مشکلات نرم افزاری

SamFisher

کاربر سایت
نام
امید
مشکل ! :D حالا نمیدونم سخت افزاریه یا نرم افزاری !
چند روز پیش یک DVD Writer Samsung خریدم . خوب مبارکه !
نصب کردم ولی مشکل جالبی داره !
وقتی که DVD یا CD پُر میذارم توش هیچ مشکلی نداره و راحت میخونه .
ولی DVD یا CD خام که میذارم ، بدون اینکه هیچ کاری بکنم کامپیوتر هنگ میکنه ..
روی یه دستگاه دیگه هم بستمش این مشکل نبود .
کابلشم SATA هست .

shadmehr_m

کاربر سایت
سلام دوستان ما تو شکرت ADSL 256 داریم و مودم دی لینک 320T من مجبورم صبح به صبح برم آپتایم کنم چون بقیه کامپیوتر ها شبکه رو از دست میدن..چی کار کنم؟خسته شدم :)

Mr-Game

کاربر سایت
نام
سعید اکبرزاده
میشه نحوه نصب درایور مودم زولتریکس 3 چیپ رو توی ویستا بگین؟
معمولا روش نصب به این صورته که روی My Computer رایت کلیک میکنیم و گزینه manage رو انتخاب میکنیم
بعد از قسمت device manager مودم رو پیدا میکنیم ( معمولا به شکل علامت تعجب زرد رنگه )
بعد روش راست کلیک میکنم و گزینه update driver رو انتخاب میکنیم ( CD درایور باید تو دستگاه باشه )

shadmehr_m

کاربر سایت
ببخشید من دکمه ویرایش رو نمیبینم مجبور شدم پشت هم پست بدم

مشکلم رو کامل تر توضیح میدم کسی هست وارد به شبکه؟

ما تو شرکت ADSL داریم. به صورت شبکه workgroup هستش. و مودم D Link من مجبورم هر صبح یکی از کامپیوتر ها برم( فرقی نمیکنه کدوم ) و اپتایم کنم تا بقیه کامپیوتر ها هم به اینترنت وصل بشن. این کار و نکنم همدیگرو میشناسن ولی اینترنت قطعه! راهی هست که من هر روز مجبور نشم این کارو تکرار کنم؟ به صورت اترنت هست

hassan_110

کاربر سایت
نام
حسن
ما تو شرکت ADSL داریم. به صورت شبکه workgroup هستش. و مودم D Link من مجبورم هر صبح یکی از کامپیوتر ها برم( فرقی نمیکنه کدوم ) و اپتایم کنم تا بقیه کامپیوتر ها هم به اینترنت وصل بشن. این کار و نکنم همدیگرو میشناسن ولی اینترنت قطعه! راهی هست که من هر روز مجبور نشم این کارو تکرار کنم؟ به صورت اترنت هست
سلام
شادمهر جون اگر سیستم ها باهم شبکه هستن شما میتونی کانکشنت رو شیر کنی.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
نام
حسن
یه کم بیشتر توضیح میدی؟ چه جوری این کارو بکنم؟ تا حالا شیر نکردم.
سلام
ببین شادمهر جان اگر سیستم ها باهم شبکه باشن و workgroup ها یکی باشه میشه به وسیله ی شیر کردن سیستمی که به اینترنت وصله به تمام سیستم ها اینترنت داد. شما باید کارهای زیر رو دنبال کنی:
1:اول زنگ بزنی به شرکتی که ازش اینترنت گرفتی و بگب میخوام به سیستم هایی که باهام شبکه هستن اینترنت شیر کنم و ازش به ترتیب:
Preferred DNS Server. و همچنین Alternate DNS Server رو بگیری. که شرکت یه سری اعداد مثل IP به شما میده.
2:DNS های گرفته شده رو به ترتیب توی قسمتی که برای اونا مشخص شده (دقیقا پایین جایی که IP Address ها رو وارد میکنی) برای تمام سیستم هایی که باهات شبکه هستم وارد میکنی تا DNS ها ست بشه.
3: حالا نوبت شیر کردن کانکشن میرسه:
به قسمت properties کانکشنی که درست کردی میری به سربرگ advanced میری و در اونجا سه تا گزینه داره که هر سه تا رو تیک میزنی و سپس در Home Networking Conecction اون شبکه های که از طریق اون اینترنت رو از isp دریافت میکنی انتخاب کرده و ok میکنی.
اگر مشکلی سر راه وجود نداشته باشه از این طریق میتونی اینترنت رو بین کسایی که باهات شبکه هستن شیر کنی.
فقط توجه داشته باش زمانی که بقیه هی سیستم ها بخوان از اینترنت استفاده کنن حتما باید سیستم سرور که اینترنت از طریق اون شیر میشه روش باشه.
موفق باشی.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
نام
حسن
سلام
ربطی به سرور نداره. بالاخره اینترنت به یکی از سیستم ها وصله دیگه.منظورم از سرور همون سیستمس بود که اینترنت رو میخواد به دیگر سیستم ها شیر کنه.
یا علی مدد

kasra_s_741

کاربر سایت
نام
milad
من اشتباهی کاری کردم تو ویندوز ویستا که تمام فایل های exe با winrar باز بشه!!
الان هیچ راهی ندارم؟؟؟
backup هم نمی تونم بگیرم چون اونم exe هستش!!

winrar هم باک نمیشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر