مشکلات نرم افزاری

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
332
نام
Amir
دوستان این چیه میرم بعضی از سایتا میاد که دانلود شه:
9bc734c0663a.png

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان من يه فايل زيپ رو كه يكي از دوستان اپلود كرده بود دانلود كردم !
بعد موقع اكستركت كردنش خطاي diagnostic error رو مي ده ! دوباره هم دانلود كردم مشل رفع نشد ؟!
اخر فايلهاي mp3 يه * خورده يعني شدند .mp3 * من حدس مي زنم مشكل از همين باشه اما خوب كاريش نميتونم بكنم اصلا"
كسي از دوستان مي دونه بايد چه مدلي مشكل رو رفع يكنم !

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
دوستان من يه فايل زيپ رو كه يكي از دوستان اپلود كرده بود دانلود كردم !
بعد موقع اكستركت كردنش خطاي diagnostic error رو مي ده ! دوباره هم دانلود كردم مشل رفع نشد ؟!
اخر فايلهاي mp3 يه * خورده يعني شدند .mp3 * من حدس مي زنم مشكل از همين باشه اما خوب كاريش نميتونم بكنم اصلا"
كسي از دوستان مي دونه بايد چه مدلي مشكل رو رفع يكنم !
سلام داداش
لینک دانلود فایلت رو بده ببینم چشه؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بفرما داداش اینم نسخه سالمش
Journey - Original Soundtrack

رفيق اين ها اهنگ هاي اون بازيه نيستند :(
اينهايي كه شما دادي در اصل اهنگ هاي شين ميگامي تنسي هستند اون بازي ايي كه من ميگم اسم خودش JOURNEY ه و انحصاري PS3 هست و روي PS STORE اومد !!!

حالا مشكل اون باز كردن فايل هاي زيپ بحث بود اون هارو چه كنم !!!
گفتم كه احتمالا به خاطر اون ستاره اخر پسوند فايلشه ! كسي ميدونه بايد چه مدلي درستش كرد بايد برم يه برنامه ديگه پيدا كنم يعني ؟!

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
رفيق اين ها اهنگ هاي اون بازيه نيستند :(
اينهايي كه شما دادي در اصل اهنگ هاي شين ميگامي تنسي هستند اون بازي ايي كه من ميگم اسم خودش JOURNEY ه و انحصاري PS3 هست و روي PS STORE اومد !!!

حالا مشكل اون باز كردن فايل هاي زيپ بحث بود اون هارو چه كنم !!!

گفتم كه احتمالا به خاطر اون ستاره اخر پسوند فايلشه ! كسي ميدونه بايد چه مدلي درستش كرد بايد برم يه برنامه ديگه پيدا كنم يعني ؟!

راهش استفاده از آخرین نسخه Winrar هست.

Winrar 4.11

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من یه کسپر اورجینال 2012 دارم، همین دیشب نرم افزارش مشکل پیدا کرد و پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی از موقعی که نصب شده تا بحال سریالش وارد نمیشه

اینم بگم که اول با سریال 30 روزه آپدیتش کردم و بعدش سریال 30 روزه رو حذف کردم و اومدم که سریال اصلیش رو وارد کنم نشد، همش این ارورو میده:

necessery resource is unavailable on the activition server

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من یه کسپر اورجینال 2012 دارم، همین دیشب نرم افزارش مشکل پیدا کرد و پاک کردم و دوباره نصبش کردم ولی از موقعی که نصب شده تا بحال سریالش وارد نمیشه
اینم بگم که اول با سریال 30 روزه آپدیتش کردم و بعدش سریال 30 روزه رو حذف کردم و اومدم که سریال اصلیش رو وارد کنم نشد، همش این ارورو میده:
necessery resource is unavailable on the activition server
درود
لینک زیر رو ببینید

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام .. دوستان من روی هاردم یه چند تا عکس داشتم .. این هارد رو روی یک یا دو بار ویندوز عوض کردم .. اگه بخوام اون عکس ها رو ریکاوری کنم احتمالش هست که عکس ها پیدا شن یا چون چند بار ویندوز عوض کردم و هارد فرمت شده امکانش نیست؟

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
آقا نمیدونم کجا با این سوال رو میپرسیدم ولی گفتم شاید مشکل نرم افزاری هم باشه.
یه چند وقته سیستم رو وقتی Shut Down میکنم میره رو صفحه آبیه آخر یه مدت طولانی میمونه بعد کامپیوتر ریست میشه.
Win 7 64Bit
Ram 8Gig
ممنون میشم راهنماییم کنین.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
سلام .. دوستان من روی هاردم یه چند تا عکس داشتم .. این هارد رو روی یک یا دو بار ویندوز عوض کردم .. اگه بخوام اون عکس ها رو ریکاوری کنم احتمالش هست که عکس ها پیدا شن یا چون چند بار ویندوز عوض کردم و هارد فرمت شده امکانش نیست؟
امکانش که هست ، اما هر چی از زمان پاک شدن عکس ها گذشته باشه ، کار مشکل تر میشه
اگر قراره هاردتون رو به مراکز کامپیئتری ببرید تا بصورت حرفه ای ریکاوری کنند ، که به احتمال خیلی زیاد میتونید عکس هاتون رو به دست بیارید
اما با این نرم افزار های رایج و روش های معمولی بعید میدونم بتونید چیزی پیدا کنید

آقا نمیدونم کجا با این سوال رو میپرسیدم ولی گفتم شاید مشکل نرم افزاری هم باشه.
یه چند وقته سیستم رو وقتی Shut Down میکنم میره رو صفحه آبیه آخر یه مدت طولانی میمونه بعد کامپیوتر ریست میشه.
Win 7 64Bit
Ram 8Gig
ممنون میشم راهنماییم کنین.
همونطور که دوستمون گفتن ، موقع ارور صفحه آبی کد خطا به شما نشون داده میشه
و شما برای اینکه بدونید مشکل از کجاست باید اون کد رو داشته باشید

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
درود
امکانش که هست ، اما هر چی از زمان پاک شدن عکس ها گذشته باشه ، کار مشکل تر میشه
اگر قراره هاردتون رو به مراکز کامپیئتری ببرید تا بصورت حرفه ای ریکاوری کنند ، که به احتمال خیلی زیاد میتونید عکس هاتون رو به دست بیارید
اما با این نرم افزار های رایج و روش های معمولی بعید میدونم بتونید چیزی پیدا کنید
نه من میخوام خودم انجام بدم .. مگه مراکز کامپیوتری با همین برنامه ها ریکاوری نمیکنن؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نه من میخوام خودم انجام بدم .. مگه مراکز کامپیوتری با همین برنامه ها ریکاوری نمیکنن؟
مراکز معتبر نه.
به روش سخت افزاری(با دستگاه) این کار رو میکنن.
هزینه بردار هست ، اما مطمئنه. (که البته برای اطلاعت مهم ارزش داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر