مشکلات نرم افزاری

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
عزيزان ميخوام كرك و پچ نرم افزار TUNE UP رو نصب كنم ولي انتي ويروس NORTON دارم كه اجازه اين كار رو نميده ...
چيكار كنم؟

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام
عزيزان ميخوام كرك و پچ نرم افزار TUNE UP رو نصب كنم ولي انتي ويروس NORTON دارم كه اجازه اين كار رو نميده ...
چيكار كنم؟
متاسفانه با نورتون اشنایی ندارم, اگه NOD 32 بود میتونستم دقیقا راهنماییت کنم.
انتی ویروس رو خاموش میکنی؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ببخشید محل آپدیتهای NOD32 نسخه 4 کجاس .؟ اگه میشه سریع بگید تا یه بک آپ بگیرم .
میخوام ویندوز عوض کنم:-*
لینک زیر هم آدرس فایلها رو گذاشته
هم روش آسان و سریع پشتیبان گیری
امیدوارم به دردتون بخوره

سلام
چيكار كنم؟
همونطور که دوستمون گفت شما آنتی ویروس رو غیر فعال کن
پــچ رو نصب کن

اینترنتت هم قطع باشه

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یه سوال داشتم و در حقیقت مشکل نیست.(البته یه جورایی مشکل آفرینه:d)
این search history ویندوز را چه جوری میشه پاک کرد؟:-/
-----------------------------------------------------------------
سوال دوم:
یه فایل txt توی my document ـم به صورت خودجوش!! ایجاد میشه.
توی فایل هیچی نیست. ولی اسمش اذیتم می کنه. اسمش Agent ـه. یه وقت ویروسی ، چیزی نباشه. اسکنش هم کردم ولی ویروس نبوده، از این ویروس های نا شناس نباشه یه وقت:-s
از کجا بفهمم چه فایلی باعث ایجاد شدن مجددش بعد از پاک کردنش میشه.؟:-/
ویرایش: پسوند فایل .log هستش.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان لطفا راهنمایی کنید! چند وقته وقتی با فایرفاکس صفحه ای باز میکنم,نصف بیشترش میاد بعد هنگ میکنه بمدت 2_3 دقیقه بعد بقیش لود میشه!! مشکل از چیه

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
دوستان لطفا راهنمایی کنید! چند وقته وقتی با فایرفاکس صفحه ای باز میکنم,نصف بیشترش میاد بعد هنگ میکنه بمدت 2_3 دقیقه بعد بقیش لود میشه!! مشکل از چیه
اوس میتی با مرورگرای دیگه هم امتحان کردی؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه سوال داشتم و در حقیقت مشکل نیست.(البته یه جورایی مشکل آفرینه:d)
این search history ویندوز را چه جوری میشه پاک کرد؟:-/
اگر میخوای کلا آخرین گزینه های جستجو شده نشون داده نشه
اما اگر میخوای این قابلیت فعال باشه اما هر چند وقت یه بار بتونی اون لیست رو پاک کنی

سوال دوم:
یه فایل txt توی my document ـم به صورت خودجوش!! ایجاد میشه.
توی فایل هیچی نیست. ولی اسمش اذیتم می کنه. اسمش Agent ـه. یه وقت ویروسی ، چیزی نباشه. اسکنش هم کردم ولی ویروس نبوده، از این ویروس های نا شناس نباشه یه وقت:-s
از کجا بفهمم چه فایلی باعث ایجاد شدن مجددش بعد از پاک کردنش میشه.؟:-/
ویرایش: پسوند فایل .log هستش.
راستش درباره این فایل اطلاعی ندارم
تاخیر در جواب دادنم ههم به این خاطر بود که بگردم و اطلاعاتی در موردش پیدا کنم ؛ که نتونستم چیزی پیدا کنم

اگر فهمیدم چیه حتما برات پ.خ میکنم
همینطور که دوستمون گفت اول با یک مرورگر دیگه چک کنید تا مطمئن بشید مشکل از فایرفاکسه
بعد نسخه فعلی رو به طور کامل پاک کنید(از بوکمارک ها بکاپ بگیرید)
بعد آخرین نسخه برنامه رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید
سلام . اینکه تمام مدت هارد اکسترنال به پی سی متصل باشه موردی نداره ؟ :-?
بهتره سوالتون رو تو بخش سخت افزار بپرسید
چون بهتر میتونن راهنمایی کنن

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
سلام من با برنامهKMPlayerمشکل دارم کسی میتونه بگه چیکار کنم. اخرین ورزن اونو دانلود ونصب کردم روی ویندوز7و8 64بیتی زیرنویس فیلمها خرابه و شبیه انگلیسی که بالاشون دوتا نقطه داره میاد.البته همه فیلمها اینجوری نیست وبعضیا رو با زیرنویس فارسی درست اجرا میکنه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام !
من مرورگر فایرفاکس رو آپگرید کردم ، حالا بعضی ویدیو های سایت bc نمیاد ، مثل این : بازی‌سنتر | فیلم‌ها | PC | FarCry 3 | FarCry 3 #1
نمیدونم مشکل از مرورگر هست یا این ویدیو ، آیا باید چیزی مثل فلش پلیر رو آپدیت کنم ...!؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
سلام من با برنامهKMPlayerمشکل دارم کسی میتونه بگه چیکار کنم. اخرین ورزن اونو دانلود ونصب کردم روی ویندوز7و8 64بیتی زیرنویس فیلمها خرابه و شبیه انگلیسی که بالاشون دوتا نقطه داره میاد.البته همه فیلمها اینجوری نیست وبعضیا رو با زیرنویس فارسی درست اجرا میکنه.
Run KM PLAYER > F2 > Subtitle Processing > Font Style > CharSet: Arabic

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام !
من مرورگر فایرفاکس رو آپگرید کردم ، حالا بعضی ویدیو های سایت bc نمیاد ، مثل این : بازی‌سنتر | فیلم‌ها | PC | FarCry 3 | FarCry 3 #1
نمیدونم مشکل از مرورگر هست یا این ویدیو ، آیا باید چیزی مثل فلش پلیر رو آپدیت کنم ...!؟

سعید جان اینجا اصلا فیلمی موجود نیست که بخایین ببینین داداشم .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام !
آیا باید چیزی مثل فلش پلیر رو آپدیت کنم ...!؟
توی سایت موزیلا هم در مورد این مشکل Firefox 17.0.1 گزارش هایی داده شده

حتما فلش پلیر رو آپدیت کنید ، ببینید مشکلتون برطرف میشه یا نه
اگر افزونه ای مثل No Script هم نصب کردید باید تنظیماتش رو برای این صفحه غیر فعال کنید تا بتونید فیلم موجود در لینک رو بیبنید

نمیدونم مشکل از مرورگر هست یا این ویدیو
ویدیو که مشکلی نداره ، بعد از کارهایی که گفتم اگر مشکلتون حل نشد و برای اطمینان؛ میتونید با یک مرورگر دیگه امتحان کنید

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
جدیدآ یه مشکل مضخرف افتاده به جون ِ موزیلا که نمیدونم باید چیکار کنم تا برطرف بشه! کسی راه حلی داره ؟!

بعد هر کدوم از گزینه هارو که میزنی موزیلا یه 5 دقیقه ای هنگ میکنه و بعدش میزنه به صحرای کربلا! :| روانمو پاک کرده! :|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
جدیدآ یه مشکل مضخرف افتاده به جون ِ موزیلا که نمیدونم باید چیکار کنم تا برطرف بشه! کسی راه حلی داره ؟!

بعد هر کدوم از گزینه هارو که میزنی موزیلا یه 5 دقیقه ای هنگ میکنه و بعدش میزنه به صحرای کربلا! :| روانمو پاک کرده! :|

محمد یبار کششو پاک کن ببین باز همنی مشکلو داری اگه داشتی باز خودشو کلا انیستال کن فایر فاکس نسخه 17.1 بریز ایشالله حل میشه موفق باشی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر