مشکلات نرم افزاری

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوستان کسی با این پیغام آپدیت فلش پلیر که popup هست بهش برخورده ؟ دهن مارو سرویس کرده... یه سری از سایتا که باز میکنی این میاد ...!!!! اصن پاک رو اعصابه...!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اون برنامه فرکانسی که از مودم میگیره رو اندازه میگیره!! وقتی بازش کنی یه قسمتش نوشته شیگنال و یه عدد زیرشه! مال من الان منفی 39ـه ولی مشکلی نداره! اگه همینقد بود که هیچ ولی اگه کمتر بود(توجه کن که عدده منفیه ها!!) باید مودمو جابجا کنی تا بهترین جا واسشو پیدا کنی!!
البته من حتی وقتایی که این عدد به منفی 60 و اینا میرسه پینگ مودمم ثابت میشه رو 4!!
اگه میتونی با گوشیی لپ تاپی چیز دیگه ای تست کن! ممکنه از آداپتور وایرلست باشه!!(ینی دعا کن که اون خراب باشه نه مودم!!:D)
مال من -67 ـه!
مشکل از مودم نیست مطمئنم! چون با گوشیم که دانلود میکنم هیچ مشکلی نیست و با لپتاپ هم که پینگ گرفتم پینگ رو 1 ثابت بود تا آخر! مطمئنن مشکل از آداپتور وایرلس هست!
الان چیکار میشه کرد :(

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
مال من -67 ـه!
مشکل از مودم نیست مطمئنم! چون با گوشیم که دانلود میکنم هیچ مشکلی نیست و با لپتاپ هم که پینگ گرفتم پینگ رو 1 ثابت بود تا آخر! مطمئنن مشکل از آداپتور وایرلس هست!
الان چیکار میشه کرد :(

ببر همونجا که گرفتی بگو مشکل داره! اگه آدم خوبی باشه حتمن پس میگیره چونکه فروشنده ها میتونن جنس خرابو پس بدن!!(مگه اینکه وارد کرده باشن که احتمالش کمه!!)

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود

راهی هست که بشه یک کلید یا ترکیبی از کلید هارو اختصاص داد به Pause یا Resume کل تورنت های یک کلاینت تورنت ؟!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
IDM من از دیروز باز نمیشه:

1212.jpg

راه حلی داره این؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
IDM من از دیروز باز نمیشه:

1212.jpg

راه حلی داره این؟

پچ های جدیدی که برای IDM اومده رو وقتی نصب میکنی ، آنتی ویروس IDM رو بلاک میکنه
احتمالا آنتی ویروس برنامه رو بلاک کرده

اگر راههای بالا رو رفتی و بازم درست نشد
اول کرک برنامه رو از یه جای معتبر بگیر
مثلا اینجا
بعد برنامه رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان داشتم با آنتی ویروس nod32 درایو c(که درایو ویندوز نیست) رو اسکن میکردم که یه دفه یه صفحه آبی اومد نوشت که کامپیوترو ریست کنید و آنتی ویروس رو غیرفعال.چرا این صفحه اومد؟؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان داشتم با آنتی ویروس nod32 درایو c(که درایو ویندوز نیست) رو اسکن میکردم که یه دفه یه صفحه آبی اومد نوشت که کامپیوترو ریست کنید و آنتی ویروس رو غیرفعال.چرا این صفحه اومد؟؟؟
برنامه BlueScreenView رو نصب کن تا گزارشی از صفحه آبی بهت نشون بده (کد خطا، اسمش و . . .)
بعد اون کد رو گوگل کن تا ببینی مشکل چیه
این لیست هم خطاها، علت (احتمالی) مشکل و برای بعضیاشون راه حل داره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
درود بر همگی
Chrome رو تازگیا یه tab جدید باز میکنم، با دفعه اول recent tabs رو نشون نمیده و باید دوباره یه تب باز کنم تا این قسمت بیاد. علتی داره؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من Firefoxام انگار تب هارو سیو میکنه... هر بار که برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم آخرین صفحه‌ها رو دوباره باز میکنه...(صفحه اول هم هرکاری میکنم عوض نمیشه)

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
من Firefoxام انگار تب هارو سیو میکنه... هر بار که برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم آخرین صفحه‌ها رو دوباره باز میکنه...(صفحه اول هم هرکاری میکنم عوض نمیشه)

درود شما برو تو بخش options وارد تب General شو . تو قسمت Start up یه گزینه به اسم when fire fox starts هستش که جلوش یه منو که سه تا گزینه داره . اولی صفحه خانگی که مشخص شده رو نشون میده دومی یک تب خالی و سومی هم همین حالتی که الان هستش یعنی تب های باز مونده از سری قبل .

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
مرسی بعد این صفحه اول رو چیکار کنم؟ هر کاری میکنم عوض نمیشه...
خواهش . همون پایینش گزینه ی مربوط به صفحه خانگی هست . بازگشت به پیش فرض رو بزن بذار بره رو اون صفحه اولی خود مرورگر. Restore to default

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود بر همگی
Chrome رو تازگیا یه tab جدید باز میکنم، با دفعه اول recent tabs رو نشون نمیده و باید دوباره یه تب باز کنم تا این قسمت بیاد. علتی داره؟
درود
دوستانی که با کروم بیشتر کار میکنن، بهتر میتونن راهنماییتون کنن ولی فک میکنم نسخه جدید کروم یه جور لگ داره
وقتی مرورگر رو باز میکنی با یه مکث 2/3 ثانیه ای باز میشه و موس هم یه لحظه گیر میکنه و ...
تب جدید هم که باز کنی، بازم با یه مکث چند ثانیه ای recent tabs رو میاره. به نظر من مشکل از خود برنامه ـس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر