مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
من دو تا مشکل دارم...
اول اینکه بازی Dead Space رو که با Neogama اجرا میکنم صدا نداره. با دستکاری تنظیمات هم درست نشد.
دوم هم راجع به بازی NSMB هست که گویا بحث مفصلی داشته. من نمیدونم که مشخصات دستگاهم چیه. این اطلاعات رو از کدوم قسمت از منوها میتونم پیدا کنم؟ و اینکه درباره CIOS یه توضیح کوچیک بدین و آیا باید این رو هم باید تغییر داد؟ چون در حالت عادی اجرا نمیشه و به منوی Wii برمیگرده و یا با دستکاری تنظیمات صفحه سیاه میشه.
ممنون

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
در مورد Dead Space :

این راه ها رو به ترییب انجام بده . اگه نشد و یا مقدور نبود بعدی رو انجام بده ...

1 . از neogamma r8 b15 استفاده کن ...
2 . زبان رو به console default تغییر بده و بازی رو اجرا کن ... ( اگر با این روش اجرا شد احتمال این هست که بازی هنگ کنه ... )
3 . بازی رو با softchip اجرا کن و زبان رو به console default و disc region رو انتخاب کن ...

البته احتمالش هم هست که ایراد از DVD و یا رجن خاص باشه ... چون فقط بعضی ها این مشکل رو دارند و من هم بدون مشکل بازی رو اجرا می کنم ...

در مورد NSMB و بقیه بازی ها از تاپیک زیر استفاده کن :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26466

برو تو neogamma و ببین ورژن cIOS 38 چنده ؟ باید 14 باشه ...

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
در مورد Dead Space :

این راه ها رو به ترییب انجام بده . اگه نشد و یا مقدور نبود بعدی رو انجام بده ...

1 . از neogamma r8 b15 استفاده کن ...
2 . زبان رو به console default تغییر بده و بازی رو اجرا کن ... ( اگر با این روش اجرا شد احتمال این هست که بازی هنگ کنه ... )
3 . بازی رو با softchip اجرا کن و زبان رو به console default و disc region رو انتخاب کن ...

البته احتمالش هم هست که ایراد از DVD و یا رجن خاص باشه ... چون فقط بعضی ها این مشکل رو دارند و من هم بدون مشکل بازی رو اجرا می کنم ...

در مورد NSMB و بقیه بازی ها از تاپیک زیر استفاده کن :

برو تو neogamma و ببین ورژن cIOS 38 چنده ؟ باید 14 باشه ...

سلام
ممنون بابت جوابتون
Dead Space با همون neogamma r8 b15 جواب داد. یه کم هم جلو رفتم فعلا که هنگ نکرد.
این نسخه جدید Neogamma، چنل نداره که احتیاج نباشه که از مموری SD استفاده کنیم؟

تو Neogamma هم نگاه کردم اون زیرش زده : IOS 249 rev 7
باید چیکار کنم؟

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
براي اجراي بعضي بازي هاي جديد حتما بايد cIOS 38 ورژن 14 رو نصب كرده باشي .
البته حتما قبلش از Wii توسط bootmii بك آپ بگير ، تا اگه وسط نصب مشكل دار شد بتوني برگردوني ...

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
سلام آقا مرتضی... راستش من تازه wii گرفتم و دارم با این اصطلاحات و جنگولک بازیاش دیوونه میشم.
اگر میفهمیدم اینقدر مسخره بازی داره، تا صد سال نمیخریدم!
بعد از یک هفته وب گردی، من تازه دارم یه نموره میفهمم که این neogama چیه و این حرفا...

راستی... قبلا گفتم که این neogama و backup luncher رو که بعضی وقتها اجرا میکنم، اصلا صفحه سیاه میشه و این برنامه ها اصلا بالا نمیان. شما گفتید حتما اینا روی SD تون هستن. (که همینطور هم بود)
حالا میگید چیکار کنم؟ چطور میشه اینا رو بریزم روی خود wii?!!
بعد sd من هم از این میکروهاست که با خشاب استفاده میکنم.

بعد در مورد این ios و این حرفا...
من توی homebrew دکمه home رو زدم و بالا سمت چپ نوشته: IOS36 v.4.15
بالاش هم نوشته: 1.0.6
حالا این همون ورژن cios هستش؟!!!
اگر آره و نیازه که آپدیتش کنم. چجوری باید این کارو بکنم؟!!

مشخصات neogama هم اینجوریاست:
R7 RC4,IOS249 Rev 7

اگر این هم نیازه که آپدیت بشه، ممنون میشم توضیحاتش رو بگید

بسیار ممنون

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
این نسخه جدید Neogamma، چنل نداره که احتیاج نباشه که از مموری SD استفاده کنیم؟

لینک دانلود چنل این برنامه به تاپیک زیر اضافه شد :

اگر میفهمیدم اینقدر مسخره بازی داره، تا صد سال نمیخریدم!

نه . زیاد هم جنگولک نداره . فقط کافیه یک بار wii تون رو به روز کنید و یک neogamma نصب کنید و از اون به بعد حالش رو ببرید ! چند عنوان خاص هم که نمیاد آموزشش رو می تونید پیدا کنید و کار زیادی نداره ...
با نصب usb loader هم که دیگه کارتون راحت راحت می شه . فقط کافیه بازی رو از لیست پیدا کنید !

چطور میشه اینا رو بریزم روی خود wii?!!
لینک چنل رو تو این تاپیک گذاشتم :
با wad manager 1.5 اجراش کن تا چنلش اضافه بشه ...

بالاش هم نوشته: 1.0.6

این ورژن homebrew هستش . که آخرین هم هست . ولی به اجرای بازی ها ریطی نداره . این ورژن همون برنامه ای هست که فایل های sd رو باز کنید و برنامه ها رو ازش نصب می کنید یعنی همون homebrew channel !!

R7 RC4,IOS249 Rev 7

این هم ورژن cIOS 38 شماست که الان 7 هستش و برای اجرای بازی های جدید باید یا 14 و یا 13 رو داشته باشید . تو چند تا پست بالاتر گفتم باید چه کار کنید ...

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
سلام دوباره و تشکر از توضیحاتتون
من cios38v14 رو نصب کردم. بعد این cios کجا نصب میشه؟!! روی sd یا خود wii?!!
چون من یه چنل backup luncher دارم. میگم این cios به درد اون هم میخوره یا نه؟!
و اگر من sd رو بردارم از روی wii باز هم این cios به درد اون چنل بک آپ لانچر میخوره یا نه؟!!!

بعد یه چیز دیگه...
wad manager من 1.4 هستش. ممنون میشم لینک دانلود 1.5 و روش نصب و غیره اش رو بگید

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من cios38v14 رو نصب کردم. بعد این cios کجا نصب میشه؟!! روی sd یا خود wii?!!
چون من یه چنل backup luncher دارم. میگم این cios به درد اون هم میخوره یا نه؟!
و اگر من sd رو بردارم از روی wii باز هم این cios به درد اون چنل بک آپ لانچر میخوره یا نه؟!!!
روی خود wii .
بله . روی اجرای بازی ها تاثیر داره .
به درد بکاپ لانچر میخوره . sd رو برداری تاثیری نداره .

wad manager من 1.4 هستش. ممنون میشم لینک دانلود 1.5 و روش نصب و غیره اش رو بگید
http://morimorteza.persiangig.com/boot.dol
روش نصبش رو بچه ها گفتند . بگرد اگر پیدا نکردی بگو که من برات بنویسم ...

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
ممنون آقا مرتضی
با جستجو به جایی نرسیدیم. روش نصبش رو به انگلیسی پیدا کردم. ولی یه اصطلاحاتی توش داشت که من سر در نمیاوردم. ترسیدم از روش عمل کنم.
ممنون میشم خودتون لطف کنید بفرمائید

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
ممنون. میرم ببینم چه میشه کرد
اینجا دکمه تشکر هم نداره. تشکر خشک و خالی هم که بکنیم، میگن اسپمه!
به هر حال ممنون از پاسخگویی سریعتون

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
خواهش می کنم ...
disable رو بزن ...
با تغییر این گزینه می تونی بگی به جای اینکه روی حافظه wii نصب کنه . مثلا روی sd یا usb نصب کنه ...
البته من تا به حال استفاده نکردم ...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من بازی metal gear solid رو تونستم run کنم(بازی GAMECUBE) فقط به چنتا مشکل بر خوردم.1.داخل بازی وقتی داخل اسانسو ر میشم یا جائی قایم میشم تصویر شروع میکنه به پریدن یعنی مشکل از چیه..؟؟2.اینکه وقتی MIOS patcher رو run میکنم و VER 8 رو نصب میکنم بازی رو توسط gamecube back up اجرا میکنم چنتا گزینه میاد اول از همه میگه که دکمه X بازی NTSC میشه و کمه Y بازی PAL میشه که هر کدوم رو میزنم بازی اصلا run نمیشه و دکمه های دیگر مثل L R و start بازی اجرا میشه ولی در demo اول گیر میکنه و freez میشه فقط تنها دکمه ای که بازی با اون اجرا میشه دکمه B هست که از خود MIOS patcher بازی اجرا میشه بدون مشکل. ایا راه دیگهای هست که تو بازی این پرشها کم بشه.؟؟یعنی مثلا یه MIOS جدید یا چیزی شبیه به این.؟؟؟ممکنه اشکال از gamepad باشه..؟؟(در ضمن دسته بدون مشکل کار میکنه منظورم اینه شاید با دستگاه من سازگار نیست)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من بازی metal gear solid رو تونستم run کنم(بازی GAMECUBE) فقط به چنتا مشکل بر خوردم.1.داخل بازی وقتی داخل اسانسو ر میشم یا جائی قایم میشم تصویر شروع میکنه به پریدن یعنی مشکل از چیه..؟؟2.اینکه وقتی MIOS patcher رو run میکنم و VER 8 رو نصب میکنم بازی رو توسط gamecube back up اجرا میکنم چنتا گزینه میاد اول از همه میگه که دکمه X بازی NTSC میشه و کمه Y بازی PAL میشه که هر کدوم رو میزنم بازی اصلا run نمیشه و دکمه های دیگر مثل L R و start بازی اجرا میشه ولی در demo اول گیر میکنه و freez میشه فقط تنها دکمه ای که بازی با اون اجرا میشه دکمه B هست که از خود MIOS patcher بازی اجرا میشه بدون مشکل. ایا راه دیگهای هست که تو بازی این پرشها کم بشه.؟؟یعنی مثلا یه MIOS جدید یا چیزی شبیه به این.؟؟؟ممکنه اشکال از gamepad باشه..؟؟(در ضمن دسته بدون مشکل کار میکنه منظورم اینه شاید با دستگاه من سازگار نیست)
اشکالت از Mios هست. من بازی رو با مودچیپ تست کردم درست اجرا میشد.
اون تنظیماتی که قبل اجرای بازی میاد مربوط به ریجن و صدای بازی هست هر کدوم که راحت اجراش میکنه رو امتحان کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر