مشکلات نرم افزاری

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

آقا مهرداد جان کجایی پس ؟؟؟

همين جاها ... در خدمت شما :biggrin1: ... خوب يه روز رفته بودم استراحت ... البته نه هميچين استراحتي ، داشتم براي Final امتحان زبان ميخوندم ... واي كه عجب امتحاني بود :-" .

آقا مهرداد گل ...
این ESET Smart Security را اصلا تا حالا آپدیت نکرده بودم آخه 100 بار تا حالا آپدیت کرده بودم این دفعه که نصبش کردم حال این یکی رو نداشتم ولی حالا که می خوام آپدیت کنم می گه سیستمتون آپ دیته و الآن 2 روزه همچینیه ...

خوب حتماً نياز به Update نداره خو ... حالا كه اون گير نميده تو ول كن نيستي :biggrin1: . يه هفته اي بي خيالش شو ، اگه ديدي بازم ميگه نياز به Update نداره اونموقع مشخص ميشه كاسه اي زير نيم كاسس ... اما بعيد ميدونم مشكل از خود برنامه باشه ... حتماً جايي تنظيماتشو عضو كردي ؟!؟‌ آره ؟!؟! /:)

چرا این جا جفتی می فرسته ؟!!

جفتي نميفرسته ، تو جفتي روي دكمه " ارسال " كليك ميكني ... بعضي موقع ها Server سايت كند ميشه ... در اون شرايط بايد فقط يك بار زوي " ارسال " كليك كني و كمي منتظر باشي ، يا كلاً‌ Cancel كني و بعداً مجدداً سعي كني ... راه ديگه اينه كه بعد از ارسال يكي از پستها رو ويرايش و سپس پاك كني ... :p

بخشید دوباره آپ کردم حالا انگار درست شده ... نه انگار درست بشو نیست ... یه بار دیگه ... چرا این همچینیه ؟!! حالا اگه رخصت بدی برات ای میل می کنم ... میلتو چک کن

یه چیزایی دیده بودم ... کجا رفت ... چرا رفت ؟!!

چشم ... العان ميرم چك ميكنم ...
منم نميدونم چرا رفت ... البته اگه بگم ممكنه بنم كنن ( شوخي ) تا دو هفته پيش كه باهاش ارتباط داشتم هيچي ازش نپرسيدم ... اونم هيچي نگفت ...
قبلاً افراد خيلي مفيد و بزرگي از اين سايت ميرفتن و دليلش هم " مديريت ضعيف سايت و برخورد هاي غير حرفه اي مديران و ناظران سايت با كاربران " ذكر ميكردن ... منم خودم زخم خوردم :biggrin1: .

... و همانا که بازگشت به سوی نورتون 360 است (172)

اي خائن ... :biggrin1: ... چرا ؟!؟!

------------------------------------------------------

یه کرک واسش هست که تا جایی که میدونم شخصی به نام محمد کاووسی کرکش کرده که احتمالا تو تبیان هم همین کرک باشه!

امين جان حتماً امتحانش كن ... ضرر نميكني ... اون Patch اي هم كه پيدا كردي ، درسته و كار ميكنه ...

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
قبلاً افراد خيلي مفيد و بزرگي از اين سايت ميرفتن و دليلش هم " مديريت ضعيف سايت و برخورد هاي غير حرفه اي مديران و ناظران سايت با كاربران " ذكر ميكردن ... منم خودم زخم خوردم :biggrin1: .
اگه بتونی این جمله رو دقیق تر تفسیر کنی ممنونت می شم آخه می خوام بدونم که مشکل این سایت چیه ... :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
×××××××××××××××××××××××××××××××××
آپدیت های نورتون 360 را از کجا پیدا کنم ؟!!
نورتون 360 2 کی می آد ؟!!
اي خائن ... :biggrin1: ... چرا ؟!؟!
محیطشا 100 % به نورتون 360 ترجیح می دم ولی از نظر قدرت خداییش نورتون چیزی دیگه اس ...
چشم ... العان ميرم چك ميكنم ...
ببخشید ولی برا شما افت داره به خدا .......: الآن
کامپیوترم یه حالی شده :
وقتی CD و یا ... می ذارم توش وقتی باز می شه روی همه فایلا عکس یه اینترنت اکسپلورر 7 می چسبه ... چرا ؟!!

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اقا دمت گرم
ولی فکر نکنم با این کار کنه . این ورژن رو فقط باید با license کد فعال کنی
من تو سایت www.nod321.com میرم و این کد ها رو میگیرم ولی من کد هایی میخوام که اولش ess باشه

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
اقا دمت گرم
ولی فکر نکنم با این کار کنه . این ورژن رو فقط باید با license کد فعال کنی
من تو سایت www.nod321.com میرم و این کد ها رو میگیرم ولی من کد هایی میخوام که اولش ess باشه
چرا کار نده ؟؟؟ برا من که کار داد ... آپدیتم می شه ... نصبش کن حالشو ببر ... مشکلی نداره ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ESET Smart Security رو نصب کردم! مثل همیشه فوق العاده:love:
همیشه Nod32 یه مشکلی که داشت این بود که محیطش کاربر پسند نبود و خیلی ها خوششون نمیومد و option هاش هم یکم گیج کننده بود ولی ESET Smart Security واقعا عالی شده! از همه لحاظ...

proxima.planet

کاربر سایت
Mar 7, 2008
55
نام
احسان
ESET Smart Security رو نصب کردم! مثل همیشه فوق العاده:love:
همیشه Nod32 یه مشکلی که داشت این بود که محیطش کاربر پسند نبود و خیلی ها خوششون نمیومد و option هاش هم یکم گیج کننده بود ولی ESET Smart Security واقعا عالی شده! از همه لحاظ...
زیادم خوب نیست . از نظر ظاهری عالیه ولی باطنش ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Smart Security جريانش چيه ؟ Patch,Update يا يه ورژن از NOD ؟؟
سلام
NOD32 مجموعه ای از انتی ویروس و انتی اسپایوار بود ولی ESET Smart Security مجموعه ای از انتی ویروس + انتی اسپایوار + انتی اسپم + فایروال هست که مجموعه ی خیلی خوبیه و کرک هم واسش هست...

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
مرسي امين ديشب Dl كردم نميدونم چرا وقتي up ميكنم بازم 2740 مي مونه ورژنSignature Database

اسم فايلي كه dl ميكنه em002_32_l0.nup ديشب راي Nod32 Antivirus 3.0 گرفتمش ولي هميش 2740 جديد تر نميشه .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
مرسي امين ديشب Dl كردم نميدونم چرا وقتي up ميكنم بازم 2740 مي مونه ورژنSignature Database

اسم فايلي كه dl ميكنه em002_32_l0.nup ديشب راي Nod32 Antivirus 3.0 گرفتمش ولي هميش 2740 جديد تر نميشه .
شاید سریالی که بهش دادی مشکل داره؟! یه سریال دیگه واسش تست کن شاید مشکلت حل شد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر