مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام من wii کره ای دارم و version 3.2u هست می خوام back up بگیرم bootmii هم دارم ولی من فایلی به اسم boot.dol توی فال هام نیست و به جاش boot.elf دارم بازم می تونم back up بگیرم.؟wii بریک نمیشه.؟
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام من wii کره ای دارم و version 3.2u هست می خوام back up بگیرم bootmii هم دارم ولی من فایلی به اسم boot.dol توی فال هام نیست و به جاش boot.elf دارم بازم می تونم back up بگیرم.؟wii بریک نمیشه.؟
ممنون
نه با Boot.elf هم میشه. اگه میترسی خوب خودت دستی Boot.dol ش کن!

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
یعنی خودم boot.elf رو rename کنم به boot.dol..؟اگه این کار رو بکنم مشکل پیش نمیاد.؟
بله بايد دستي rename كني، خير مشكلي براي Wii پيش نمياد.

من چندتا سؤال داشتم
1- چطوري ميشه ديسك Autoboot براي Wii ساخت و اينكه DriveKey ميتونه اين ديسك رو تو حالت Recovery بوت كنه؟
2- آيا اين Wiiهاي كره اي اون Nintendo Backup Disc رو لود ميكنه؟

khodamuser

کاربر سایت
Sep 18, 2009
7
کمک در مورد اینترنت

سلام
بعد از کلی سرچ و خوندن فروم و رفتن به جاهایی مثل efnet هنوز در گل ام!
آقا من میخوام internet channel رو نصب کنم و دستگاه از من میخواد system update کنم
چون boomii روی boot2 نصب نشد می ترسم آپدیت کنم. آدمای زیادی هم میگن update==brick or no backup game
دستگاهم کره ای 3.2u
کم چیکار کنم اینترنت چنل داشته باشم، البته بصورت امن؟
دستگاهم مودچیپ داره
امشب با WiiSCU موارد ios61-trucha و shop channel رو هم آپدیت کردم
کمک لطفا:(

dante 4

کاربر سایت
Sep 2, 2009
36
من يك سوال مهم دارم
من ابتدا wii music رو خریدم البته این بازی رو اپدیت و ارور 01و02 رو از روش برداشتن
بعد من بازی گذاشتم بازی اجرا شد توی بازی هم رفتم بازی هم کردم بعد اومدم بیرون
من یک دونه wii fit همراه یک بازی ارجینال داخل خودش خریدم بعد که بازی رو گذاشتم(wii fit ) گفت باید اپدیت بشه من هم کردم بعد بازی اجرا کردم بازی کردم اومدم بیرون بعد دوباره wii music رو گذاشتم همون تو منو قبل اینکه بخونه صفحه کامل ساه شد و نوشت the error has occrused و حالا هرچی ولی متنش بزرگتر از این حرف ها بود و فکر کنم من کلمه ی اخر رو اشتباه نوشتم حالا باید چه کار کنم که بازی wii music بیاد الان هم بعد از اپدیت ورژنم 3.3u است و ریجنم هم J است چیکار کنم لطفا کمکم کنید

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من يك سوال مهم دارم
من ابتدا wii music رو خریدم البته این بازی رو اپدیت و ارور 01و02 رو از روش برداشتن
من یک دونه wii fit همراه یک بازی ارجینال داخل خودش خریدم بعد که بازی رو گذاشتم(wii fit ) گفت باید اپدیت بشه من هم کردم بعد بازی اجرا کردم بازی کردم اومدم بیرون بعد دوباره wii music رو گذاشتم همون تو منو قبل اینکه بخونه صفحه کامل ساه شد و نوشت the error has occrused و حالا هرچی ولی متنش بزرگتر از این حرف ها بود و فکر کنم من کلمه ی اخر رو اشتباه نوشتم حالا باید چه کار کنم که بازی wii music بیاد الان هم بعد از اپدیت ورژنم 3.3u است و ریجنم هم J است چیکار کنم لطفا کمکم کنید

احتمالا باید cios رو آپدیت کنی ...
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25143

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من يك سوال مهم دارم
سلام
در مورد فیت باید بگم ریجنش چیه
چون مال من پال هست و من اپدیت نکردم و از GECKO OS استفاده میکنم
اصلا بازی اریجینال مثلا با ریجن Jیا PAL (اصلا هر ریجنی یه غیر از ریجن خود کنسول ) در کنسول US اجرا نمیشه(منظور همون سیستم منوی U هست و به کره ای بودن هم کاری نداره)

dante 4

کاربر سایت
Sep 2, 2009
36
حال من چیکار کنم
اخه دفعه ی اول خوند
کمک کنید:confused::(
یه راه حل بدید
تازه روی بازی وی فیت ننوشته برای چه ریجنی
ریجن خودم J است
چیکار کنم
تازه وی فیت که ارجینال هست برای من اجرا میشه