مشكل در بازي prince of persia 4

به نظر شما شماره جديد prince of persia در مقايسه با سري قبلي چه

• بهتر شده

رای‌ها: 65 57.5%
  • بدتر شده

رای‌ها: 39 34.5%
  • مساوي است

رای‌ها: 9 8.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    113

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
کمک!!

سلام...
آقا من تو بازی وقتی میرسی به 4 تا پاور، پاور سبز (نفس ارمزد) رو انتخاب کردم و حالا اون تموم شده؛ اما یه مشکلی دارم: وقتی برگشتم با پدر الیکا جنگیدم و شکستش دادم و حالا قبل از پاور بعدی میگه باید وارد معبد شی که این کار بخاطر اون لجنهای جلوش غیرممکنه و هر کاری کردم نشد... ممنون میشم اگه جواب بدید و خیلی زود هم بدید چون دیگه چند روز آخر تعطیلات و بازی کردنمه....

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
کمک!!

شما بايد لايت سيد جمع كنيد و بقيه پاورها رو آزاد كنيد ...
اگه با منید که باید بگم تو این قسمت از من 170 تا لایت سید میخواد و من هم 180 تا دارم.....
البته شاید به این هم ربط داره که من از 4 قسمت اول بازی(4 ورودی اول) تنها 2 تاش رو رد کردم و به تعداد لازم لایت سید رسیدم و به معبد رفتم.(یعنی 2تاش رو نکردم)

sina_persia

کاربر سایت
Jan 11, 2009
12
نام
سینا
يادمه از اليكا كمك گرفتم واسه باز كردن در! برو دم در e بزن ببين چي ميشه؟
من اصلا همچین چیزی ندیدم
فقط وقتی 4 تا پاور رو تموم کردم تونستم برم تو
تو هم اهمیت نده پاور بعدی رو آزاد کن و مراحلش رو رد کن

ولی کلا بازی زیاد خوب تموم نشد همه مردن جهان هم تسخیر شیطان شد:evil::evil::evil::evil::evil::((:(( من که متاسف شدم

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
من اصلا همچین چیزی ندیدم
فقط وقتی 4 تا پاور رو تموم کردم تونستم برم تو
تو هم اهمیت نده پاور بعدی رو آزاد کن و مراحلش رو رد کن

ولی کلا بازی زیاد خوب تموم نشد همه مردن جهان هم تسخیر شیطان شد:evil::evil::evil::evil::evil::((:(( من که متاسف شدم
آخه هیچ کدوم از پاورهام نمیتونم انتخاب کنم.... یعنی میرم رو پاور و بعد ادامه نمیده و میگه که باید بری داخل معبد....

ramtin_a1

کاربر سایت
Sep 17, 2008
9
سلام به همه این اهرم رو چطوری رد کنم اون ورش رو راحت می زونش کردم این ورش که عکس رو گذاشتم هر کاری می کنم درست در نمی یاد کمکم کنید:((:((
25infd5.jpg
praying.gif
praying.gif
praying.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر