مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
سلام وقت بخیر منم تو این ۱۱ ماه از تجربه بازی با ps5 برای بار اول تو بازی dirt 5 نه در حین بازی بلکه بعد رفتن تو منوی بازی ناگهان فریز شد و این خطا ظاهر شد و پرید بیرون خدا رو شکر تا الان که حدودا ۲ هفته از اون خطا میگذاره دیگه تکرار نشد
ولی در مورد این مشکل من هم چندین سایت مختلف رو جست و جو کردم بیشتر راه حل تکراری پیشتهاد میدادن مثل rebuild کردن و.... ولی یک ویدیو دیدم در مورد بازی call of duty black ops cold war که راه حل متفاوتی رو انجام میداد
تو این مورد بعد از هربار اجرای بازی این ارور نمایش داده میشد راه حلش قطع اتصال اینترنت قبل بازی و اجرا کردن بازی و وصل کردن دوباره اتصال اینترنت در حین اجرای بازی بود
میتونید این مورد رو امتحان کنید ببینید حل میشه یا نه
لینک ویدیو :

ظاهرا این ارور تو بازیهای دیگه هم بوده.امروز تست زدم باز هم نشد.متاسفانه فریز میشه و اینکه تا بازی رو خارج نشی فریز میمونه بعد پیام میاد.تو بازیهای دیگه مشکلی نداره فقط تو بتل فیلد این مشکل رو داره.فقط تو اینترنت موبایل فریز کمتر اتفاق میوفته.این هم شانس ما هست.جالبه من اضلا از ابتدایی که این دستگاه رو گرفتم دو سه تا بازی ps5روش بازی کردم.هر کسی بازی مورد نظرش رو با این ارور کد یه جور خاصی مشکل رو برطرف کرده ,تو یوتوب دیدم . ارورهای سونی رو خود سونی هم نمیدونه چی هست.با کاستومر سرویس ارتباط گرفتم گفت باید دستگاه رو به نزدیکترین نمایندگی که دبی هست تحویل بدی.من اصلا فکر نمیکردم این ارور باعث مشکلی باشه چون ارورهای ps4 هم مشکلی نداشت و یکی دو بار اتفاق میوفتاد بعد با یه آپدیت حل میشداما تو ps5 این ارور بسیار خطرناک هست و امکان داره تو بازیهای دیگه هم اتفاق بیوفته و به مرور زمان تو دستگاه ایجاد میشه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ظاهرا این ارور تو بازیهای دیگه هم بوده.امروز تست زدم باز هم نشد.متاسفانه فریز میشه و اینکه تا بازی رو خارج نشی فریز میمونه بعد پیام میاد.تو بازیهای دیگه مشکلی نداره فقط تو بتل فیلد این مشکل رو داره.فقط تو اینترنت موبایل فریز کمتر اتفاق میوفته.این هم شانس ما هست.جالبه من اضلا از ابتدایی که این دستگاه رو گرفتم دو سه تا بازی ps5روش بازی کردم.هر کسی بازی مورد نظرش رو با این ارور کد یه جور خاصی مشکل رو برطرف کرده ,تو یوتوب دیدم . ارورهای سونی رو خود سونی هم نمیدونه چی هست.با کاستومر سرویس ارتباط گرفتم گفت باید دستگاه رو به نزدیکترین نمایندگی که دبی هست تحویل بدی.من اصلا فکر نمیکردم این ارور باعث مشکلی باشه چون ارورهای ps4 هم مشکلی نداشت و یکی دو بار اتفاق میوفتاد بعد با یه آپدیت حل میشداما تو ps5 این ارور بسیار خطرناک هست و امکان داره تو بازیهای دیگه هم اتفاق بیوفته و به مرور زمان تو دستگاه ایجاد میشه.
یه بار اگه تونستی بتلفیلد رو حذف کن دوباره بگیر و نصب کن، ببین اوکی نمیشه،اگه ففط تو همین گیم این مشکل باشه احتمالا مشکلتون حل شه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
یه بار اگه تونستی بتلفیلد رو حذف کن دوباره بگیر و نصب کن، ببین اوکی نمیشه،اگه ففط تو همین گیم این مشکل باشه احتمالا مشکلتون حل شه
پست قبلی عرض کردم دستگاه رو ریست فکتوری کردم روی استوریج خود دستگاه تست زدم روی هارد m2 هم جدا تست زدم مشکل برطرف نشد.

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
پست قبلی عرض کردم دستگاه رو ریست فکتوری کردم روی استوریج خود دستگاه تست زدم روی هارد m2 هم جدا تست زدم مشکل برطرف نشد.
سلام دوسته من،برا دسگاه منم همچین مشکلی پیش اومد ولی خیلی شدیدتر از شما،من دسگاه را پس فروشنده دادم،چون هر کاری کردم حل نشد،حالا انشالّاه برا شما حل میشه،کامنتام مشکلم تو صفحات قبلی گفتم،من میایستم سری اسلیمش که اومد میخرم چون واقعان کنسوله سونی را دوسن دارم برادر

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
سلام دوسته من،برا دسگاه منم همچین مشکلی پیش اومد ولی خیلی شدیدتر از شما،من دسگاه را پس فروشنده دادم،چون هر کاری کردم حل نشد،حالا انشالّاه برا شما حل میشه،کامنتام مشکلم تو صفحات قبلی گفتم،من میایستم سری اسلیمش که اومد میخرم چون واقعان کنسوله سونی را دوسن دارم برادر
سلام.
متاسفانه امکان پس دادن وجود نداره.منتهی این بازی رو بیخیالش شدم.تو بازیهای دیگه هم این اتفاق گاهی میوفته.منتظر آپدیت میمونم شاید برطرف بشه.اگه نشد عین شما منتظر مدل اسلیم میمونم.من اصلا فکر نمیکردم ارور سونی خیلی مشکل بزرگی باشه

• Like
Reactions: laurapalmer

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185

من کنسول ps4 نداشتم نمیدونم آمار خرابی اون چه جوری هستش ولی این کنسول PS5 حداقل برای من یکی خیلی دردسر داشت اما هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم بگم نخرید چون حتی اگر آمار خرابی 50 - 50 هم بوده باشه بازم شاید کس دیگه جزو خوش شانسها و 50 درصد سالم دربیاد.درضمن فکر میکنم آمار خرابی ها به نسبت فروش خیلی کمتر از اونی هست که فکر میکنیم مثلا کمتر از 10 درصد ولی خوب بازم برای شرکتی مثل سونی بد هستش.من که خیلی بدبختی و استرس کشیدم سر خرابیش و امیدوارم برای کسی مشکل دار نباشه.
البته هنوزم اعتقاد دارم اکثر خرابی های کنسولها داخل کشور به خاطر قاچاق بودن کالا و حمل و نقل هندوانه طوری اون هست حتی بدتر از هندوانه جابجا میشن.مثلا یه مسیرش که از لنچ و شوتی هستش بدجا میکنن تو لنچ حتی آب تو بعضیاش میره بعد پرت میکنن تو ماشین های شوتی میچپونن اصلا یه وضعی حالا جنساتون مثلا مخلوط کن باشه و اینا چیزیش نمیشه ولی کنسول من خودم اینارو تو بندرلنگه وقتی برای ترخیص یه کالا رفته بودم از نزدیک دیدم
حالت خوبه برادر گلم
سلام.
متاسفانه امکان پس دادن وجود نداره.منتهی این بازی رو بیخیالش شدم.تو بازیهای دیگه هم این اتفاق گاهی میوفته.منتظر آپدیت میمونم شاید برطرف بشه.اگه نشد عین شما منتظر مدل اسلیم میمونم.من اصلا فکر نمیکردم ارور سونی خیلی مشکل بزرگی باشه
امیدت به خداوند انشالّاه با اپدیت حل میشه،ولی اسلیم هم اومد،هیجانه خرید نگیردت صبر کن به خاطر پاندمی کرونا متاسفانه سونی از متریال خوبی استفاده نکرده،بزار مشکلاتش مشخص شه بعد اقدام به خرید کنید،دیگه مثله قدیم نیست قیمتها خیلی بالا هستند،صبور باش و دقت کن

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا

حالت خوبه برادر گلم

امیدت به خداوند انشالّاه با اپدیت حل میشه،ولی اسلیم هم اومد،هیجانه خرید نگیردت صبر کن به خاطر پاندمی کرونا متاسفانه سونی از متریال خوبی استفاده نکرده،بزار مشکلاتش مشخص شه بعد اقدام به خرید کنید،دیگه مثله قدیم نیست قیمتها خیلی بالا هستند،صبور باش و دقت کن
متاسفانه دستگاه امکاناتش مورد انتظار هم نبوده تا حالا.با اینکه خودم سونی رو از ایکس باکس بهتر میپسندم.صبر بهترین گزینه هست.

• Like
Reactions: laurapalmer

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان این مشکل وصل نشدن به سرورهای بتلفیلد ۲۰۴۲ با ps5 چجوری رفع کنم هر کاری میکنم وصل نمیشه

mir504

کاربر سایت
Jun 12, 2012
5
دوستان در کنسول PS5 بازی efootball 2022 گوشه سمت راست تصویر خطوط عمودی ظاهر میشه(دقیقا در دموی بعد از گل زدن یا مثلا خطا)
به نظرتون مشکل از بازی هست یا دستگاه ایراد داره؟ بازی خاص دیگه میشناسید که دمو داشته باشه مثل فوتبال, تست کنم؟

Attachments

• YouCut_۲۰۲۲۰۲۱۵_۲۳۰۶۵۶۶۷۹.mp4
    7.7 MB · مشاهده: 0

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,252
نام
یونس
دوستان در کنسول PS5 بازی efootball 2022 گوشه سمت راست تصویر خطوط عمودی ظاهر میشه(دقیقا در دموی بعد از گل زدن یا مثلا خطا)
به نظرتون مشکل از بازی هست یا دستگاه ایراد داره؟ بازی خاص دیگه میشناسید که دمو داشته باشه مثل فوتبال, تست کنم؟
داداش این بازی کلا بدترین و پرباگ ترین بازیی هست که می تونی روی کنسولت تجربه کنی!
قطعا وقتی فقط در یک موقعیت یا بازی خاص ایراد میبینی مربوط به همون بازی و باگه، از کنسول باشه توی همه بازیا باید مشکل داشته باشی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,900
نام
malek
دوستان این مشکل وصل نشدن به سرورهای بتلفیلد ۲۰۴۲ با ps5 چجوری رفع کنم هر کاری میکنم وصل نمیشه
کلا به سرور کانکت نمیشی یا اینکه تو صف میمونی و داخل مپ نمیره؟مورد اول که خیلی رایجه و برا منم باید چندبار بزنم تا کانکت بشه و مورد دوم هم چیز طبیعیه،چون پلیر خیلی کمه و خصوصا پلیر خاورمیانه به مراتب کمتره برا همین سخت حریف پیدا میشه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,570
این مشکل مرتبط با Screen Tearingـه، مربوط به بازیه، این بازی مشکلات زیاد داره از جمله فریم دراپ

• Like
Reactions: Am3R

mir504

کاربر سایت
Jun 12, 2012
5
این مشکل مرتبط با Screen Tearingـه، مربوط به بازیه، این بازی مشکلات زیاد داره از جمله فریم دراپ
ممنون. چون کنسول سری 11 روز اول که خریدم مشکل داغ شدن و فلزمایع داشت که دادم تعمیر شد, گفتم شاید تو طول 1 هفته که دستگاه استفاده شده, GPU هم خراب شده باشه.تو فیفا 2022 این مشکل نیست؟

mir504

کاربر سایت
Jun 12, 2012
5
داداش این بازی کلا بدترین و پرباگ ترین بازیی هست که می تونی روی کنسولت تجربه کنی!
قطعا وقتی فقط در یک موقعیت یا بازی خاص ایراد میبینی مربوط به همون بازی و باگه، از کنسول باشه توی همه بازیا باید مشکل داشته باشی
تشکر, بازی گرافیک بالا و انحصاری که دمو داشته باشه حین بازی و از کل سخت افزار استفاده کنه, چی معرفی میکنید؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر