مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اقا این root sd card چیه
و ios چیه
Root یعنی ریشه SD کارت.

IOS تو Wii مثل مادربورد تو کامپیوتر می مونه که همه چی روش نصب میشه. و تو وی هم تمامی کد ها روی IOS کمپایل میشن.
مثلا وقتی شما Wii رو روشن میکنین اگه Bootmii نصب باشه همون اول IOS 251 اجرا میشه. وقتی میرین تو سیستم منو مثلا اگه سیستم منو 4.0 یا 4.1 باشه IOS60 اجرا میشه. ولی وقتی میرین تو بازی سیستم منو بسته میشه و بازی اجرا میشه. وقتی از بازی برمی گردین به سیستم منو بازی بسته میشه و سیستم منو اجرا میشه. در تمام این مدت یه IOS بازه. (همون IOS60 اگه ورژنتون 4.0 باشه)

در ضمن من یه نکته درباره ی آپدیت از طریق خود نینتندو یا دیسک بگم که این آپدیت های جدید خودش همه ی IOS ها رو نصب میکنه و تمامی IOS های نصب شده از قبل رو Overwrite میکنه. (یعنی بعضی از IOS هاتون که پچ شده هست رو خراب میکنه)

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
احتمال اينكه 5 تاش نياد هست ولي بستگي داره با چي بازي هارو مياره.
سلام

من یکم راجع به دستگاه اطلاعات گرفتم امیدوارم که خوب باشه.

دستگاه ریجنش UC هستش و تغییر نکرده.
با مودچیپ کار میکنه ( از قدیمی تر هاش ) ولی مودلش رو نمیدونه.
برای اجرای بازی با درایو کار میکنند و از لودر و برنامه خاصی استفاده نمیکنند.

VCHIP

کاربر سایت
Dec 15, 2007
27
@alimami:

http://www.wiiso.com/showthread.php?t=46174
http://www.wiiso.com/showthread.php?t=31673

همون طور که dani8gb گفت و در لینک های بالا می بینی مشکل داشتن بازی هیچ ربطی به برگردوندن از هارد و غیره نداره . لطفا بدون داشتن اطلاعات کافی نظر ندید .

==================================================================

@VCHIP:

http://wiki.gbatemp.net/wiki/index.php?title=USB_Devices_Compatibility_List

من Toshiba رو سرچ کردم یه 60 گیگ پیدا کرد که نوشته ساپورت نمی شه . به احتمال زیاد باید به فکر خرید هارد باشی ...

==================================================================

دوستان نسخه جدید usb loader قابلیت خوندن از روی دیسک هم داره ! خیلی جالبه من Monster hunter رو تونستم اجرا کنم ...

سلام .
مشکل از هارد بود یه مکستور 320 داشتم که یه پارتیشنشو فورمت کردم . به راحتی لود شد ..

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام

من یکم راجع به دستگاه اطلاعات گرفتم امیدوارم که خوب باشه.

دستگاه ریجنش UC هستش و تغییر نکرده.
با مودچیپ کار میکنه ( از قدیمی تر هاش ) ولی مودلش رو نمیدونه.
برای اجرای بازی با درایو کار میکنند و از لودر و برنامه خاصی استفاده نمیکنند.
آره مودچیپ بگیر نگیر داره. اگه می تونه با نرم افزار مثل Gecko هم تست کنه.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام آقا ممکن سوالم خنده دار باشه ولی می خواستم بدونم wii میتونه dvd 9 رو هم بخونه .؟یعنی من بازیامو رو dvd 9 بزنم بعد بازی کنم.ممنون

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوستان من کابل کامپونت رو به تی وی وصل کردم ... ولی وقتی توی کانال AV میزنم اصلا هیچ تصویر یا صدایی نیست چه کنم مشکل چی میتونه باشه ؟ ... (مشکل دوستم هست)
و اینکه رزولوشن های Wii چه چیزهایی هست ؟ یعنی چه رزولوشن هایی رو میتونیم توی منوش انتخاب بکنیم؟
و اینکه همیشه برای شروع بازی باید بریم توی منو و بازی رو شروع کنیم یا تنظیم داره ؟ ...
راستی یه چیزی توی 360 یه جایی برای قفل بازی هست که مثلا اگه بازی برای +18 سال باشه توی دستگاه اجرا نشه و یه محدودیت سنی داره ایا همچین چیزی برای wii هم هست ؟ ...
ممنون ....
dvd9 که نمیخونه ... dvd معمولی میخونه .. dvd5 ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام آقا ممکن سوالم خنده دار باشه ولی می خواستم بدونم wii میتونه dvd 9 رو هم بخونه .؟یعنی من بازیامو رو dvd 9 بزنم بعد بازی کنم.ممنون
میخونه ولی فعلا فقط متروید 3 گانه و SSBB

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان من کابل کامپونت رو به تی وی وصل کردم ... ولی وقتی توی کانال AV میزنم اصلا هیچ تصویر یا صدایی نیست چه کنم مشکل چی میتونه باشه ؟ ... (مشکل دوستم هست)
و اینکه رزولوشن های Wii چه چیزهایی هست ؟ یعنی چه رزولوشن هایی رو میتونیم توی منوش انتخاب بکنیم؟
و اینکه همیشه برای شروع بازی باید بریم توی منو و بازی رو شروع کنیم یا تنظیم داره ؟ ...
راستی یه چیزی توی 360 یه جایی برای قفل بازی هست که مثلا اگه بازی برای +18 سال باشه توی دستگاه اجرا نشه و یه محدودیت سنی داره ایا همچین چیزی برای wii هم هست ؟ ...
رزولوشن 480p حداکثرشه. تو USBloader فکرکنم محدودیت سنی هست.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
من دستگام ريجن جي هست كپي سخت افزاري بيشتر بازيها رو اجرا ميكنه ولي وقتي دو سه مرحله رو ميرم ديگه بازي قفل ميشه ايراد از دستگاهه يا از دي وي دي بازي؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من دستگام ريجن جي هست كپي سخت افزاري بيشتر بازيها رو اجرا ميكنه ولي وقتي دو سه مرحله رو ميرم ديگه بازي قفل ميشه ايراد از دستگاهه يا از دي وي دي بازي؟
میتونه ایراد از بازی هم باشه مثلا با سرعت بالا رایت شده باشه. اگرهم ویتون رو آپدیت کنید این جور مشکلات کمتر هم میشه.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
با سلام خدمت استاد عزیز
من 2 تا مشکل یا بهتر بگم سوال دارم
من موقعی که وارد هوم بریو میشم میگه که آپدیت موجود هست چون همیشه دستگاه به شبکه وصله به نظر شما آپدیتش کنم یا نه
و سوال 2 م اینه که الان ورژن دستگاه 3.1 هست به نظر شما آپدیتش کنم و اگه آپدیتش کنم به کدوم ورژن آپدیتش کنم
ممنون میشم جواب من رو بدین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر