مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
فوتش کردیم خشک شد/میلیاردی پول رایج مملکتم خرج کنه دلیلی نمیبینم وقتی کلماتش باعثه گمراهیه دوستانیه ک میخوان از این مطالب بهرمند بشنو کنسول خریداری کنن ساکت بمونم 90 درصد افرادی ک کنسولو خریدن یا هر وسیله ی برقی رو ک استفاده میکنن با استفاده درست میشه سالها ازش استفاده کرد و نقطه مقابلش/این حرف من نیست همه تایید میکنند ک کنسول واقعا بهینه ست بی صداست
کنسول بهینه و بیصداست درسته منتهی توقع هم از شرکت سونی بالاست.برای کسی که میخواد بخره و بازی کنه اگر آماتور باشه عالیه و ممکنه متوجه خیلی چیز ها نشه تا اونجایی که من شنیدم سری ۱۲ خیلی از مشکلات رو حل کرده.من کنسول‌ سری ۱۲ رو کامل باز کردم سینک و خنک کننده عالی داشت اما متریال واقعا خوب نبود مثلاً پیچ ها بسیار بی‌کیفیت بود متریال بده بسیار بی‌کیفیت بود که من توی نسخه ۳ و ۴ ندیدم و همچی قابل قبول بود اما اینم شاید سیاستی باشه برای کم کردن هزینه اما ی سری چیزا وقتی اتفاق میوفته آدم انتظارش رو نداره.در کل بهتره دوستان مراقب بیشتری از کنسول بکنن مثلاً : هر چند وقت یک بار غبار تمیز بشه٬ بعد از حدود ۲ سال کارکرد حتما خمیر سیلیکون چیپ با یک خمیر مرغوب(حداقل z9 شرکت دیپکول)تعویض بشه٬ ترانس برق زده بشه یا بهتر از همه استابلایزر و ups استفاده بشه که شوک به پاور زده نشده٬ برای هارد اضافه SSD اگر نصب کردن سینک تهیه بشه و با پد حرارتی از بالا و پایین به فلز بدنه اتصال زده بشه٬ دسته هم باز کردم صدای جیر جیر r2 بخاطر فنر داخلش بود و کاملا تمیز بود که گویا گاهی ممکنه شنیده بشه و گاهی نه که انگار طبیعت خود دسته هست.در کل بیشتر هواشو داشته باشین

آخرین ویرایش:

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
ضمنا دوستان کنسول برای سرگرمی شما تولید شده و فقط یک وسیله هست هیچ دلیل نداره کسی با تعصب بگه خوبه یا بده همه باید مشکلاتشون رو بیان کنند که به هم کمک کنیم نه اینکه بدون هیچ دلیلی به هم بپریم.موفق و پیروز باشید

gtsport_44

کاربر سایت
Aug 28, 2023
10
کنسول بهینه و بیصداست درسته منتهی توقع هم از شرکت سونی بالاست.برای کسی که میخواد بخره و بازی کنه اگر آماتور باشه عالیه و ممکنه متوجه خیلی چیز ها نشه تا اونجایی که من شنیدم سری ۱۲ خیلی از مشکلات رو حل کرده.من کنسول‌ سری ۱۲ رو کامل باز کردم سینک و خنک کننده عالی داشت اما متریال واقعا خوب نبود مثلاً پیچ ها بسیار بی‌کیفیت بود متریال بده بسیار بی‌کیفیت بود که من توی نسخه ۳ و ۴ ندیدم و همچی قابل قبول بود اما اینم شاید سیاستی باشه برای کم کردن هزینه اما ی سری چیزا وقتی اتفاق میوفته آدم انتظارش رو نداره.در کل بهتره دوستان مراقب بیشتری از کنسول بکنن مثلاً : هر چند وقت یک بار غبار تمیز بشه٬ بعد از حدود ۲ سال کارکرد حتما خمیر سیلیکون چیپ با یک خمیر مرغوب(حداقل z9 شرکت دیپکول)تعویض بشه٬ ترانس برق زده بشه یا بهتر از همه استابلایزر و ups استفاده بشه که شوک به پاور زده نشده٬ برای هارد اضافه SSD اگر نصب کردن سینک تهیه بشه و با پد حرارتی از بالا و پایین به فلز بدنه اتصال زده بشه٬ دسته هم باز کردم صدای جیر جیر r2 بخاطر فنر داخلش بود و کاملا تمیز بود که گویا گاهی ممکنه شنیده بشه و گاهی نه که انگار طبیعت خود دسته هست.در کل بیشتر هواشو داشته باشین
دادا خمیر سیلیکون دیگه جواب نمیده رو ps5 کلا از لیکوید داره استفاده میکنه رو apu ک کنسولو باز کردی صددرصد باید متوجه این موضوع میشدی درمورد متریالم باهات موافق نیستم کلا

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
دادا خمیر سیلیکون دیگه جواب نمیده رو ps5 کلا از لیکوید داره استفاده میکنه رو apu ک کنسولو باز کردی صددرصد باید متوجه این موضوع میشدی درمورد متریالم باهات موافق نیستم کلا
عزیزم لیکوید واتر کولر هست کنسول خنک کننده ایر داره

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
274
آقا مگه با کنسول چیکار میکنید که از جنس بدنش اینقدر ایراد میگیرید؟ نکنه هر روز صبح میگیرید نیم ساعت میمالیدش!!!! آره؟؟؟؟

بعد طرف 15 ساله تعمیر کاره، ولی نمیدونه لیکوید چیه، میگه واتر کولره خخخ
برای انتقال حرارت از پردازنده به بلاکه خنک کننده اصولا از خمیر سیلیکون استفاده میشه، در مواقع خاص برای به حداکثر رسوندن این رسانایی میان از لیکوید مایع که یک نوع فلز مایع هست استفاده میکنن که عمر بسیار زیاد و رسانایی فوق العاده بالایی داره.

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
آقا مگه با کنسول چیکار میکنید که از جنس بدنش اینقدر ایراد میگیرید؟ نکنه هر روز صبح میگیرید نیم ساعت میمالیدش!!!! آره؟؟؟؟

برای انتقال حرارت از پردازنده به بلاکه خنک کننده اصولا از خمیر سیلیکون استفاده میشه، در مواقع خاص برای به حداکثر رسوندن این رسانایی میان از لیکوید مایع که یک نوع فلز مایع هست استفاده میکنن که عمر بسیار زیاد و رسانایی فوق العاده بالایی داره.
داداش شما فکر کنم از هر چی خوشت بیاد باید بمالیش!بعد بنده سینک رو باز نکردم چون کنسول نو هست حالا نوع فلز مایع استفاده شده هر چی باشه همون کار انتقال حرارت رو انجام میده که حتما مثل لپتاپ و PC در دراز مدت نیاز به سرویس داره

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
274
داداش شما فکر کنم از هر چی خوشت بیاد باید بمالیش!بعد بنده سینک رو باز نکردم چون کنسول نو هست حالا نوع فلز مایع استفاده شده هر چی باشه همون کار انتقال حرارت رو انجام میده که حتما مثل لپتاپ و PC در دراز مدت نیاز به سرویس داره
نه منکه نمیمالم، چون مشکلی باهاش ندارم، اونایی میمالن که هر روز از کیفیت بدنه ایراد میگیرن، من گذاشتم گوشه میز باهاش گیم میزنم حال میکنم.

IMG_20230720_224912.jpg

در ضمن استاد، خمیر سیلیکون به درد بخور حداقل ۵ سال عمر میکنه، فلز مایع یا همون لیکوید هم خیلی بیشتر، نیازی به تعویضه سالانه ندارن.

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
نه منکه نمیمالم، چون مشکلی باهاش ندارم، اونایی میمالن که هر روز از کیفیت بدنه ایراد میگیرن، من گذاشتم گوشه میز باهاش گیم میزنم حال میکنم.

View attachment 309031

در ضمن استاد، خمیر سیلیکون به درد بخور حداقل ۵ سال عمر میکنه، فلز مایع یا همون لیکوید هم خیلی بیشتر، نیازی به تعویضه سالانه ندارن.
داداش مشخصات pc تو میگی؟

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,532
نام
علی
1- دوستان مراعات کنید
2- اینجا تاپیک مشکلات کنسول هست بنابراین بحث بیربط رو ببرین تو خصوصی
3- pc هم برا خودش تاپیک داره
4- بازهم مراعات کنین

gtsport_44

کاربر سایت
Aug 28, 2023
10

گل گفتی حرفاتو باید با جوهر طلایی نوشت

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
این دوستمونم ک جوابشو ندیم بهتره بزاریم تو حاله خودش باشه خخخ بره تی ویشو از برق بکشه ک انشالله فرجی بشه تصویر سیاهی ک از کنسوله خیالیش میاد بطرف بشه خخخخ

ایشون که شما نقل قولشو زدی از هر کسی بیشتر با ps5 کار کرده .
ایشون فک کنم گیم نت داره و کنسولاش هر روز استفاده میشن .
ببخشید بی ربط پست دادم

DM.JAGUAR

کاربر سایت
Apr 11, 2022
110

View attachment 309031

سلام.
عمر همه خمیر سیلیکون ها ۵ سال نیست. با توجه به محیط استفاده و نحوه نگهداری مدت زمانش تغییر میکنه.

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
204
ایشون که شما نقل قولشو زدی از هر کسی بیشتر با ps5 کار کرده .
ایشون فک کنم گیم نت داره و کنسولاش هر روز استفاده میشن .
ببخشید بی ربط پست دادم
اتفاقا پست شما کاملا با ربطه ، پست اون دوستمون بی ربطه که تو جواب اینه ps5 فلز مایع داره یا نه و مالیدن و نمالیدن ، عکس سیستمشو می زاره
فکر کنم خیلی وقت بوده که منتظر این موقعیت بوده.😂 هر چند که عکس پی سی ها خودش یه تاپیک داره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر