مشکلات نرم افزاری

amir_s

کاربر سایت
Jun 24, 2011
148
سلام من دیروز یه ویدئو از اینترنت دانلود کردم و بعدش پاکش کردم ولی هنوز آیکون اون فایل تو فولدر دانلود هام هست!
وقتی هم که می خوام پاکش کنم ویندوز پیام میده که اون فایل اینجا نیست و نمیشه پاکش کرد!
حجم فایل هم صفر هست و ریبوت کردن هم فایده نداشت!
از ویندوز سون 64بیت هم استفاده می کنم!
لطفا راهنمایی کنید!
مرسی!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
سلام من دیروز یه ویدئو از اینترنت دانلود کردم و بعدش پاکش کردم ولی هنوز آیکون اون فایل تو فولدر دانلود هام هست!
وقتی هم که می خوام پاکش کنم ویندوز پیام میده که اون فایل اینجا نیست و نمیشه پاکش کرد!
حجم فایل هم صفر هست و ریبوت کردن هم فایده نداشت!
از ویندوز سون 64بیت هم استفاده می کنم!
لطفا راهنمایی کنید!
مرسی!
شما از برنامه Unlocker استفاده کنید . به احتمال زیاد فایل رو پاک میکنه.
سلام دوستان...من ویندوز7 دارم امروز یه لحظه سیم مانیتورو به دلیلی جدا کردم باز وصل کردم یه مرتبه ایکون های رو صفحه خیلی بزرگ شد و restart هم کردم درست نشد ...مشکل از چیه و چطوری باید درستش کنم؟!
دوست عزیز
تنظیمات صفحه نمایش شما به هم خورده. از قسمت Display ویندوز میتونید این تنظیمات رو دوباره انجام بدید.
اگر پیغام خطا داد یا تنظیمات دلخواه شما رو انجام نداد ، یک بار درایور کارت گرافیکتون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

شاد باشید

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
کامپیوترم از امروز ظهر بعضی تصاویر را بد نشون میده
حتی وقتی بعضی تصاویر را دانلود میکنم با IDM باز هم بد نمایش داده میشه ، در حالی که کامل دانلود شده
مشکل از چی هست؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
سلام بچه ها، لپ تاپ DELLیی دارم که موقع پخش موزیک به مشکل برمیخوره و صدا گاها بریده بریده و با مکث پخش میشه، برای هر نوع موزیک هم همینطوریه و با هر پخش کننده ای که امتحان کردم همین مشکلو داره، همچنین موقع اجرای موزیک هم رم و هم CPU کاملا خالی هستن و سیستم هیچ گونه فعالیتی نداره !؟ (Win 7)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بچه ها، لپ تاپ DELLیی دارم که موقع پخش موزیک به مشکل برمیخوره و صدا گاها بریده بریده و با مکث پخش میشه، برای هر نوع موزیک هم همینطوریه و با هر پخش کننده ای که امتحان کردم همین مشکلو داره، همچنین موقع اجرای موزیک هم رم و هم CPU کاملا خالی هستن و سیستم هیچ گونه فعالیتی نداره !؟ (Win 7)

شما کارت صداتونو یبار پاک کنین و یبار دیگه نصب کنین ببینم باز همین مشکلو دارین باز یا نه .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من امروز برای باز کردن سایت بازیسنتر با دوتا بروزر Mozilla Firefox و Google Chromeبا همچین اروری مواجه میشم ولی با Internet Explorer مشکلی ندارم....علت چیه چیکار کنم..؟

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    89.3 KB · مشاهده: 1

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من امروز برای باز کردن سایت بازیسنتر با دوتا بروزر Mozilla Firefox و Google Chromeبا همچین اروری مواجه میشم ولی با Internet Explorer مشکلی ندارم....علت چیه چیکار کنم..؟

دوست عزیز یه بیکاری اومده تو سایت یه کاراریی انجام داده و مدیران عزیز دارن از دیروز درست می کنن این مشکلو به زودیم حل میشه موفق باشین .

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
دوستان یه مودم Linksis wag120n دارم ، آیا حالتی داره که روی PPPoe باشه و با موبایلم ازش استفاده کنم و PC از طریق یه کانکشن (Bridged) دیگه کانکت بشم؟
میخوام اکانت سر کارمو تو خونه هم کانکت بشم طوری که wifi که اکانت خونست قطع نشه.

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
سلام

دوستان من با اين برنامه Convert x to dvd 4 زير نويس فارسي رو بر روي يك فييلم كه دانلود كرده بود بودم گذاشتم و حالا بعد از اينكه رو dvd رايتش كردم ، زير نويس خراب هست و بصورت اعداد و حروف نا مفهموم هست . حالا دوتا سوال دارم :

1- بايد تنظيمات خاصي انجام بدم رو برنامه ؟؟ ممنون ميشم بگيد تا ببينم مشكل از چي هست

2- بعد سوال دوم اينه كه حالا با اين DVD چيكار كنم ؟؟؟ اصلا راهي نداره كه دوباره يه زير نويس يا كار ديگه ايش بكنم تا مفيد واقع بشه ؟؟

باتشكر

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود
درود
Jdownloader نصب کردم اما اجرا نمیشه! جاوارانتایم هم نصبه! مشکل از کجاست؟
اگر مطمئن هستید که جاوا به درستی نصب شده ، این نسخه (قابل حمل) از برنامه رو دانلود و امتحان کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
سلام
دوستان من با اين برنامه Convert x to dvd 4 زير نويس فارسي رو بر روي يك فييلم كه دانلود كرده بود بودم گذاشتم و حالا بعد از اينكه رو dvd رايتش كردم ، زير نويس خراب هست و بصورت اعداد و حروف نا مفهموم هست . حالا دوتا سوال دارم :
1- بايد تنظيمات خاصي انجام بدم رو برنامه ؟؟ ممنون ميشم بگيد تا ببينم مشكل از چي هست
2- بعد سوال دوم اينه كه حالا با اين DVD چيكار كنم ؟؟؟ اصلا راهي نداره كه دوباره يه زير نويس يا كار ديگه ايش بكنم تا مفيد واقع بشه ؟؟
باتشكر
من با این برنامه کار نکردم ، اما لینک صفحه ای رو براتون میذارم که آموزش کامل استفاده از این برنامه هست
امیدوارم به دردتون بخوره

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
من هر وقت استیم رو اجرا میکنم برنامه بصورت خودکار میره رو آپدیت و هیچوقت تموم نمیشه.همش گیر میکنه یا میاد از اول. یه بار تموم شد اونم بعد 4ساعت درصورتی که حتی 1 مگ هم استفاده نکرده بود. به نظر شما مشکل چیه؟

ast.2012

کاربر سایت
Mar 27, 2012
68
نام
alireza
با سلام. من از برنامه idm برای دانلود استفاده میکنم. زمانی که فیلم یا سریالی را برای دانلود از سایتی مانند iranfilm قرار میدهم موقع دانلود با پیغام زیر روبرو میشوم:
the server replies that you don,t have permissions this file.
details:http/1.1 403 forbidden
به نظر شما مشکل از کجاست؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
با سلام. من از برنامه idm برای دانلود استفاده میکنم. زمانی که فیلم یا سریالی را برای دانلود از سایتی مانند iranfilm قرار میدهم موقع دانلود با پیغام زیر روبرو میشوم:
the server replies that you don,t have permissions this file.
details:http/1.1 403 forbidden
به نظر شما مشکل از کجاست؟
از کدوم فایل شرینگش دانلود میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر