاه روشن میشه فقط تو راه اندازی می مونه
یعنی فقط چراغ ابی میمنه بدون هیچ اروری
گفتم شاید هارد یا سیستم عامل مشکل پیدا کردن
ولی هر کاری می کنم وارد سیف مو نمی شه
20 ثانیه هم دکمه پاور هم نگه می دلرم ولی نمی ره
راهی دیگه برای سیف مود وجود نداره
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنین
با تشکر

• Like
Reactions: mehdimmz

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
میشه یکی عکس از storage dasgahe 1tb بگیره؟مال من کل اون فضای بالاییو نوشته 791 گیگ هاردم یه ترابایت فقط 76 گیگم خالیه طبیعیه؟هاردم از تو باکس اکسترنال درورده شده
یه سوال دیگه اینکه کرش دادن تو بازی هیچ ربطی به هارد که نمیتونه داشته باشه؟

میشه یکی عکس از storage dasgahe 1tb بگیره؟مال من کل اون فضای بالاییو نوشته 791 گیگ هاردم یه ترابایت فقط 76 گیگم خالیه طبیعیه؟هاردم از تو باکس اکسترنال درورده شده
یه سوال دیگه اینکه کرش دادن تو بازی هیچ ربطی به هارد که نمیتونه داشته باشه؟
خوشم اومد از خودم تو اینچیزا خبرم اصلا D:خودم قسمت اولشو فهمیدم اینکه وقتی چیزی تو لیست دانلود داشته باشی ازون حجم کم میکنه هیجاهم نمیزنه فک کردم از هارده
فقط اینکه تو لست رفتم سه بار کرش داد این از هارد که نیست؟کرش دادن که ربطی به هارد نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر