مشکلات نرم افزاری

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام
من یه دونه از این سی دی ها که همه آپدیت های مایکروسافت برای ویندوز XP هست رو دارم، مشکلم اینه که حدود 180 تا آپدیت هست که باید دونه به دونه دستی اینها رو نصب کنم، میخوام بدونم چجوری میشه همشون رو با هم نصب کرد؟
Bulk installer هست براش؟ (بودنش که هست :biggrin1: لینکش هست؟!:biggrin1: )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
آخرین ویرایش:

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام می خواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه باهاش اندازه ی تصویر یه فایل تصویری رو تغییر داد؟(منظورم اینه که مثلا بالا و پایین یه فیلم 4:3 رو بزنی بشه 16:9)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
PC منم ویروسی شده... یه فولدر به اسم $RECYCLE.BIN به صورت hidden تو همه درایو هام هست + یه فولدر به اسم System Volume Information + یه فولدر به اسم RECYCLER
چی کارش کنم...با kaspersky 2009 هم سرچیدم کامل یه 13 تا تروجان پیدا شد :D نصفش رو پاک کرد بقیه رو quarantinted کرد نمیدونمم چه جوری پاک کنم.

یه پروسس عجیب هم دارم...اونم اسم program.exe هست.2 با هم ویندوزم ترکید عوض کردم بلافاصله ظاهر شد!!!

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
اون فایلایی که گفتی ربطی به تروجان یا ویروس نداره!
برو تو قسمت run تایپ کن regedit بعدش برو تو قسمت start up این برنامه رو پیدا کن و تیکش رو بردار!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام می خواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه باهاش اندازه ی تصویر یه فایل تصویری رو تغییر داد؟(منظورم اینه که مثلا بالا و پایین یه فیلم 4:3 رو بزنی بشه 16:9)

بیشتر برنامه ها اینکار رو میکنن مثل KMPlayer ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برو تو قسمت run تایپ کن regedit بعدش برو تو قسمت start up این برنامه رو پیدا کن و تیکش رو بردار!
عزیز من،اصلا میدونی Regedit چیه ؟ اونی که شما میگی msconfig هست،که توش start up هست!!!
بعد این راهی که شما میگی پاک کردن صورت مسئله هست نه راه حلش!
چون وقتی دوباره هم ویندوز بریزم باز همین آش و همین کاسه.
بعد توی System Volume Information هم چند تا تروجان پیدا شده!

امین چیزی تو چنته نداری ؟:D

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
نه منظورم رو نگرفتی!می گم که یه نرم افزار باشه که قشنگ بشه باهاش یه یه فایل تصویری رو به اندازه ی دیگه به طور کلی تبدیل کنی!(می خوام انذازش دایمی تغییر کنه!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر