مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

klayman

کاربر سایت
Jul 23, 2008
10
سام عليك
من يه ايكس باكس 360دارم كه اصلا باهاش حال نميكنم وميخوام وي بخرم يه توضيحات كلي راجع بهش ميخواستم. كه شايد خيلي ابتدايي باشه ...در هر صورت:
1گرافيك بازيهاش در چه حديه؟
2اينكه ميگن كنسول دسته رو تو سه بعد تشخيص ميده چه جوريه؟ حركت (جسمي) بازي كننده تو روند اون تاثير داره؟
3قيمت وي (الان) تو ايران چنده؟

Luis Figo

کاربر سایت
Jun 30, 2007
72
دیروز Wii گرفتم ولی هنوز نتونستم ازش استفاده کنم. بله درسته قضیه ی همون دوشاخه ی لعنتی! خواهشا اگه کسی تبدیل دوشاخه رو داره یا میتونه برام تهیه کنه فقط فوری! هزینشم هر چی بشه قبوله! PM بزنید در ضمن ریجن UC هستش!
خواهش میکنم زودتر کمک کنید! خیلی عجله دارم!

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
ترانس 220 به 110 که همه جا هست!
همون مغازه دار باید بهت میداد(مجانی)
حالا که نداده می تونی بری توپخونه پاساژ لباف بگردی پیدا می کنی;)

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام منم دارم وي مي گيرم از لحاظ سخت افزاري خيلي از پي اس 2 بهتره اما الا ن بازي هاش فقط كمي گرافيكش بهتره كلا بيخيال گرافيك شو قيمتم حدود 400 تومان است گيم پليشم خوبه فكر كنم اره تاثير داره فكر كنم J حدود 370 UC هم حداقل 400 احتمالا بيشتر

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
دوست عزیز شما باید این کار رو بکنید درب باطری وی موت رو بردارید یه کلید قرمز می بینید بعد درب روی خود کنسول که محل قرار گیری مموری کارت هست رو باز کنید (همون درب کنار ورودی سی دی ) اونجا هم یه کلید قرمز رنگ هست اون رو هم فشار بدید هر دو کلید رو هم زمان فشار بدبد تا led روی دسته ی کنسول چشمک بزنه و بعد چند ثانیه صبر کنید تا عدد مریوط به دسته با استفاده از LED نشون داده بشه

اگه این روش جواب نداد حتما تو فشار دادن دکمه ها اشتباه کردید دوباره سعی کنید
یه روش دیگه هم هست که به عنوان دسته ی مهمان شناخته می شه یعنی نمی تونه کنسول رو روشن/خاموش کنه اگه خواستی اونم می گم

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوست عزیز شما باید این کار رو بکنید درب باطری وی موت رو بردارید یه کلید قرمز می بینید بعد درب روی خود کنسول که محل قرار گیری مموری کارت هست رو باز کنید (همون درب کنار ورودی سی دی ) اونجا هم یه کلید قرمز رنگ هست اون رو هم فشار بدید هر دو کلید رو هم زمان فشار بدبد تا led روی دسته ی کنسول چشمک بزنه و بعد چند ثانیه صبر کنید تا عدد مریوط به دسته با استفاده از LED نشون داده بشه

اگه این روش جواب نداد حتما تو فشار دادن دکمه ها اشتباه کردید دوباره سعی کنید
یه روش دیگه هم هست که به عنوان دسته ی مهمان شناخته می شه یعنی نمی تونه کنسول رو روشن/خاموش کنه اگه خواستی اونم می گم
آقا یک دنیا ممنون که جواب دادی .
این کار رو کردم ولی جواب نداد .
حالا شاید شما درست بگی و اشتباه کرده باشم ، دوباره امتحان می کنم .

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان من يك مشكلي دارم.وقتي بازي Rayman Raving Rabbids رو ميذارم تو دستگاه منوي اول رو نشون ميده اما بعدش كا دستگاه قفل ميكنه.جتي خاموش هم نميشه مجبور ميشم از برق بكشمش.بازي رجيون UC است و دستگاه من J آيا ربطي به هم دارن؟؟؟

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
دوستان من يك مشكلي دارم.وقتي بازي Rayman Raving Rabbids رو ميذارم تو دستگاه منوي اول رو نشون ميده اما بعدش كا دستگاه قفل ميكنه.جتي خاموش هم نميشه مجبور ميشم از برق بكشمش.بازي رجيون UC است و دستگاه من J آيا ربطي به هم دارن؟؟؟
اگه Rayman1 باشه باید با wii language patcher توش تغییرات بدی. همین جا آموزشش هست. مال منم اینجوری میشد ولی خودم درستش کردم

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
اگه Rayman1 باشه باید با wii language patcher توش تغییرات بدی. همین جا آموزشش هست. مال منم اینجوری میشد ولی خودم درستش کردم
نميدونم Rayman چنده.روي پك كه نوشته:Rayman Raving Rabbids پشت پك هم نوشته:Bunnies Gone Bad.
ايني كه گفتين رو از كجا بايد گير بيارم و بايد باهاش چيكار كنم؟؟:confused:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تو اینجا برو. Wii Language Patcher رو پیدا کن و دانلود کن.
وقتی دانلود کردی از بازی ایمیج بگیر بعد فایل iso رو Click&Drag کن رو برنامه یه صفحه داس باز میشه بعد گزینه ایی رو که می خوای بزن.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خوب خدا رو شکر مشکل گیم پدم حل شد .
الان میخوام wii sport بازی کنم نمیشه :(
بعد از اینکه صفحه ای که گفته A و B رو با هم بزن رو رد میکنم یه صفحه دیگه میاد که یه چیزی درباره معرفی نبودن گیم پد میگه و فقط یه back داره .
-----
پ.ن : فقط بوکس بدون مشکل اجرا میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر