مشكل در بازي prince of persia 4

به نظر شما شماره جديد prince of persia در مقايسه با سري قبلي چه

• بهتر شده

رای‌ها: 65 57.5%
  • بدتر شده

رای‌ها: 39 34.5%
  • مساوي است

رای‌ها: 9 8.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    113

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام به همه بچه های گل
من تو یکی از مراح گیر کردم : من پاور سبز رنگ رو ( دو روی دیوار) فعال کردم بعدش مراحلی که مختص او بود رو رد کردم ولی وقتی بر میگردم تا یبام یه پاور دیگه رو مثلا قرمز رنگ رو فعال کنم هنه ی پاور ها خاموش باید چیکار کنم؟؟؟:(
اون جا باید این کا رو کنی:

تو وقتی که زمین رو شفا میدی یه چیز هایی به رنگ تقریبا آبی هست که اون ها رو باید به تعدادی که بالای
صفحه نوشته جمه کنی اون وقت میتونی بر گردی تا یک گزینه ی دیگر راانتخاب واون پاور ها فعال بشه!:-"

فهمیدی دوست عزیز.:)

king-2008

کاربر سایت
Mar 5, 2009
7
مشكل ايشون توي تاپيك ديگه حل شد! :cool: ماشالله سايت رو پر كردند! :eek: مشكل اين بود نميدونست چي كار كنه هولش بده پايين! :biggrin1:
سلام حالا اینو باید چطوری هولش بدی به پایین ممنون میشم ازتون, بیشتر راه هارو امتحان :eek:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يه خورده كه بزنيش يهو از زير پاش قل ميخوري مياي اينور . بعد پرنس ميره زير پاي غوله . اونجا بايد سريع كليك كني و بندازيش پايين!

king-2008

کاربر سایت
Mar 5, 2009
7
سلام یه دوستان من یه مشکلی دارم در این عکسی که دوستان قرار دادن من فقط چهار تا راه اصلی رو باز کردم ئ حدود 110 تا لایت دارم که خودش زده 96 تا حالا جلوی معبد رو هم لجن گرفته و مهره های سبز رو دیوار هم روشن نشده نمیدونم شاید الان روشن نباید بشه

211tovb.jpg

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام یه دوستان من یه مشکلی دارم در این عکسی که دوستان قرار دادن من فقط چهار تا راه اصلی رو باز کردم ئ حدود 110 تا لایت دارم که خودش زده 96 تا حالا جلوی معبد رو هم لجن گرفته و مهره های سبز رو دیوار هم روشن نشده نمیدونم شاید الان روشن نباید بشه

211tovb.jpg
سام علیک عزیز جان باید Seed Light هات به حد نصاب برسن.شما باید بری از راه های دیگه اینا رو جمع کنی تا به میزان معین برسن.بعد یکی از اون 4 تا مهره رو باید انتخاب کنی
خدا بهت صبر بده.چطوری میخوای این بازی مزخرفو ادامه بدی؟!

delusive1

کاربر سایت
Nov 18, 2007
2
سلام

آقا من بازی رو تموم کردم ولی در منوهای بازی یه جاهاییش هست که کاراکتر ها رو نشون میده! خیلی از کاراکترهای پرنس و خیلی از معابد هنوز خاموشه!!!! در آخر بازی من به الیکا مجدد جون میدم و اون زنده میشه ولی برای جون دادن بهش دوباره باید درخت ها رو از بین برد میخواستم بدونم درست تموم کردم یا راه دیگه ای هم داره مثلا انتخاب دیگه ای!

وحید

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
میخواستم بدونم درست تموم کردم یا راه دیگه ای هم داره مثلا انتخاب دیگه ای!
بله همین پایان بازی هست و راه دیگه ای نداره.
یه بازی مزخرف همه چیش باید مزخرف باشه دیگه...

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام به همه بچه های گل
من تو یکی از مراح گیر کردم : من پاور سبز رنگ رو ( دو روی دیوار) فعال کردم بعدش مراحلی که مختص او بود رو رد کردم ولی وقتی بر میگردم تا یبام یه پاور دیگه رو مثلا قرمز رنگ رو فعال کنم هنه ی پاور ها خاموش باید چیکار کنم؟؟؟:(
سلام
من عضو جدیدم
منم همین مشکل شما رو دارم ولی به شکل دیگه
من پاور سبز رو فعال کردم حالا که میخام برم مراحلی که با پاور سبز رد میشده رو رد کنم لب دروازه ورودی هر مرحله ای که میرم اون طرف دروازه فقط فضای خالی دارم هیچ چیز دیگه ای هم نسیت در حالی که الیکا هم همین راه رو نشون میده !!! چیکار کنم ؟

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
سلام دوستان
من راستش مشکل بزرگم اینه که توی قسمت اول وقتی از معید میام بیرون و یک نقشه پدیدار میشه نمیدونم چجوری باید انتخاب کنم و اصلا نمی دونم باید چی رو انتخاب کنم فقط یک راهی پیدا کردم بعد به غول سنگی برخورد کردم و اون همش منو زیر پاش له می کنه.
لطفا کسی میتونه کمکم کنه یا راهنمای فارسی داره این بازی.
ممنون

nomad08

کاربر سایت
Dec 14, 2008
113
نام
علي
مشكل در بازي ps3

من با ps3 بازي رو انجام دادم تقريبا همه ي شهر هارو آزاد كردم 4 بار هم با غول سنگه مبارزه كردم رفتم كه براي بار پنجم ... كنمش ولي جاييي كه بايد در باشه هيچي نيست و وقتي به اون سمت رفتم اليكا در نامريي رو از بين برد و اون سمت هم كه مي رم ميفته پايين چيكار كنم؟
(اين اولين پست من در سايت هست:blushing::blushing::blushing:)

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
وارد نور سفیده که میشی یه تیکه نسبتا سخت از مجموع همه چارجور حرکت داره بعدشم باید بری با اهریمن بجنگی اگه همینطوری میفته شاید ایراد لود کردنشه از چنتا چکپوینت عقب تر دوباره برو ببین درس میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر