مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
pre loader این کار رو میکنه . چون من از اول این رو نصب کردم نمیدونم neogamma این کار رو میکنه یا نه ...
bootmii هم میتونی با دکمه های خود کنسول wii کار کنی ... من که بدون دسته gamecube هم میتونم ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
bootmii که گفتم دسته گیم کیوب ندارم...pre هم دیدم تو توضیحاتش خودش نوشته ممکنه باعت بریک بشه...گفتم به قول ali ممکنه من خودم جزو همون 1 درصد باشم! بیخیالش بشم بهتره!:cheesygri
دیگه الانم که نصب کردم و دیگه هم قرار نیست بریک کنه..( ایشالا!) تا دستکاری بعدی چیزی نصب نمی کنم...:cheesygri

فقط اون اپدیته بازی ها رو هم به من جواب بدید..متشکر میشم، که با نئوگاما اپدیت های بازی ها رو لازم نیست پچ کنم..بر دارم؟ :eek:

متشکر! یک تازه وارد ذوق زده!:((
نه دیگه با نئو گاما نیاز نیست آپدیت بازی رو برداری. تا جایی که می تونی دیگه دستکاری نکن تا وقتی که یه بازی بیاد که اجرا نشه.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
همونطور كه گفتم چندتا از بازي هام ارور 002 ميداد نئو گامو رو هم 8 رو نصب كردم حالا ارور 001 ميده وقتي ميرم تو نئو قبل از اجراي بازي زير برنامه نوشته beta15 - iso249 r4 حالا بايد iso 38 رو نصب كنم ؟؟ اگه اره كه وقتي طبق آموزش شما ميخوام cIOS38 r14 رو نصب كنم موقع نصب همونطور كه گفتيد IOS38-64-v3610.wad رو تو root داخل sd ريختم اما موقع نصب ارور rev -1 ميده لطفا يه راهنماي جامع كنيد گيج شدم ممنون راستي بازيهاي كه باهاش اين مشكل رو دارم Resident Evil: The Darkside Chronicles و A Boy And His Blob هست .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
همونطور كه گفتم چندتا از بازي هام ارور 002 ميداد نئو گامو رو هم 8 رو نصب كردم حالا ارور 001 ميده وقتي ميرم تو نئو قبل از اجراي بازي زير برنامه نوشته beta15 - iso249 r4 حالا بايد iso 38 رو نصب كنم ؟؟ اگه اره كه وقتي طبق آموزش شما ميخوام cIOS38 r14 رو نصب كنم موقع نصب همونطور كه گفتيد IOS38-64-v3610.wad رو تو root داخل sd ريختم اما موقع نصب ارور rev -1 ميده لطفا يه راهنماي جامع كنيد گيج شدم ممنون راستي بازيهاي كه باهاش اين مشكل رو دارم Resident Evil: The Darkside Chronicles و A Boy And His Blob هست .

ارور Ret-1 مربوط به نبودن فایل Wad یا اشتباه بودن اون هست.

kamranp56

کاربر سایت
Jan 3, 2010
37
اقا شرمنده من هر چی گشتم تاپیک مناسب واسه این سوالم پیدا نکردم!
من بازی jilian michael`s fitness
رو دانلود کردم...با نئوگاما که اجراش می کنم...میره تو بازی و خوشحال واسه خودم دارم بازی می کنم که یهو ارور میده
disk error
و از اینایی که باید ایجکت کنی و بعد هم پاورو 4 ثانیه نیگر داری...
خواستم ببینم مشکل از چی می تونه باشه؟!
اها در ضمن بازی scrubbed هسا و حجمش زیر 700

اگه لنز ویی ضعیف بشه چی کارش می شه کرد؟!:eek:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
رو دانلود کردم...با نئوگاما که اجراش می کنم...میره تو بازی و خوشحال واسه خودم دارم بازی می کنم که یهو ارور میده
disk error

با چه سرعتی رایت کردی
رو چه دی وی دی راست کردی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
disk error

نه بابا لنز Wii خر کاره به این راحتی ها از کار نمی افته. چه اروری میده؟
ارور با فونت بازیه؟ احتمال داره از رایت باشه باید اطلاعات بیشتر بدی مثلا کلا ارور چی مینویسه؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
disk error

رو princo مشکی رایت کن ببین چی میشه. ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر