مشکلات نرم افزاری

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
اگه تازگیا چیز خاصی تو درایو c نریختی و خیلیم از نصب بازیه نگذشته restoreـش کن تا تموم شه بره!!
ان‌شاا.. که بلدی!! اگه بلد نیستی تو گوگل بزن "آموزش restore ویندوز X" به جای X اسم ویندوزتو بنویس!
اینجوری مشکل حل نمیشه فقط صورت مسئله پاک میشه !!!!!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
نمی دونم چرا idm چیزایی که دانلود میکنمو تو یکی از درایوام نمی ریزه!! داخل پوشه هاش میریزه ولی مستقیم داخل خودش نمیریزه!! دانلود که تموم شد میگه نمی تونم اونجا بریزمش و تو محل ذخیره پیش فرض میمونه!!

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اگه تازگیا چیز خاصی تو درایو c نریختی و خیلیم از نصب بازیه نگذشته restoreـش کن تا تموم شه بره!!
ان‌شاا.. که بلدی!! اگه بلد نیستی تو گوگل بزن "آموزش restore ویندوز X" به جای X اسم ویندوزتو بنویس!

:d دو تا اشتباه کوچیک کردما !!! بی سوادمون کردن رفت !!! :| :d چرا ! هم نصب بازی خیلی گذشته (البت نمیدونم خیلی یعنی چقدر ! ) هم چیز اضافه شده !

با تشکر !!! :x

این فایل ها که مشکلی ندارن و فقط 3 تا آدرس اینترنتی هستن . شما برو تو مرور گری که باز میشه و ببین براش صفحه ی خاصی واسه شروع تعریف شده ؟ همچنین پوشه startup ویندوزت رو چک کن.

اقا ممنون ! :x رفتم تو پوشه ی Startup یه فایل exe بود به نام 3site پاکش کردم درست شد !

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اول یه ویندوز 8.1 نصب کردم ، بعد هم یک ویندوز 7 توی همون درایو !!! الان وقتی سیستم رو روشن می کنم میره توی وین 7 و گزینه ای نیست که انتخاب کنم برای لود شدن وین 8.1 . !!! لطفا راهنمایی کنید !!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اول یه ویندوز 8.1 نصب کردم ، بعد هم یک ویندوز 7 توی همون درایو !!! الان وقتی سیستم رو روشن می کنم میره توی وین 7 و گزینه ای نیست که انتخاب کنم برای لود شدن وین 8.1 . !!! لطفا راهنمایی کنید !!

اشتباه کردی. همیشه اول باید ویندوز قدیمیتر رو نصب کنی بعد جدیدتر رو!

البته گمون میکنم با نرم افزار زیر بتونی همین الان هم درستش کنی ولی من طرز کار باهاشو بلد نیستم :p یه امتحانی بکن:

Boot Manager, Partition Manager, and Drive Imaging - BootIt Bare Metal

Sanomas

کاربر سایت
Jun 7, 2013
21

سلام

با تشكر از دوست خوب مون raya2 كه شما رو راهنمايي كردن...من هم استفاده از اين نرم افزار رو كه مخصوص و منحصر به مديريت بوت هست رو به شما توصيه مي كنم:

EasyBCD Community Edition Free Download

كار با اين نرم افزار ساده هست....به تب Edit boot menu بريد و اون جا انتخاب كنيد...كمي كه با نرم افزار كار كنيد...دستتون مي آد!

موفق باشيد.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
تشکر از هر دو عزیز . نرم افزاری اولی که raya2 گذاشت یکم پیچده بوده و نتونستم کار کنم ولی نرم افزار دومی که sanomas قرار داد کار باهاش راحت بود ولی فقط ویندوز 7 رو پیدا کرد !! :d

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام

Sanomas

کاربر سایت
Jun 7, 2013
21
تشکر از هر دو عزیز . نرم افزاری اولی که raya2 گذاشت یکم پیچده بوده و نتونستم کار کنم ولی نرم افزار دومی که sanomas قرار داد کار باهاش راحت بود ولی فقط ویندوز 7 رو پیدا کرد !! :d

اين نشون مي ده كه بوت مشكل داره! ولي اگر هنوز ويندوز 8 رو روي سيستم تون نصب داريد به اين طريق عمل كنيد...

دوباره نرم افزار Easy BCD رو باز كنيد و به تب Add a new entry بريد و در اون جا ويندوز 8 رو براي برنامه تعريف كنيد...روش كار اين هست كه از منوي باز شونده Type نوع ويندوز رو انتخاب كنيد و بعد درايوي كه در اون اين ويندوز 8 نصب شده رو انتخاب كنيد و در آخر هم گزينه Add Entry رو كليك كنيد.

بعد برگرديد به تب Edit Boot Menu و نتيجه رو مشاهده كنيد.

حرف دوست عزيز ped_gamer هم رو گوش كنيد و روش ايشون رو هم امتحان كنيد...به هر حال كار با اين طور نرم افزار ها ريسك داره و خب تا كار نكنيد كه ياد نمي گيريد!

اميدوارم كه مشكل تون بر طرف بشه...

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
اين نشون مي ده كه بوت مشكل داره! ولي اگر هنوز ويندوز 8 رو روي سيستم تون نصب داريد به اين طريق عمل كنيد...

دوباره نرم افزار Easy BCD رو باز كنيد و به تب Add a new entry بريد و در اون جا ويندوز 8 رو براي برنامه تعريف كنيد...روش كار اين هست كه از منوي باز شونده Type نوع ويندوز رو انتخاب كنيد و بعد درايوي كه در اون اين ويندوز 8 نصب شده رو انتخاب كنيد و در آخر هم گزينه Add Entry رو كليك كنيد.

بعد برگرديد به تب Edit Boot Menu و نتيجه رو مشاهده كنيد.

حرف دوست عزيز ped_gamer هم رو گوش كنيد و روش ايشون رو هم امتحان كنيد...به هر حال كار با اين طور نرم افزار ها ريسك داره و خب تا كار نكنيد كه ياد نمي گيريد!

اميدوارم كه مشكل تون بر طرف بشه...

مشکل اینه من اول به جای این که وین 7 نصب کنم بعد 8 ، برعکس عمل کردم و اول 8 بعد 7 نصب کردم. مشکلی اصلی باز هم این نیست ، من هر دو روی توی یک درایو نصب کردم ( C ) و به هر نرم افزاری آدرس میدم چون وین 7 آخری نصب شده اون رو فقط شناسایی می کنه. windows old همون وین 8.1 هست که اول نصب کردم !!

66787460192013272042.jpg
[/URL][/IMG]

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
دوباره سلام !! یه مشکل دیگه دارم که چند وقته دارم ! اما چون دردسر ساز نبوده دنبال حل کردنش نبودم !! :D

من هربار که لپ تاپ رو روی هالت اسلیپ یا هایبرنت یا .... به جز ریستارت و خاموش کردن که سیستم کلا راه اندازی میشه میزارم وقتی دوباره روشن میکنم با یه همچین اروری (کرش) روبه رو میشم :

البته یه چیز دیگه که این ارور الان بیشتر شده و گاهی اوقات وقتی توی بازی هستم و با دکمه های alt+tab صفحه ی دیگری رو میارم باز با همین ارور مواجه میشم !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوباره سلام !! یه مشکل دیگه دارم که چند وقته دارم ! اما چون دردسر ساز نبوده دنبال حل کردنش نبودم !! :D

من هربار که لپ تاپ رو روی هالت اسلیپ یا هایبرنت یا .... به جز ریستارت و خاموش کردن که سیستم کلا راه اندازی میشه میزارم وقتی دوباره روشن میکنم با یه همچین اروری (کرش) روبه رو میشم :

البته یه چیز دیگه که این ارور الان بیشتر شده و گاهی اوقات وقتی توی بازی هستم و با دکمه های alt+tab صفحه ی دیگری رو میارم باز با همین ارور مواجه میشم !

درایور کارت گرافیک آپدیته؟ اگه نیست آپدیتش کن، اه هست اوتدیتش کن!!!:D
بعد از کارِ خاصی اینجوری شد یا نه؟ کار خاص مث نصب درایور، تعویض ویندوز و...!

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
درایور کارت گرافیک آپدیته؟ اگه نیست آپدیتش کن، اه هست اوتدیتش کن!!!:D
بعد از کارِ خاصی اینجوری شد یا نه؟ کار خاص مث نصب درایور، تعویض ویندوز و...!

اخرین اپدیت 331.82 برای بازی ac-iv بود !!! دقیق یادم نمیاد ! اما به نظرم از وقتی ویندوز اورجینال خدابیامرزم :(( رو پاک کردم و اینو نصب کردم این طور بوده !!! شایدم بعد از آخرین اپدیت گرافیک ! :D

یعنی با اپدیت حل میشه ؟؟؟ حالا اگه حل نشه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟؟؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
من یه سوال دارم(که البته نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یا نه ولی جایی دیگه پیدا نکردم).سوالم در مورد بد نشان دادن حروف و کلمات در مرورگر مکستون و کروم هست که حروف با فاصله،کلمات رو روی هم دیگه نشون میده.البته در همه سایت ها نیست ولی مثلا توی سایت گوگل اینطوری هست و همچنین سرعت حرکت توی صفحه خیلی کند شده.یا مثلا توی ی سایتی کلمات رو روی هم میندازه و البته اینم بگم که فقط بعضی از فونت ها این مشکل رو داره.مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر