مشکلات ویتا در ژاپن

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ps-vita-teardown-nikkei,O-Q-319706-13.jpg
خریداران خوشحال کنسول Vita از مشکلات این کنسول مانند فریز شدن تصاویر و عدم پاسخ گویی مناسب صفحه لمسی دستگاه از سونی گله کردن که بلافاصله سونی بیانیه‌ای ترتیب داد و در آن به طور رسمی از خریداران کنسول معذرت خواهی کرد و اعلام کرد که سونی یک بروز رسان جدید برای کنسول عرضه کرده که با نصب آن مشکلات دستگاه از بین می رود . ولی کاربران هنوز به طور کامل راضی نشده اند . هنوز معلوم نیست آیا این آپدیت واقعا مشکلات Vita را حل می کند یا فقط یک مسکن برای درد خریداران است .
mfvitaiss2.jpg
سونی 85 درصد از مدل Wi-Fi و 56 درصد از مدل Wi-Fi/3G کنسول‌های ویتا را که در ژاپن عرضه کرده بود را فروخته است . مموری کارت های 16 و 32 گیگابایتی عرضه شده در فروشگاه‌ها به طور کامل به فروش رفته اند . در حالت کلی بیش از 90 درصد خریداران کنسول Vita برای کنسول خود یک مموری کارت هم خریده اند . به دلیل همین مشکلات ، عرضه کنسول ویتا در خارج از ژاپن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد . سونی مجبور است تا رفع کامل مشکلات Vita از عرضه این کنسول در دیگر مناطق جهان خودداری کند .
screenshot_274480_thumb_wide940.jpg

اگه می خواهید فیلماشم ببنید برید
PS Vita freeze フリーズ4 - YouTube
الیته ناراحت نباشید تا عرضه ی جهانیش به احتمال این مشکلات حل مشه اگه خبری به شه اطلاع می دم

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
همیشه بعد از عرضه ی یک محصول تا بخواد امتحانشو پس بده و جا بیفته کمی زمان میبره ، و اکثراً اولین خریداران همانند موش آزمایشگاهی هستن که مورد آزمایش قرار می گیرن و به مرور مشکلات از بین میره و محصول نهایی عرضه میشه...

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اونا که دستگاهاشون همش گارانتی هست پس جای نگرانی براشون نيست. ما دقيقا بايد نگران کپی خور شدنش باشيم :-s

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
ما باید نگران کپی خور شدنش باشیم

تنها کنسولی که هیچ وقت نگران کپی خور شدنش نبودم PSVita بود!

نه اینکه هک بشه خوشحال نشم و خودم هک نکنم!

اما اوضاعش از همه ی دستگاه های اورجینال بهتره!

الان بازی 3DS رو بخواید بخرید 80 تومان باید پول بدید در صورتی که از طریق نتورک هم نمیشه دانلودش کرد!

اما بازی Vita رو میتونیم از طریق PSN دانلود کنیم و دیگه پول اضافه به واسطه ندیم

انصافا 39 دلار برای یه بازی مثل Uncharted ارزش داره!

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
تنها کنسولی که هیچ وقت نگران کپی خور شدنش نبودم PSVita بود!

نه اینکه هک بشه خوشحال نشم و خودم هک نکنم!

اما اوضاعش از همه ی دستگاه های اورجینال بهتره!

الان بازی 3DS رو بخواید بخرید 80 تومان باید پول بدید در صورتی که از طریق نتورک هم نمیشه دانلودش کرد!

اما بازی Vita رو میتونیم از طریق PSN دانلود کنیم و دیگه پول اضافه به واسطه ندیم

انصافا 39 دلار برای یه بازی مثل Uncharted ارزش داره!
موضوع اینه که توی این مملکت دانلود کردن 16 گیگابایت برای end user هایی مثل من و شما به زمان و هزینه ی بالایی نیاز داره. بله اگه اینرنت حداقل 4Mb داشتیم مشکلی نبود نهایت 10 ساعته دانلود می شد. اما من با اینترنت 384 کیلوبیت نامحدود ماهی 55000 تومن، اگه با حداکثر سرعت دانلود کنم، 100-120 ساعت طول می کشه حداقل یعنی باید 1 هفته تمام کاراتو تعطیل کنی. خب من ترجیح میدم 20 تومن اضافه بدم بالای بازی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
موضوع اینه که توی این مملکت دانلود کردن 16 گیگابایت برای end user هایی مثل من و شما به زمان و هزینه ی بالایی نیاز داره. بله اگه اینرنت حداقل 4Mb داشتیم مشکلی نبود نهایت 10 ساعته دانلود می شد. اما من با اینترنت 384 کیلوبیت نامحدود ماهی 55000 تومن، اگه با حداکثر سرعت دانلود کنم، 100-120 ساعت طول می کشه حداقل یعنی باید 1 هفته تمام کاراتو تعطیل کنی. خب من ترجیح میدم 20 تومن اضافه بدم بالای بازی
اينجا جاش نيست ولي با idm شبانه دانلود ميكنيم
فوقش ميشه يه هفته
درضمن گفتن حجمه فعلي بازيها بينه 2تا 4 گيگ هست نه 16

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
اينجا جاش نيست ولي با idm شبانه دانلود ميكنيم
فوقش ميشه يه هفته
درضمن گفتن حجمه فعلي بازيها بينه 2تا 4 گيگ هست نه 16
من با اینترنت 18900 تومانی پارس آنلاین شبی 3 گیگ دانلود میکنم

کلا یکی دوشب طول میکشه دانلودش برام!

پس اونقدر ها هم اوضامون بد نیست!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

سلام

ps vita در دو روز اول 320000 در مقابل 3ds 370000 (حدودی) ولی در هفته دوم فروش 72000 در مقابل 210000 3ds (حدودی) فروش کرده

دلیل فروش کم آن هم شاید به دلیل مشکلاتش باشد.

میتوانید به آدرس Sony in Big Trouble with PS Vita - Forbes بروید تا اطلاعات بیشتر کسب کنید.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر