مشكل در رندر بازي gta4

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
منم درایورم Samsung ودیسکم هم Verbatim (با سرعت 2X )هستش ولی این مشکلو ندارم.
از بچه ها کسی سی دی ارجینالو دار ایا اونم مشکل داره...

parish

کاربر سایت
Jun 8, 2007
8
نام
ءشائخخي
با عرض سلام و خسته نباشيد به اساتيد محترم كه دنبال راه حل اين مشكل هستند.
بنده در دنباله ي عرايضم بايد يه نكته رو عنوان كنم :
1)اينكه ما يك دستگاه پرنيوم با درايو بنكيو داريم كه دقيقآ همين مشكلو داره در تماس تلفني با نكست جن اولش گفتند دستگاههايي كه
هارد ندارند چون يك مقداري از كش بازي در هارد انجام مي شه ممكن دستگاهي كه مموري داره اين عمليات كند انجام بگيره ولي وقتي بنده هارد دستگاه پرنيوم رو با اركيد عوض كردم هيچ فرقي نكرد
2) در تماس مجدد با نكست جن پيشنهاد كردند فريمور درايو شايد ورژنش پايين باشه و اگه بلد هستم عوضش كنم
حالا از دوستاني كه در ضمينه ي فريمور تخصص دارند خواهشمندم راهنمايي كامل نمايند.

parish

کاربر سایت
Jun 8, 2007
8
نام
ءشائخخي
دوستان من gta رو اول روی t-gate زدم اولش فیریز میکرد بعد روی memorex زدم بازم وسط بازی می پرید بیرون بعد روی verbatim زدم کاملا درست شد.

من دو تا برنامه ي رايت بازي دارم(Gmae cloner وcrator 360) ولي هر دوتاشون فقط با dvdهاي دابل كار ميكنند و دي وي ديهاي دوال رو ساپورت نمي كنند با اين شرح كه رايتر من پايونير و دوال رو هم ساپورت ميكنه .
من از هر بازي كه ايميج گرفتم با اين دوتا برنامه رايت شد وخوب هم اجرا ميشه ولي با نرو يا كلون كه همين ايميجها رو رايت مي كنم اجرا نميشه

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
با نرو منم هیچ وقت نتونستم رایت بزنم ولی با clone باید یه .dvd درست کنی بعد با اون رایت بزنی اما به نظر من از همه اینا xbc از هم بهتر و راحت تره.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
بچه ها درایو بنکیو هیچ مشکلی نداره ذهنیت بچه ها رو در مورد این درایو بد نکنید این مشکل به این شرح است
سرعت کپی خور کردن درایو اگه پایین باشه این مشکل پیش میاد اون هایی که این مشکل دارن (که خودمم یکی از اون ها هستم)بدن بیرون یا خودشون فرمور درایوشون رو این دفعه با سرعت فقط 12Xبریزه
مال خود من 8 اما بازم این مشکل داره ولی .........
کسانی این مشکل دیر لود شودن تکسچر ها رو دارن اگه میخوان این درست شده این کارو بکنن
من از اول با این تغییر سرعت درایو مخالف بودم و هستم

درود
دوست عزیز من 1 سال بود که 360 با درایو سامسونگ داشتم و این آخریها GTA رو بازی میکردم وهیچ مشکلی هم نداشت نوع دیسک هم T-Gate هست و الان 2 روزه که 360 فالکون خریدم.
و دیگه GTA رو انداختم یک گوشه چون اصلا نمیشه بازی کرد و سرعت درایو بنده 12 هست وای به حال اونایی که سرعت درایوشون 8 است.
شما از Benq دفاع نکن شما اصلا میدونی Benq چیه؟
Benq همون Acer سابق است که یک CD ROM معمولی نمیتونست برای PC بسازه حالا الان چند ساله با اسم جدید Benq اومده که ....هاشو جمع کنه که باز هم خراب کرده.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حالا چه گیری دادید به این بازی بدبخت . مال من هم بعضی اوقات برای 2 یا 3 ثانیه طول میکشه تا همه چی بطور کامل لود بشه ( بعضی اوقات ) . این مشکل مختص به 360 و یا gta نیست توی بازی uncharted در ps3 هم بعضی اوقات همین اتفاق میفته .نه به درایوه چون مال من سامسونگه و نه به رایت و نوع دیسک چون ps3 که دیسکش اورجیناله پس مشکل اون چیه !!! بنظر من بخاطر حجیم بودن فضای بازیه که توی عکس العملهای سریع سیستم کم میاره و صحنه کمی دیرتر رندر میشه .

آخرین ویرایش:

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
درود
دوست عزیز من 1 سال بود که 360 با درایو سامسونگ داشتم و این آخریها GTA رو بازی میکردم وهیچ مشکلی هم نداشت نوع دیسک هم T-Gate هست و الان 2 روزه که 360 فالکون خریدم.
و دیگه GTA رو انداختم یک گوشه چون اصلا نمیشه بازی کرد و سرعت درایو بنده 12 هست وای به حال اونایی که سرعت درایوشون 8 است.
شما از Benq دفاع نکن شما اصلا میدونی Benq چیه؟
Benq همون Acer سابق است که یک CD ROM معمولی نمیتونست برای PC بسازه حالا الان چند ساله با اسم جدید Benq اومده که ....هاشو جمع کنه که باز هم خراب کرده.
سلام دوست عزیز
فقط در موردacer این رو عرض کنم که این کمپانی انقدر اعتبار داشته که تونسته برای شرکت خودروسازی FERRARI لپ تاپ می سازه
البته ما به شما ارادت خاصی داریم:love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا اگه دیسک رو با سرعت بالاتر از 2x رایت کنیم درست نمیشه.

این مشکل با تغییر سرعت رایت درست نمیشه چون مشکل از رایت و یا دیسک نیست بلکه مشکل از رندر کردن محیط با سرعت کم توسط پردازشگر کنسوله .

parish

کاربر سایت
Jun 8, 2007
8
نام
ءشائخخي
آ آيا مي تونيد مشكل منو حل كنيد ؟
توي هر تاپيكي كه ميرم همه مي گن بازي ها رو فقط روي ورباتيم بزنيد منم 3 تا ورباتيم گرفتم ولي وقتي بعد از گرفتن ايميج توسط برنامه ي xbox backup creator خواستم رايت كنم ديدم تب START فعال نيست و نوشته اي روي صفحه وجود داره كه فقط DVDهاي دابل رو ساپورت ميكنه و DVDهاي دوال رو ساپورت نمي كته حالا با اين تفاسير كه تمام DVDهاي ورباتيم دوال هستند چطور و با چه برنامه اي من مي تونم روي اين DVD ها رايت كنم؟

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خوب انگار خدارو شکر مشکل همه حل شده
فقط من موندم:(
اگه اشکال از بازی باشه که باید یه پچی چیزی بیاد!
اگر از درایوه اونایی که ارجینال دارن نباید این مشکلو داشته باشن
ارجینال دارا لطفا جواب! مرسی
اونایی هم که رو verbatim تست کردن لطفا جواب;)
البته رو درایو Benqنیاین بگین با بازی ارجینال رو درایوه هیتاچی مشکلی ندارم!

مرسی

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
یعنی بنکیو باید بیخیال IV شه ...
ای خدا ....
من امروز عصر میخواستم واسه IV یه Xbox بگیرم
ترو خدا شانس رو میبینی ...

راهی هست که بشه تو مغازه دستگاهو تست کرد اگه بخواد بازی اذیت کنه همون اول مشخص میشه یا باید بازی کرد ؟؟؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یعنی بنکیو باید بیخیال IV شه ...
ای خدا ....
من امروز عصر میخواستم واسه IV یه Xbox بگیرم
ترو خدا شانس رو میبینی ...

راهی هست که بشه تو مغازه دستگاهو تست کرد اگه بخواد بازی اذیت کنه همون اول مشخص میشه یا باید بازی کرد ؟؟؟

همون اول مشخص میشه
همون اول که میشینن تو ماشین گاز بدی بری تو خیابون
یه دفعه میبینی خیابون نیست بعد ییهویی ظاهر میشه
البته من بازیو رفتم جلو(تو بوهان) این مشکل کمتر شد!
برعکس وقتی رفتم اون محل بزرگتر که وسطه شهره (اسمشو نمیدونم) نه تنها این مشکلو دارم
بلکه افت فریم شدید هم پیدا شد:confused:

مایکروسافت عظیم ر*ده با این تکنولوژی ساختش:sick:

مرسی
بازم از اساتید طلب کمک میکنم
بازم مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر