مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

dante234

عضو جدید
Jan 25, 2022
2
دوستان میخواستم پلی فایو بخرم،به نظرتون بایستم سری بعدشا بخرم یا همین سری چون بعضیها میگن خیلی مشکل داره مخصوصان هاردهssd،چی کار کنم

dante234

عضو جدید
Jan 25, 2022
2
اگر اصرار به خرید دارید چرا پس مطرح میکنید دوست عزیز.من قصدم کمک بود.به نظرم فعلا تهیه نکنید.
سلام،منم میخواستم ملی فایو بخرم یه دوستام خرید براش مشکل اس اس دی داشت به نظر شما من این ریسکا بکنم یا خیر

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان میخواستم پلی فایو بخرم،به نظرتون بایستم سری بعدشا بخرم یا همین سری چون بعضیها میگن خیلی مشکل داره مخصوصان هاردهssd،چی کار کنم
ps5 هیچ مشکلی نداره فقط مشکل دریفت هست که خیلی از کنترلر های کنسول های دیگه هم دارن
وقت خرید هم اون موقعی هست که خودتون حس نیاز به یک وسیله ای رو بکنید

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام دوستان آدم این تایپیک رو میبینه ترس میگیرتش من ps4 خودمو فت 500 گیگ رو 850 خریدم هنوزم دارمش گاهی یه روز کاملم روشنه بدون یکبار تعمیر.. الانم برا ps5 نسخه دیجیتال دارم خودم بازی Astro رو کامل رفتم بدون مشکلی دارم رچت و کلانک بازی میکنم هم سریع و راحت اجرا میشه بعد از بازی خودم پسرم میشینه بازی میکنه با دستگاه مشکلی نداشته تا الان سری 1000 ژاپن هم هست همکارم هم پارسال موقعها ورود ps5 براش استاندارد خریدیم 27 میلیون تا الان استفاده میکنه هیچ مشکلی نداشته در کل ..خودم موقع خرید بخاطر مشکلاتی که دوستان میگن فرکم رفته بود طرف ایکس باکس سری ایکس ولی میدیدم داره هواریزن میاد نمیشد به ایکس باکس فکر کرد
فروش ps5 بخصوص ایران خیلی بیشتر سری x پس خرابیا بیشتر تو دید هستن طبیعی ولی الان خودم و سه تا از دوستان داریم هیچ مشکلی نداشتیم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام دوستان آدم این تایپیک رو میبینه ترس میگیرتش من ps4 خودمو فت 500 گیگ رو 850 خریدم هنوزم دارمش گاهی یه روز کاملم روشنه بدون یکبار تعمیر.. الانم برا ps5 نسخه دیجیتال دارم خودم بازی Astro رو کامل رفتم بدون مشکلی دارم رچت و کلانک بازی میکنم هم سریع و راحت اجرا میشه بعد از بازی خودم پسرم میشینه بازی میکنه با دستگاه مشکلی نداشته تا الان سری 1000 ژاپن هم هست همکارم هم پارسال موقعها ورود ps5 براش استاندارد خریدیم 27 میلیون تا الان استفاده میکنه هیچ مشکلی نداشته در کل ..خودم موقع خرید بخاطر مشکلاتی که دوستان میگن فرکم رفته بود طرف ایکس باکس سری ایکس ولی میدیدم داره هواریزن میاد نمیشد به ایکس باکس فکر کرد
فروش ps5 بخصوص ایران خیلی بیشتر سری x پس خرابیا بیشتر تو دید هستن طبیعی ولی الان خودم و سه تا از دوستان داریم هیچ مشکلی نداشتیم
کلا ps5 هیچ مشکل سخت افزاری حاد و حل نشده نداره (مشکل دریفت هم که توضیحات کامل دادن دوستان)
اصولا خرابی در مورد هر وسیله الکترونیکی پیش میاد اینکه یک نفر بدشانس بوده معنیش این نیست کل خط تولید کنسول از پایه کنسول خراب تولید میکنه

• Like
Reactions: pedram_sad

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام
من چند روزی هستش که دستگاهم با کابل به اینترنت وصل نمیشه و خطای زیر رو میده
از سالم بودن کابل و اتصال اینترنت مطمینم و با مودم دیگه ام امتحان کردم
با وای فای ظاهرا مشکلی نیست

Attachments

• 1C76B578-3CB7-46C9-BEE0-472AE1E72A7A.jpeg
    1C76B578-3CB7-46C9-BEE0-472AE1E72A7A.jpeg
    532 KB · مشاهده: 42

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
در کمتر از ۴ ماه کنترلر دوم منم به دریفت دچار شد،تازه جا داره بگم که نسبت به کنترلر اول خیلی کمتر استفاده شده بود
واقعا سونی گند زد این نسل با این جنس های دسته هاش نمیدونم چرا هیچ فکری هم نمیکنه
خوبه باز خود کنسول این مشکلاتو نداشت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
گند بزنن این جنس دوال سنس رو،از آشغال ترین متریال ممکن استفاده کرده سونی،من جدیدا علاوه بر دریفت ضربدر هم گیر میکنه،کسی همچین مشکلی داشته؟

• Like
Reactions: 3DO and Dead2021

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
گند بزنن این جنس دوال سنس رو،از آشغال ترین متریال ممکن استفاده کرده سونی،من جدیدا علاوه بر دریفت ضربدر هم گیر میکنه،کسی همچین مشکلی داشته؟
برای من مشکل دریفت نداشته تا الان ولی دکمه ضربدر یه دستهگیر میکرد دادم تعمیر 100 تومن هم گرفتند.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
دسته در حالت خاموش دور ضربدرو کمی الکل اسپری کن، بعد دکمه بزن تا نرم بشه. در نهایت اگه مشکل برگشت و درست نشد اشکال از پلاستیک دور ذغاله در اثر فشار زیاد از بین رفته، ذغالشو بگیر عوض کن قیمتی نداره از عهده خودتم بر میاد با ابزار درست

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوستان کسی هست که ارور error CE-108255-1 رو هنگام بازی داشته باشه؟من تو بتلفیلد این مشکل رو دارم ولی ظاهرا تو اینترنت خوندم دیگران هم تو بازیهای دیگه این مشکل رو دارند و به صورتی هست که صفحه فریز میشه و باید از بازی خارج بشم.من clear cashe کردم و rebuild data base رو در حالت safe mode طبق نسخه پیچی سونی انجام دادم .هرکاری که بگید کردم رو هارد m2 تست زدم بازی رو روی storage , m2 تست زدم باز این مشکل رو دارم هر 10 دقیقه crash میکنه.تنظیمات کارخانه ای هم کردم مشکل برطرف نشد. بازی رو چند بار پاک کردم دیسک رو هم عوض کردم باز مشکل برطرف نشد.ظاهرا خیلیهای دیگه این مشکل رو دارند.فقط مونده که با سونی تماس بگیرم.تو نت خوندم که کسانی که این مشکل رو داشتن دستگاه رو به شرکت سونی پس دادن.ولی اینجا این شرایط وجود نداره.البته خود سونی گفته این مشکل نرم افزاری هست و ما در حال کار روی اون هستیم.ولی الان 2 ماه هست که هیچ راهکاری ارائه نداده.کسی راهکاری داره؟یا اینکه با این مشکل مواجه شده باشه؟

• Like
Reactions: Doctor Splinter

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
دوستان کسی هست که ارور error CE-108255-1 رو هنگام بازی داشته باشه؟من تو بتلفیلد این مشکل رو دارم ولی ظاهرا تو اینترنت خوندم دیگران هم تو بازیهای دیگه این مشکل رو دارند و به صورتی هست که صفحه فریز میشه و باید از بازی خارج بشم.من clear cashe کردم و rebuild data base رو در حالت safe mode طبق نسخه پیچی سونی انجام دادم .هرکاری که بگید کردم رو هارد m2 تست زدم بازی رو روی storage , m2 تست زدم باز این مشکل رو دارم هر 10 دقیقه crash میکنه.تنظیمات کارخانه ای هم کردم مشکل برطرف نشد. بازی رو چند بار پاک کردم دیسک رو هم عوض کردم باز مشکل برطرف نشد.ظاهرا خیلیهای دیگه این مشکل رو دارند.فقط مونده که با سونی تماس بگیرم.تو نت خوندم که کسانی که این مشکل رو داشتن دستگاه رو به شرکت سونی پس دادن.ولی اینجا این شرایط وجود نداره.البته خود سونی گفته این مشکل نرم افزاری هست و ما در حال کار روی اون هستیم.ولی الان 2 ماه هست که هیچ راهکاری ارائه نداده.کسی راهکاری داره؟یا اینکه با این مشکل مواجه شده باشه؟

سلام وقت بخیر منم تو این ۱۱ ماه از تجربه بازی با ps5 برای بار اول تو بازی dirt 5 نه در حین بازی بلکه بعد رفتن تو منوی بازی ناگهان فریز شد و این خطا ظاهر شد و پرید بیرون خدا رو شکر تا الان که حدودا ۲ هفته از اون خطا میگذاره دیگه تکرار نشد
ولی در مورد این مشکل من هم چندین سایت مختلف رو جست و جو کردم بیشتر راه حل تکراری پیشتهاد میدادن مثل rebuild کردن و.... ولی یک ویدیو دیدم در مورد بازی call of duty black ops cold war که راه حل متفاوتی رو انجام میداد
تو این مورد بعد از هربار اجرای بازی این ارور نمایش داده میشد راه حلش قطع اتصال اینترنت قبل بازی و اجرا کردن بازی و وصل کردن دوباره اتصال اینترنت در حین اجرای بازی بود
میتونید این مورد رو امتحان کنید ببینید حل میشه یا نه
لینک ویدیو :

• Like
Reactions: DOKTOR_PS3

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
:D گند بزنن این جنس دوال سنس رو،از آشغال ترین متریال ممکن استفاده کرده سونی،من جدیدا علاوه بر دریفت ضربدر هم گیر میکنه،کسی همچین مشکلی داشته؟
قبلا هم گفتم کافیه انالوگو با ناهید بشورین:Dیعنی دسته باز کنین خودمم خیلی اذیت میکرد تو بازیا ولی از وقتی کامل شستمش که دوماه میگذره حتی یه اینچ دریفت پیدا نکرده.
ضربدر هم اره اوایل یکم گیر میکرد خودش درست میشه

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
سلام. فردا من هم PS5 میخرم. فروشنده گفت 48 ساعت مهلت تست میده. توی این 48 ساعت چه چیزایی رو تست کنم؟ اگه توصیه دیگه ای هم هست بگید. ممنون

• Like
Reactions: shahal

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
سلام. فردا من هم PS5 میخرم. فروشنده گفت 48 ساعت مهلت تست میده. توی این 48 ساعت چه چیزایی رو تست کنم؟ اگه توصیه دیگه ای هم هست بگید. ممنون
یه بازی سنگین ps5 از انحصاریهای که فقط برای ps5 اومده نصب کن
یا بازی‌های مولتی پلتفرم که برای نسل ۹ اپتیمایز شدن مثل رزیدنت اویل جدید
باهاش ۲ تا ۳ ساعت بازی کن
بازی استرو هم مجانی روی خود کنسول هست اونم خوبه
کنسول تا زیر پردازش سنگین نره ایرادش رو نشون نمیده.
البته خودم شخصا ps5 مشکل دار تا حالا ندیدم و امار خرابی کنسول کم بوده.
کنسولهایی که از خط مونتاژ مشکل دارن همون اول کار ایرادشون رو نشون میدن
توی ایران فروشندها اکثر ps5 ها رو موقع تحویل چک میکنن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر