مشکلات نرم افزاری

Ferhood

کاربر سایت
عجب اشتباهی کردم شرمنده :

بنده الان از ویندوز 7 استفاده می کنیم و این برنامه رو ریختم.(Oracle VM VirtualBox)
مشکلی که دارم اینست که نمی تونم کارت DVB ام رو بهش معرفی کنم.
چطور میشه سخت افزار های مختلف رو از سرویس میزبان گرفت و به سیستم میهمان معرفی کرد؟
الان هم xp روش نصب کردم.
ممنون می شم راهنمایی بکنید.

Lord Stark

کاربر سایت
نام
معراج
سلام
کسی میدونه چطور میشه از این وبسایت های اماده(تمپلیتها) که تو اینترنت هست استفاده کرد؟ میخوام بدونم این تمپلیتهایی که الان بصورت اماده تو اینترنت هست رو چیکار باید بکنیم تا به وبسایت تبدیل بشن؟
ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

yasergamer

کاربر سایت
نام
یاسر
idm چند وقته از هر سایتی که می خوام دانلود کنم اررور میده لینک ها رو هم چک کردم بدون idm راحت دانلود میشه

a socket operation was attermpted to an unreachable network . this usualy means the local soaftware knows no route to reach the remote host .
detail
cannot connect to dl.downloadha.com:80
چندین بار idm رو پاک کردم و نصب کردم مشکل حل نشده internet option قسمت security و advanced رو هم reset کردم

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
نام
پوریا
درود .
سر نصب یاهو مسنجر این ارور میاد واسم ، مشکلش چیه ؟‌:D :(

Attachments

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    87.7 KB · مشاهده: 4

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
درود
idm چند وقته از هر سایتی که می خوام دانلود کنم اررور میده لینک ها رو هم چک کردم بدون idm راحت دانلود میشه
a socket operation was attermpted to an unreachable network . this usualy means the local soaftware knows no route to reach the remote host .
detail
cannot connect to dl.downloadha.com:80
چندین بار idm رو پاک کردم و نصب کردم مشکل حل نشده internet option قسمت security و advanced رو هم reset کردم
به تنظیمات IDM و قسمتی رو که در عکس زیر مشخص کردم برید. و همه تیک ها رو بردارید تا مثل عکس همه چیز غیر فعال بشه.

پ.ن :چه نسخه ای از IDM رو استفاده می کنید؟!
درود .
سر نصب یاهو مسنجر این ارور میاد واسم ، مشکلش چیه ؟‌:D :(
با توجه به نسخه سیستم عامل ـتون برنامه زیر رو دانلود و نصب کنید

PAUSE

کاربر سایت
نام
سعید
درود .. دوستان 2 تا مشکل دارم ..
1)نسخه 6.07 برنامه IDM ـم با نسخه 13.0.1 فایر فکسم هماهنگ نیست .. چیکار کنم هماهنگ بشه؟
2)یه مشکلی توی یاهو مسنجر دارم که عجیبه .. شکل یاهو نمایش داده نمیشه .. ! .. عکسش رو میذارم ببینید .. چیکار کنم حل بشه این مشکل؟ ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
درود .. دوستان 2 تا مشکل دارم ..
1)نسخه 6.07 برنامه IDM ـم با نسخه 13.0.1 فایر فکسم هماهنگ نیست .. چیکار کنم هماهنگ بشه؟
2)یه مشکلی توی یاهو مسنجر دارم که عجیبه .. شکل یاهو نمایش داده نمیشه .. ! .. عکسش رو میذارم ببینید .. چیکار کنم حل بشه این مشکل؟ ممنون
درود
1.بهترین کار نصب نسخه جدید IDM هست. نسخه 6.11 پیشنهاد میشه.
2.یاهو رو پاک کن و دوباره نصب کن ببین مشکلت حل میشه.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
جدیدا این IDM بدجوری رفته رو اعصابم، هر صفحه و هر تبی که باز میکنم فعال میشه و میخواد اون صفحه رو دان کنه )x چجوری میشه از شر این مشکل راحت شد؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
جدیدا این IDM بدجوری رفته رو اعصابم، هر صفحه و هر تبی که باز میکنم فعال میشه و میخواد اون صفحه رو دان کنه )x چجوری میشه از شر این مشکل راحت شد؟
اگر تنظیماتش رو دست کاری کردی به تنظیمات برنامه و قسمت file types برو
و Default رو بزن تا بصورت پیش فرض بشه

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
نام
M O E I N

دوست عزیز یبار دیگه پاکش کنین و نسخه 6.11 که اخری هستو نصب کنین ، این مشکل موجود هست ولی منم اخرین ورزنو نصب کردم درست شد . و ربطی دانیال جان به تنظیمات نداره من دستکاریش نکردم این مشکلو داشت خودش .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
دوست عزیز یبار دیگه پاکش کنین و نسخه 6.11 که اخری هستو نصب کنین ، این مشکل موجود هست ولی منم اخرین ورزنو نصب کردم درست شد . و ربطی دانیال جان به تنظیمات نداره من دستکاریش نکردم این مشکلو داشت خودش .
درود معین جان
موارد زیادی دیدم که اینطوری میشه و با ریست کردن قسمتی که گفتم درست میشه
البته همونطور که گفتی با پاک کردن برنامه و نصب نسخه جدید هم کلا تنظیمات ریست میشه و درست میشه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
نام
M O E I N
درود معین جان
موارد زیادی دیدم که اینطوری میشه و با ریست کردن قسمتی که گفتم درست میشه
البته همونطور که گفتی با پاک کردن برنامه و نصب نسخه جدید هم کلا تنظیمات ریست میشه و درست میشه.

اره درسته حق با شماست دانیال جان . چون پاک بشه کلا ... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر