مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
سلام دوست بنده يه Ps4 باندل آنچارتد گرفت آك هم بود ، حالا يه مشكل پيش اومده براش موقع بازي كنسول خاموش ميكنه و تا نيم ساعت روشن نميشه
راه حل چيه ؟ مشكل نرم افزاري ميتونه باشه ؟
مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برادر من چرا هر دفعه دستگاه رو از برق میکشی ؟! برای لوازم الکترونیکی خیلی بده این کار
جداً ؟
البته این چیزی که پیش اومد مشکل خاصی نبود یه چند بار تست کردم دیدم چون دیسک رو از ورودی دستگاه در نیاورده بودم خودش اتومات دستگاه رو روشن کرده بود :D ولی این از برق کشیدنه جداً بده ؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
جداً ؟
البته این چیزی که پیش اومد مشکل خاصی نبود یه چند بار تست کردم دیدم چون دیسک رو از ورودی دستگاه در نیاورده بودم خودش اتومات دستگاه رو روشن کرده بود :D ولی این از برق کشیدنه جداً بده ؟
فوق العاده بده برای کنسول و یا هر دستگاه الکترونیکی که با برق در ارتباط هست . شما هر بار که برق دستگاه رو قطع و وصل میکنی یه شوک به منبع تغذیه دستگاه وارد میشه و حساب کن وقتی روزی یک بار این کارو کنی طول عمر دستگاه چی میشه ؟ x_x

• Like
Reactions: Kainé

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فوق العاده بده برای کنسول و یا هر دستگاه الکترونیکی که با برق در ارتباط هست . شما هر بار که برق دستگاه رو قطع و وصل میکنی یه شوک به منبع تغذیه دستگاه وارد میشه و حساب کن وقتی روزی یک بار این کارو کنی طول عمر دستگاه چی میشه ؟ x_x

مطمئنيد ؟
من هيچ وقت چنين چيزي نشنيدم !

تازه شوكي كه از وصل بودن دستگاه ميتونه پيش بياد هم بيشتر گفتن !

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
مطمئنيد ؟
من هيچ وقت چنين چيزي نشنيدم !

تازه شوكي كه از وصل بودن دستگاه ميتونه پيش بياد هم بيشتر گفتن !
بله دوست خوبم ، من کارم تعمیرات سخت افزار کامپیوتر هست این مورد رو تجربی متوجه شدم . و کاملا مطمئن هستم . متاسفانه اطلاعات اشتباه زیاد در دسترس هست که گفته میشه بعد از استفاده از دستگاه ها اون رو از برق بکشید و ... که واقعا خطرناکه

shahab75

کاربر سایت
Jun 21, 2016
1
سلام من یه دویه هفته ای میشه ps4 1216a خریدم آنچاتد و wwe 2k16 هم با دستگاه گرفتم همین دوتا بازی دارم
ولی wwe تو قسمت 6 نفره leader یه مقدار افت فریم داره:(
آنچارتد هم بعضی موقع ها میپرم تو آب یه لگ ریز میزنه
هیچکدومم آپدیت نکردم مبخواستم ببینم طبیعیه یا دستگاه مشکل داره؟
توی منو دستگاه هم وقتی بالا پایین میکنم یعنی میرم تو اون قسمتی که تنظیمات هست و برمیگردم پایین یه لگ میزنه ولی همینطوری نه
میخواستم ببینم مشکل از هارد یا نه ممنون میشم جواب بدید

بعد موقع بازی کردنم نزدیک لامپ دستگاه یه مقدار داغ میکنه

Last edited by a moderator:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام من یه دویه هفته ای میشه ps4 1216a خریدم آنچاتد و wwe 2k16 هم با دستگاه گرفتم همین دوتا بازی دارم
ولی wwe تو قسمت 6 نفره leader یه مقدار افت فریم داره:(
آنچارتد هم بعضی موقع ها میپرم تو آب یه لگ ریز میزنه
هیچکدومم آپدیت نکردم مبخواستم ببینم طبیعیه یا دستگاه مشکل داره؟
توی منو دستگاه هم وقتی بالا پایین میکنم یعنی میرم تو اون قسمتی که تنظیمات هست و برمیگردم پایین یه لگ میزنه ولی همینطوری نه
میخواستم ببینم مشکل از هارد یا نه ممنون میشم جواب بدید
حساس شدی داداش افت فریم طبیعی هست تو بازی های مختلف

دستگاه کاملا سالمه نگران نباش

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
اگر توو منوی کنسول هم دچار لگ میشه به احتمال زیاد هارد دستگاه مشکل داره. چون در حالت عادی وقتی شما بازی اجرا نمیکنی نباید دچار افت فریم و لگ باشی.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام
اقا من الان دستگاه رو زدم به برق تصویر مشکی میاد جای کابل رو هم عوض کردم
دستگاه رو از برقم کشیدم درست نشد
چیکار کنم

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
سلام
اقا من الان دستگاه رو زدم به برق تصویر مشکی میاد جای کابل رو هم عوض کردم
دستگاه رو از برقم کشیدم درست نشد
چیکار کنم
کابل رو هم عوض کنید. اگه تونستین با به TV دیگه تست کنید. در نهایت اگر نشد دستگاهتون مشکل HDMI پیدا کرده احتمالا!

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
بله دوست خوبم ، من کارم تعمیرات سخت افزار کامپیوتر هست این مورد رو تجربی متوجه شدم . و کاملا مطمئن هستم . متاسفانه اطلاعات اشتباه زیاد در دسترس هست که گفته میشه بعد از استفاده از دستگاه ها اون رو از برق بکشید و ... که واقعا خطرناکه
با دورد
با این تفسیر اگه دستگاه همش توی برق باشه مشکلی پیش نمیاد؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
با دورد
با این تفسیر اگه دستگاه همش توی برق باشه مشکلی پیش نمیاد؟
خیر به هیچ عنوان پیش نمیاد . من چندین ساله با این روش دارم استفاده میکنم از لوازمم و تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم . اما زیاد دیدم مشتری های که برای تعمیر میان پیش من و دستگاهشون بر اثر یه شوک به منبع تغذیه کلی خرج رو دستشون گذاشته .

راستی این رو هم در نظر داشته باشید که به خاطر امکان به وجود اومد جریان های ناپایدار ( در هنگام بارندگی و ... که گاهی برق خونه ضعیف میشه و ... ) از سه راهی های استفاده کنید که برق رو زمانی که جریان ضعیفه قطع میکنن و بعد از چند دقیقه دوباره وصل میکنن . ( منظورم همین سه راهی های معمولی یا محافظ یخچال یا کامپیوتر هست که قیمت حدودی 8 تا 10 تومن دارن .

پایدار باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر