مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
نه تو photo channel، نه تو hbc و نه channels و savegame.
من اول یه فلش sandisk گرفتم، یه مدت کار کرد، بعد نمی دونم چرا از کار افتاد. بعدش با transcend و چند تا مارک متفرقه دیگه امتحان کردم، هیچکدوم جواب نداد. حالا یه راه حل باقی مونده خریدن یه SD از مدل sandisk هستش که یه بار جواب داده. ولی می ترسم جواب نده و بازم ده هزار تومن دیگه (یا این حدود) الکی پیاده شم. اینه که ترجیح میدم راه حل های دیگه رو هم امتحان کنم. اینه که می پرسم کسی تعمیرکار wii سراغ داره که بهش نشون بدم، وگرنه بازم ریسک کنم و برم یه SD دیگه بخرم:(

حالا بیا با این یه بار فرمت کن ببین مشکلت حل میشه
http://www.mediafire.com/?sharekey=985f29d38d1413721bee9a6e9edd9c760f1d3c89e22c7ccace018c8114394287

athlonme

کاربر سایت
Aug 20, 2009
9
نام
محمد
من دستگاهم کره ای هست و ورژن اون 3.2u هست دوتا مشکل اساسی باهم داریم یکی این که wiiconnect24
کار نمی کنه میگه باید اپدیت شه که من نمی دونم اگه اپدیت کنم به چه ورژن بهتره چون وی من کپی خور نرم افراری هست بخاطر همین توی انتخاب ورژن منو یکم وسواس دارم دوم این که این NeoGammaR7 همش میگه ورژن 14 رو نصب کن که من چند تا (ios-36,ios38,...) رو نصب کردم بازهم همون هشدار رو میده دیگه داره میره رو اعصابم

کسی جواب مارو نمی ده؟:(:confused:

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
من دستگاهم کره ای هست و ورژن اون 3.2u هست دوتا مشکل اساسی باهم داریم یکی این که wiiconnect24
کار نمی کنه میگه باید اپدیت شه که من نمی دونم اگه اپدیت کنم به چه ورژن بهتره چون وی من کپی خور نرم افراری هست بخاطر همین توی انتخاب ورژن منو یکم وسواس دارم دوم این که این NeoGammaR7 همش میگه ورژن 14 رو نصب کن که من چند تا (ios-36,ios38,...) رو نصب کردم بازهم همون هشدار رو میده دیگه داره میره رو اعصابم

در مورد سوال اول دستگاه من هم مثل مال شماست و من براحتی با خوندن تاپیک آپگرید آفلاین به ورژن4u آپگرید کزدم

در مورد چه چیزی وسواس داری نمیدونم آقا من خودم با همین دلهره بریک شدن حال میکنم

برای نئوگاما هم تاپیک اجرای بازیها با usb رو مطالعه کن

athlonme

کاربر سایت
Aug 20, 2009
9
نام
محمد
4 یا 4.1 من مشکلم بریک شدن نیست یجا خوندم که 4 یا 4.1 برای یک سری از برنامه ها مشکل ایجاد میکنند یا یکسری از بازی ها اجرا نمیشه یکی از بچهای سایت هم میگفت 3.2 بهتر برای همین میپرسم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
4 یا 4.1 من مشکلم بریک شدن نیست یجا خوندم که 4 یا 4.1 برای یک سری از برنامه ها مشکل ایجاد میکنند یا یکسری از بازی ها اجرا نمیشه یکی از بچهای سایت هم میگفت 3.2 بهتر برای همین میپرسم
الان قضيه فرق كرده ديگه. 4.0 و 4.1 مشكلي ايجاد نمي كنن.

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75

من به 4 آپگريد كردم و الان هيچ مشكلي ندارم (يعني به نظر من الان در مورد wii مشكلي نيست كه راه حل نداشته باشه)

ولي به نظر من شما اگر pal يا j داري اول ريجنت رو بكن uc بعد آپگريد كن به 4u يا 4.1u البته فرق چنداني ندارن

3.2 هم نسبت به 3.4 بهتر بود ولي الان اگر بخواي ios جديدتر بريزي ممكنه دستگاهت بريك بشه

راستي نميدوني چه حالي ميده بازيهاي wiiware از sd لانچ ميشن كلي در حافظه wii صرفه جويي ميشه .

depwii

کاربر سایت
Aug 5, 2009
24
حالا بیا با این یه بار فرمت کن ببین مشکلت حل میشه
http://www.mediafire.com/?sharekey=985f29d38d1413721bee9a6e9edd9c760f1d3c89e22c7ccace018c8114394287

بی فایده.
برای راحت شدن خیالم، ممکنه این اتفاق به خاطر نصب فایل wad یه بازی wiiware یا استفاده از یه ios خاص افتاده باشه؟ بازم تکرار می کنم که تمام منوهای کنسول و چنل ها دارن به خوبی کار می کنن.
به نظرم بازم باید برم SD بخرم :(

depwii

کاربر سایت
Aug 5, 2009
24
آخرین سوال
اگه هیچ جور درست نشد، آیا iso ای هست که بشه با استفاده از اون از usb پشت دستگاه به جای sd استفاده کرد؟ یا راهی برای درست کردن چنین iso ای وجود داره؟ یا حتی اگه iso ای از neogamma r7 هم باشه بازم خوبه!

ویرایش: یه iso از wadmanager v1.3 پیدا کردم و با موفقیت هم رایت و اجراش کردم. منتها الان دقیقا نمی دونم چه استفاده ای میشه از این برنامه کرد؟ آیا با کمک این برنامه میشه پورت usb پشتی رو کار انداخت؟

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آخرین سوال
اگه هیچ جور درست نشد، آیا iso ای هست که بشه با استفاده از اون از usb پشت دستگاه به جای sd استفاده کرد؟ یا راهی برای درست کردن چنین iso ای وجود داره؟ یا حتی اگه iso ای از neogamma r7 هم باشه بازم خوبه!

ویرایش: یه iso از wadmanager v1.3 پیدا کردم و با موفقیت هم رایت و اجراش کردم. منتها الان دقیقا نمی دونم چه استفاده ای میشه از این برنامه کرد؟ آیا با کمک این برنامه میشه پورت usb پشتی رو کار انداخت؟
لینکشو بزار تا تستش کنم.

depwii

کاربر سایت
Aug 5, 2009
24

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
آخرین سوال

سعي كن يه ايزو از wad manager1.5 پيدا كني چون من با اون تونستم فايلهاي wad رو از usb 2 نصب كنم

يك option اضافه هم داره كه نفهميدم چيه nand emulation شبيه سازي nand:eek::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر