مشکلات نرم افزاری

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام دوستان من يه مشكل خفن پيدا كردم ورژن جديد درايور كارت گرافيكمو گرفتم 13-8 beta نرم افزار مخصوص پاك كردن درايور رو هم از amd گرفتم قديمى رو پاك كردم ولى جديد رو كه نصب مى كنم كامل نصب نمى شه كه آخر سر به جاى تيك سبز علامت زرد سوال مياره اينم مى دونم درايور برا كارتم هست ويندوزم عوض كنم همه چى به هم ميريزه فقط دوستان لطفا كمك كنيد اينم كارتم HD 5770

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
درود
ی مشکل عجیب برام پیش امده این یوتوب برا من قبلا درست بود الان می خوام ی سری ویدوی ها را دانلود کنم می تونم ببینمشون ولی این لینک دانلود منیجرنمیاد و زیر ویدوبه حالت صورتی نوشته VEVO ی بار هم اینطور ی شد که منیجر را ابدیت کردم درست شد ولی دوباره بعد از 1 ماه اینطوری شده م یدونی داستان چی هست !
الان این نصب دارم جفتشون اخرین ورژن هستند
fire fox22.0
idm6.17
خیلی جالبه من هیچوقت نمیتونستم از یوتیوب با idm دانلود کنم ، همیشه ارور http میده ! شما چجوری انجام میدادی ؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
سلام !
من یه ماهی میشه هر وقت کامپیوتر رو روشنم میکنم این پیغام میاد !
اول در مورد فایر فاکس بود بعد من فایرفاکس رو چک کردم دیدم هیچ میشکلی نداره؛

بعد در مورد ویندوز اکسپلور پیغام میده و تا اون پیغام ها رو حذف نکنم موس با تیک و آهسته حرکت میکنه (موس کاملا درسته) بستن اون پیغام ها هم وقتی موس اون کلی میشه خیلی سخته !

همیشه هم چند تا پیغام همزمان میاد ! چه برای فایر فاکس و چه برای ویندوز اکسپلور !

میخوا مبدونم مشکلش چیه !؟ کسی اگه بلده لطفا راهنمایی کنه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
ظاهرا تو نسخه جدید موزیلا فایرفاکس اون گزینه تنظیمات SSL و اون تیک TLS دیگه نیست...!!! با پروک.سیفایر هم کار نمیده دیگه فایرفاکس...

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا ببخشید من یه سوال داشتم : من راستش الان یاهو مسنجرمو میارم بالا و Sign In میشم، اما نمیدونم چرا Script error میده وقتی میخوام برم تو روم ها، مشکل از چیه دوستان؟:D
اصلا درس حسابی نیست روماش!:(

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
تو ورد 2013 چجوری باید واسه صفحات تصویر پس زمینه بزارم؟
Word 2013: How to Set Background
سلام دوستان من يه مشكل خفن پيدا كردم ورژن جديد درايور كارت گرافيكمو گرفتم 13-8 beta نرم افزار مخصوص پاك كردن درايور رو هم از amd گرفتم قديمى رو پاك كردم ولى جديد رو كه نصب مى كنم كامل نصب نمى شه كه آخر سر به جاى تيك سبز علامت زرد سوال مياره اينم مى دونم درايور برا كارتم هست ويندوزم عوض كنم همه چى به هم ميريزه فقط دوستان لطفا كمك كنيد اينم كارتم HD 5770
اینجا سوال کنید
تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

ظاهرا تو نسخه جدید موزیلا فایرفاکس اون گزینه تنظیمات SSL و اون تیک TLS دیگه نیست...!!! با پروک.سیفایر هم کار نمیده دیگه فایرفاکس...
آقا ببخشید من یه سوال داشتم : من راستش الان یاهو مسنجرمو میارم بالا و Sign In میشم، اما نمیدونم چرا Script error میده وقتی میخوام برم تو روم ها، مشکل از چیه دوستان؟:D
اصلا درس حسابی نیست روماش!:(
خیلی وقته از روم های یاهو استفاده نکردم و نمیدونم مشکلتون چیه
راه حل هایی که تو سایت یاهو گفته شده رو بخونید ، شاید مشکلتون حل شد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام idmلینک دانلود هارو دیگه شناسایی نمیکنه و حتما باید خودم کپی کنم بعد میشناسه
مشکل چیه؟؟
مرورگرتون چیه ؟ بعد از آپدیت مرورگر این مشکل پیش اومد ؟

افزونه مخصوص IDM رو آپدیت کنید، احتمالا مشکل حل میشه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
کروم اره فکر کنم.میشه لینکشو بدی ممنون
اگر قبلا از IDM استفاده میکردید افزونه رور مروگر نصبه ، فقط غیر فعال شده که باید دوباره فعالش کنید
سایت IDM تصویری روش فعال کردنش رو نشون داده

نکته : اونطور که من فهمیدم گوگل بخاطر مسائل امنیتی این افزونه رو غیر فعال کرده و یه جا هم دیدم پیشنهاد کرده بود بصورت دستی فعال نشه
تا معلوم بشه مشکل امنیتی وجود داره یا نه

الان منم که از فایرفاکس استفاده میکنم هم ، Kaspersky پیغام آلوده بودن IDM رو میده و غیر فعالش کرده!!!!
فعلا از FlashGet استفاده میکنم تا ببینم مشکل کجاست

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام دوستان
من یه مشکلی روی لپ تاپم دارم.
وقتی فیلم HD اجرا میکنم تصویر یه لحظه فریز میکنه ولی صدا میره و صدا و تصویر عقب جلو میشن و دیگه نمیشه دید فقط هم با ویدیو های HD این مشکل هست . در صورتی که روی یه لپتاپ دیگه همون فایل ها رو اجرا کردم ولی مشکلی نبود.
KLite Codec رو هم نصب کردم ولی فرق نکرد.
سیستم هم اینه ضعیف نیست که بگی سیستم مشکل داره
6GB DDR3
Radeon 6770M I GB GDDR5
Core i7 2.0 GHZ
ممنون میشم کمکم کنید.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان
وقتی فیلم HD اجرا میکنم تصویر یه لحظه فریز میکنه ولی صدا میره و صدا و تصویر عقب جلو میشن و دیگه نمیشه دید فقط هم با ویدیو های HD این مشکل هست . در صورتی که روی یه لپتاپ دیگه همون فایل ها رو اجرا کردم ولی مشکلی نبود.
6GB DDR3
Radeon 6770M I GB GDDR5
Core i7 2.0 GHZ
ممنون میشم کمکم کنید.
با چه برنامه ای ویدیو رو نگاه مکنید . این مشکل رو توی همه پلیر ها دارید یا فقط با اون برنامه اینطوریه ؟ قبل از KLite Codec هم روی سیتم کدک دیگه ای نصب کرده بودید ؟

اگر KMP رو روی سیستم ندارید ، نصبش کنید و یک بار با اون امتحان کنید ببینید بازم مشکل داره

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام دوستان
6GB DDR3
Radeon 6770M I GB GDDR5
Core i7 2.0 GHZ
ممنون میشم کمکم کنید.
شما یه hd pack بگیرید مشکلتون با همه پلیرها حل میشه :)
سرچ کنید تو اینترنت لینکش فراونه فقط حواستون باشه نسخه کرک یا فعال شده بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر