مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نرم افزاری واسه وی وجود داره که بشه فایل های صوتی و تصویری توی SD یا USB Port رو باهاش

اجرا کرد؟چند تا گرفتم نشد.میخوام یه حالت گرافیکی هم داشته باشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
زلدا رو می شه با دسته گیم کیوب هم رفت به غیر از این دو تا دسته نمی شه
پیشنهاد می شه که نسخه گیم کیوب رو بگیری که ویبره هم داره
برنامه ویدئو پلیر کار نکردم ولی باید حتما داشته باشه.بگردی یافت می شه

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
دوستان من وقتی می خوام بازی های گیم کوب رو تو کنسول اجرا کنم بازی لود میشه و صفحه هم سبز رنگ و بعد از چند ثانیه ریستارت میکنه میگن باید برنامه mios رو روش اجرا کنی اگه کسی داره لینک شو بزاره در ضمن من مود چیپ ندارم;););););););););)
با تشکر

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من وقتی می خوام بازی های گیم کوب رو تو کنسول اجرا کنم بازی لود میشه و صفحه هم سبز رنگ و بعد از چند ثانیه ریستارت میکنه میگن باید برنامه mios رو روش اجرا کنی اگه کسی داره لینک شو بزاره در ضمن من مود چیپ ندارم;););););););););)
با تشکر

اینجا رو یه نگاهی بنداز

sibsabz

کاربر سایت
Apr 23, 2010
5
سلام
دوستان روشی وجود داره که بشه ساعات استفاده از کنسول رو محدود مثلا به یک یا دو ساعت در روز کرد تا بچه بیش از حد نتونه باز کنه و مثلا پسورد بخواد ؟

reza1999c

کاربر سایت
Mar 23, 2011
5
سلام من یه wii خریدم که تو جعبش mution plus و wii sport و wii sport resort رو داره روش هم
neo gamma r9 beta 10 و homberew channel روش نصب ،ولی بازیهای خودش رو نمیاره یه بازی هم دانلود کردم روی dvd رایت کردم نیومد باید چکار کنم؟ راهی هست بازیهای خودش هم بیاد؟

sam123

کاربر سایت
Mar 7, 2011
6
سلام دوستان

یه نیتندو وی دست دوم دستم رسیده ولی الان روشن نمی شه
یعنی فقط اداپتور رو به کنسول وصل می کنم و دکمه پاور رو فشار می دم هیچ اتفاقی نمیفته!
ایا چیز دیگه هم نیاز هست وصل کنم یا دکمه چیزی دیگه هم باید بزنم یا اینکه این به معنی سوختن کنسول یا اداپتور هست؟و چطور می تونم بفههم کدوم سوخته؟
اولین باره که از وی استفاده می کنم لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام دوستان

یه نیتندو وی دست دوم دستم رسیده ولی الان روشن نمی شه
یعنی فقط اداپتور رو به کنسول وصل می کنم و دکمه پاور رو فشار می دم هیچ اتفاقی نمیفته!
ایا چیز دیگه هم نیاز هست وصل کنم یا دکمه چیزی دیگه هم باید بزنم یا اینکه این به معنی سوختن کنسول یا اداپتور هست؟و چطور می تونم بفههم کدوم سوخته؟
اولین باره که از وی استفاده می کنم لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
خب قاعدتا وقتی اداپتور رو میزنی به کنسول و بعد به برق وصل میکنی باید روشن شه! برای روشن شدن همین کافیه! البته فکر کنم!

sam123

کاربر سایت
Mar 7, 2011
6
سلام

روی اداپتور من زده 120v می خواستم ببینم واسه شما هم همین 120 هست یا 220 چون برق ما 220 ولت هست!
ممنون می شم یکی اداپتورش رو نگاه کنه و جوابم رو بده
و اینکه کجا می تونم اداپتور وی رو گیر بیارم؟چون الان 2 تا سیم بش وصل کردم روی یک لامپ 12 ولت تست کردم دیدم برق نمی ده احتمالا اداپتورش خراب هست
تو ایران گیرم میاد؟

منتظر پاسختون هستم :x

sam123

کاربر سایت
Mar 7, 2011
6
سلام مجدد
بعد از سرچ توی سایت تازه متوجه شدم که بعضی از اداپتورها 120 و بعضی 220 هستن!!
این دستگاه هم زده usa و 120 ولت هست که من نمی دونستم باید از تبدیل استفاده کنم حال با توجه به اینکه اون رو به برق 220 ولت زدم ایا این اداپتور سوخته؟ یا اتفاقی براش نمیوفته؟اگه سوخته باشه درست می شه؟مثلا فیوزی چیزی سوخته باشه!
و اینکه چطوری می تونم تبدیل یا اداپتور براش پیدا کنم من شهرستان هستم

با تشکر

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم uc دارم و تا جایی که میدونم به غیر از 360 الباقی کنسولها آداپتورشون مولتی ولتاژ هست
من جمله Wii ه خودم .
دقیق پشته آداپتورش رو نگاه کن ببین ورودیش رو زده 100 ~ 240 V یا فقط 110 هست

sam123

کاربر سایت
Mar 7, 2011
6
دقیقا نوشته 120v مولتی ولت نیست usa نوشته
بعضی از دستگاه ها اینجوری هست فکر کنم اداپتورش سوخته احتمالا فیوزش باشه حالا نمی دونم می شه درستش کرد یا نه اگه می شه راهنمایی کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر