مشکلات نرم افزاری

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام
من لپتاپم بوت نميشه و بعد از ورود به صفحه starting windows ميره تو يه صفحه ديگه كه دوتا گزينه starting windows normaly و repair هست گزينه repair رو هم زدم منتها ميره تو صفحه ابي رنگ و اتفاقي نميايفته! خواستم ببينم با سي دي bootable ميتونم بيارمش بالا يا نه؟

ممنون

repair ممکنه به دیسک ویندوز احتیاج داشته باشه! این مشکل معمولن بعد از چنبار ریستارت شدن سیستم پیش میاد و معمولنم زود بیخیال میشه!!

- - -ویرایش - - -

واسه آپگرید 8 به 8.1 تا میزنم آپگرید شه میگه باید installation media رو حذف کنم و بعد آپگرید کنم!! منظورش چیه!!؟​

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
repair ممکنه به دیسک ویندوز احتیاج داشته باشه! این مشکل معمولن بعد از چنبار ریستارت شدن سیستم پیش میاد و معمولنم زود بیخیال میشه!!

- - -ویرایش - - -
واسه آپگرید 8 به 8.1 تا میزنم آپگرید شه میگه باید installation media رو حذف کنم و بعد آپگرید کنم!! منظورش چیه!!؟​

متاسفانه بيخيال نشد! بايد ويندوز عوض كنم ظاهرا....دوستان كسي چيزي به ذهنش نميرسه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام دوستان؛
میخواستم ببینم چه نرم افزاری واسه Recoverکردن فایل های PDF مناسب هستش. با EaseUS Data Recovery ریکاور کردم، 167 تا فایل PDF هم ریکاور کرد، اما اکثر این فایل ها Damaged هستن و موقع باز کردنشون ارور میدن... راهی واسه Repair کردنشون نیست؟ این PDF ها خیلی واسم مهم هستن، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام دوستان؛
میخواستم ببینم چه نرم افزاری واسه Recoverکردن فایل های PDF مناسب هستش. با EaseUS Data Recovery ریکاور کردم، 167 تا فایل PDF هم ریکاور کرد، اما اکثر این فایل ها Damaged هستن و موقع باز کردنشون ارور میدن... راهی واسه Repair کردنشون نیست؟ این PDF ها خیلی واسم مهم هستن، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
درود از recuva استفاده کنید.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من بازی the stanley parable رو تو درایو G سیستم نصب کردم درایو C اینجوری شد:

u721404_Capture.png

چی کارش کنم درست بشه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
من بازی the stanley parable رو تو درایو G سیستم نصب کردم درایو C اینجوری شد:

u721404_Capture.png

چی کارش کنم درست بشه؟

برو تو فولدر آپشن و قسمت ویو و شو هیدن فایلو بزن و چیزایی که زیرشن و اولشون hide زده رو غیرفعال کن بعد برو درایو C و ببین فایل autorun داخلش هست یا نه! اگه بود حذفش کن و بعد ریستارتش کن! احتمالا درست شه!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان؛

همشهری عزیز میتونین از برنامه زیر استفاده کنین .

لینک 1

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا من هنوزم نتونستم ویندوزم رو فعال کنم !
امروز هم این پیغام رو داد !

03667473751409608699.jpg

با برنامه Microsoft.Toolkit.2.5.1.Final هم اکتیو نشد
ویندوزم 8.1 نسخه 32 بیت هست !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
بله میزنم
اصلا خودش موقع اجرا هم سوال میکنه
اون دکمه سبز رو میزنم یه چیزایی مینوسه و آخرش ارور میده

همین الان یادم اومد که موقع اکتیو 8.1 واسه منم ارور داد!!(البته من اکتیویت خالی میزدم نه سبزه!) منم از قسمت سمت راستش تو قسمت اکتیویترا autoKMS نصب کردم و بعدم ران از ادمینش کردم تا اکتیو شد!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام !
من تازگی یه مشکل با ویندوز لبتاپ داشتم که از امروز برای pc هم بوجود اومد !
مسئله اینه که وقتی یک فایلی رو paste یا delete میکنم ، یا باید از فولدر خارج بشم و برگردم یا Refresh رو بزنم تا اون فایل ظاهر یا پاک بشه !
مشکل از کجاست ؟!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام !
من تازگی یه مشکل با ویندوز لبتاپ داشتم که از امروز برای pc هم بوجود اومد !
مسئله اینه که وقتی یک فایلی رو paste یا delete میکنم ، یا باید از فولدر خارج بشم و برگردم یا Refresh رو بزنم تا اون فایل ظاهر یا پاک بشه !
مشکل از کجاست ؟!
سلام
اینجا برای مشکل رفرش نشدن Explorer ویندوز، 12 تا راه حل گفته که امیدوارم به دردت بخوره

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
من یه مشکلی دارم با ویندوزم اونم اینه که بعد از مدتی که (مشخص نیست چقدر) ویندوز هیچ گزینه ایش کار نمیکنه و باید alt+ctrl+delete رو بزنم تا درست شه ویندوزمم 8.1 داخل بازی هم که میرم باز اینطوری میشه

ویندوز هفت رو هم که داشتم این اواخر اینجوری میشد خودم حدث میزنم ویروسی شده انتی ویروس avast هم دارم قبلا nod 32 ابدیت شده هم داشتم باز اینجوری میشد به اینترنت هم مداوم متصلم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر