مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
پس اشكال از بازيه. از كجا گرفتيش؟؟
يه دور با نرم افزار IMGburn ازش ايميج بگير بعد ببين IOSش درسته يا نه.
نه مشكل از هوم برو هست. كپي خور سخت افزاري خريدين؟؟
هوم برو رو خودتون نصب كردين؟؟ از چه روشي؟؟

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
با سلام
من کپی سخت افزاری خریدم
اکثر بازی ها رو که میزارم تو دستگاه تو قسمت دیسک چنل آیکون ش میاد ولی خیلی کم اجرا میشم و اکثر شون بعد از استارت صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد و منم مجبورم دستمو رو دکمه پاور نگه دارم تا دستگاه خاموش شه .
من راستشو بگم هیچی از این سردر نمییارم روش چند دتا برنامه نصب بود مثل موم برو و بک آپ و سافت چیپ و اصلا نمی دونم اینا هر کدوم چکا میکنن .
من بلد نیستم ios رو چک کنم .
من هوم برو رو نصب نکردم و خودش روش نصب بود
متاسفانه من بلد نیستم نصب کنم .
لطفا منو راهنمایی کنین که چکار باید بکنم چون موقعی که تو هوم برو استارت رو می زنم چند لحظه بعد
دوباره میاد تو منوی وی .
و در مورد برنامه ای که مرفی کردین نمی دونم متاسفانه چیه و چجوری باید باهاش دیسک رو چک کنم لطف کنین لینک دان لود هم بزارین ممنون میشم .
ممنون میشم منو راهنایی کنین .

آخرین ویرایش:

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
من چند تا سوال داشتم:
با این برنامه میشه فرم ویر wii رو به ۴.۱ آپدیت کرد؟ من ویم کره ای هست. اسمه برنامش اینه firmware updater 4.1
اینم لینکش http://www.mediafire.com/download.php?inuiqnm22y2
یه برنامه بگید که بشه چنل ها رو(بازی های wiiware) رو باهاش پاک کرد؟

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
با تشکر از استاد عزیز
من هوم برو رو دوباره نصب کردم
گیکو رو هم نصب کردم ولی برای همه بازی هایی که به صورت عادی اجرا نمی شن میگه که احتیاج به IOS 55
داره نمی دونم از الان به بعدشو چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنین .
با تشکر از شما .

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من چند تا سوال داشتم:
با این برنامه میشه فرم ویر wii رو به ۴.۱ آپدیت کرد؟ من ویم کره ای هست. اسمه برنامش اینه firmware updater 4.1
اینم لینکش http://www.mediafire.com/download.php?inuiqnm22y2
یه برنامه بگید که بشه چنل ها رو(بازی های wiiware) رو باهاش پاک کرد؟
احتمالا به اينترنت احتياج ميشه تو نصبش. از روش آفلاين بري بهتره.
براي پاك كردن چنل عكس Wii او گوشه رو بزن بعد Data Managment بعد Channel ها رو بيار بعد هر كدوم رو مي خواي پاك كن.
با تشکر از استاد عزیز
من هوم برو رو دوباره نصب کردم
گیکو رو هم نصب کردم ولی برای همه بازی هایی که به صورت عادی اجرا نمی شن میگه که احتیاج به IOS 55
داره نمی دونم از الان به بعدشو چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنین .
با تشکر از شما .
بابا سافت چيپ اومد؟؟اونو امتحان كن.
نصب IOS55‌ريسكيه.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
احتمالا به اينترنت احتياج ميشه تو نصبش. از روش آفلاين بري بهتره.
براي پاك كردن چنل عكس Wii او گوشه رو بزن بعد Data Managment بعد Channel ها رو بيار بعد هر كدوم رو مي خواي پاك كن.

بابا سافت چيپ اومد؟؟اونو امتحان كن.
نصب IOS55‌ريسكيه.
سافت چیپ نه نیومد چون موقعی که میخوا نصب کنم میگه ios دیفالت رو نمی تونم پیدا کنم
کدوم نوع ios رو میخواهید نصب کنید
چند نوع ios با چند عدد مختلف جلوش ظاهر میشه که نمی دونم کدوم نوع ios رو انتخاب کنم
چون میترسم دستگاه بریک شه
ممنون میشم استاد عزیز جواب منو بدین
البته الان هم سافت چیپ روش نصبه ولی کار نمیکنه .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام من میخوام بازی Adventure island میخوام نصب کنم ERROR :ret:-2011 میده مشکل کجاست فریمورمن 4.1 u هست Cios هم میخوام نصب کنم همین ارورو میده با تشکر

آخرین ویرایش:

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
252
و در ضمن یه مشکل تازه هم پیدا کردم موقعی که با سافت چیپ لود میکنم ارور 002# البته فعلا برای wii sport resort
ولی مشکل 2 تا بازی تنیس و 1 بازی دیگه براش با سافت چیپ حل شده البته با راهنمایی شما .
رو میده ممنون میشم راهنماییم کنین
وژن دستگاه 3.1 هست .

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با عرض سلام من 2 روز پیش از 1 بازیم با برنامه NEROBURN ایمج گرفتم و dvd من هم datalife بود و بازیم رو با دور 4x زدم و burn کردم و الان این dvd جدیدم حتی از dvd قدیم خودش بهتر شده و لودهای بازی به طور عجیبی کوتاه تر شد:eek:ولی امروز می خواستم دوباره یکی دیگه از بازیها مو مثل همون بازی همون طور با همون نرم افزار دوباره رایت کنم همه کار های که قدیم واسه همون بازی انجام داده بودم واسه همین بازی انجام دادم ولی این دفعه دستگاه بازی رو لود کرد ولی صفحه کلا سیاه میشه و باید دستگاه رو خاموش کنم و بازی لوود نمیشه.میشه بگید باید چیکار کنم و بهترین نرم افزار برای رایت بازیهای wii چه نرم افزاری هست.؟ممنون میشم راهنمای کنید.مرسی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام دوستان
بنده میخوام wii رو به اینترنت وصل کنم ولی نمیشه اگه براتون امکان داره یه راهنمائی بکنید چون خیلی گیرم
با تشکر

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سافت چیپ نه نیومد چون موقعی که میخوا نصب کنم میگه ios دیفالت رو نمی تونم پیدا کنم
کدوم نوع ios رو میخواهید نصب کنید
چند نوع ios با چند عدد مختلف جلوش ظاهر میشه که نمی دونم کدوم نوع ios رو انتخاب کنم
چون میترسم دستگاه بریک شه
ممنون میشم استاد عزیز جواب منو بدین
البته الان هم سافت چیپ روش نصبه ولی کار نمیکنه .
يا 36 يا 249
من هر کاری کردم نتونستم بالا خره فرم ویر 4.1 رو نصب کنم
با روش wad ارور 1036- میده
به 4.0 هم آپدیت می کنم ارور 1- میده
تو Wad Manager اون IOS‌رو بزار 249
سلام من میخوام بازی Adventure island میخوام نصب کنم ERROR :ret:-2011 میده مشکل کجاست فریمورمن 4.1 u هست Cios هم میخوام نصب کنم همین ارورو میده با تشکر
شما هم تو Wad Manager اون IOS‌رو بزاريد رو 249
و در ضمن یه مشکل تازه هم پیدا کردم موقعی که با سافت چیپ لود میکنم ارور 002# البته فعلا برای wii sport resort
ولی مشکل 2 تا بازی تنیس و 1 بازی دیگه براش با سافت چیپ حل شده البته با راهنمایی شما .
رو میده ممنون میشم راهنماییم کنین
وژن دستگاه 3.1 هست .
براي Resort بايد بازي رو با Neo Gamma ورژن R7 بياريد و تو تنظيمات Alt.dol رو بزاريد رو ديسك.
با عرض سلام من 2 روز پیش از 1 بازیم با برنامه NEROBURN ایمج گرفتم و dvd من هم datalife بود و بازیم رو با دور 4x زدم و burn کردم و الان این dvd جدیدم حتی از dvd قدیم خودش بهتر شده و لودهای بازی به طور عجیبی کوتاه تر شدولی امروز می خواستم دوباره یکی دیگه از بازیها مو مثل همون بازی همون طور با همون نرم افزار دوباره رایت کنم همه کار های که قدیم واسه همون بازی انجام داده بودم واسه همین بازی انجام دادم ولی این دفعه دستگاه بازی رو لود کرد ولی صفحه کلا سیاه میشه و باید دستگاه رو خاموش کنم و بازی لوود نمیشه.میشه بگید باید چیکار کنم و بهترین نرم افزار برای رایت بازیهای wii چه نرم افزاری هست.؟ممنون میشم راهنمای کنید.مرسی
كدوم بازي جواب نداد؟؟
بهترين برنامه رايت IMGburn هست.
سلام دوستان
بنده میخوام wii رو به اینترنت وصل کنم ولی نمیشه اگه براتون امکان داره یه راهنمائی بکنید چون خیلی گیرم
با تشکر
به اين تاپيك مراجعه كنيد:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23645

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر