مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

a_b_c_d

کاربر سایت
Jul 14, 2008
38
مرسی از پاسخ :)
واسه دوستم خیلی مهم نیست که چنده(البته نه اینکه مفت بده) چون که نمیخوادش و مجانی هم گیرش اومده و میخواد به جاش360 بگیره و یا عوض کنه(نو) اگه لازم شد یک چیزی هم سر بده
حالا شما میتونی حدود قیمت اینا رو بگین چند میگیرن :

خود کنسول که سفید هست +zapper +نان چاک + درام + پد بازی dance dance revolution +شارژر دوتایی دسته های wii که توش دوتا باتری 2800 میلی آمپری هم هست + یک فرمون + یک هارد 320 گیگابایتی قابل حمل هیتاچی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مرسی از پاسخ
واسه دوستم خیلی مهم نیست که چنده(البته نه اینکه مفت بده) چون که نمیخوادش و مجانی هم گیرش اومده و میخواد به جاش360 بگیره و یا عوض کنه(نو) اگه لازم شد یک چیزی هم سر بده
حالا شما میتونی حدود قیمت اینا رو بگین چند میگیرن :

خود کنسول که سفید هست +zapper +نان چاک + درام + پد بازی dance dance revolution +شارژر دوتایی دسته های wii که توش دوتا باتری 2800 میلی آمپری هم هست + یک فرمون + یک هارد 320 گیگابایتی قابل حمل هیتاچی
من زیاد قیمت وی دستم نیست چون بازار درست و حسابیی نداره
این دو تا رو (درام + پد بازی dance dance revolution)دقیقا نمیدونم چه قیمتی دارن
اگه نو نو باشه شاید بشه همه اینا رو 250 تا 300 فروخت.البته اگه واقعا نو باشن و استفاده نشده باشن

آخرین ویرایش:

amrmtv

کاربر سایت
Mar 13, 2011
2
سلام،
من یک کنسول Wii پارسال از کره خریدم که همونجا مودچیپ وصل شده بود. متأسفانه 7-8 ماه پیش اونو UPGRADE کردم و دستگاه رو با کد 003 قفل Unauthorized کردم!!!!
ازاون موقع انداختمش تو کمد! نمی دونم هنوز آیا راه حلی برای تعمیرش هست یا نه؟ ممکن است منو راهنمایی کنید؟*

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
این فایل اجرایی وی هست
یعنی شما هر برنامه ای بخوای رو وی اجرا کنی(فقط اجرا! نصب نمی شه! فایل های WAD فقط نصب میشه) فایل اجراییش اسمش Boot.dol هست.
دوست عزیز احتمال میدم اسلاتت خراب باشه
داخلش رو نگاه بنداز
این یه مدل عکس هست که خودم گرفتم
این اسلات خرابه

و این اسلات سالم

من بررسی کردم سالم هست .

فکر کنم مشکل از مموری هست چون ماله 5-6 ساله پیشه و جایی هم ندیدم نوشته باشه که از sd/mmc پشتیبانی میکنه ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من بررسی کردم سالم هست .

فکر کنم مشکل از مموری هست چون ماله 5-6 ساله پیشه و جایی هم ندیدم نوشته باشه که از sd/mmc پشتیبانی میکنه ؟
یه دونه دیگه SD روش امتحان کن
اگه جواب نده یعنی اسلاتش خرابه
سلام،
من یک کنسول Wii پارسال از کره خریدم که همونجا مودچیپ وصل شده بود. متأسفانه 7-8 ماه پیش اونو UPGRADE کردم و دستگاه رو با کد 003 قفل Unauthorized کردم!!!!
ازاون موقع انداختمش تو کمد! نمی دونم هنوز آیا راه حلی برای تعمیرش هست یا نه؟ ممکن است منو راهنمایی کنید؟*
اگه روش Priiloader نصب کرده باشی راحت می تونی برگردونیش
اگه نه بازم میشه درستش کرد چون مود چیپ داری
اگه حوصلش رو داری بهت آموزشش رو بدم( انگلیسی) اگه نه یه نفر هست تهران که می دونم می تونه واسط درستش کنه.توی همین سایت هم فعالیت می کرده

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام

من یه Wiiـه UC دارم و از Stepdown Converter ( تبدیل اداپتور به 220 ولت) استفاده می کنم. امروز وقتی Wii رو به LCD وصل کردم دیدم که یه حالت نویز مانندی رو تصویر هست(از بالا به پایین حرکت می کنه)، اول فکر کردم از LCD هست ولی بعد روی TV معمولی هم چک کردم دیدم همون نویز هستش. کابل هم AV خود دستگاه هست. گوگل کردم دیدم یه سری ها این مشکل و داشتن و به نظر میاد که از کابل های کامپوزیت تقلبی( که من استفاده نمی کنم) و از همین تبدیل برق هست که نویز میندازه روی تصویر. می خواستم ببینم کسی هست که از تبدیل مارک SHINEDATA استفاده کنه و مشکل داشته باشه ؟ اگر کسی تبدیل خوب که نویز هم نندازه میشناسه معرفی کنه.
یه نکته دیگه هم اینه که من هر سری این دو شاخه تبدیل رو به برق می زنم بدون استثنا جرقه میزنه !

ممنون

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام

من یه Wiiـه UC دارم و از Stepdown Converter ( تبدیل اداپتور به 220 ولت) استفاده می کنم. امروز وقتی Wii رو به LCD وصل کردم دیدم که یه حالت نویز مانندی رو تصویر هست(از بالا به پایین حرکت می کنه)، اول فکر کردم از LCD هست ولی بعد روی TV معمولی هم چک کردم دیدم همون نویز هستش. کابل هم AV خود دستگاه هست. گوگل کردم دیدم یه سری ها این مشکل و داشتن و به نظر میاد که از کابل های کامپوزیت تقلبی( که من استفاده نمی کنم) و از همین تبدیل برق هست که نویز میندازه روی تصویر. می خواستم ببینم کسی هست که از تبدیل مارک SHINEDATA استفاده کنه و مشکل داشته باشه ؟ اگر کسی تبدیل خوب که نویز هم نندازه میشناسه معرفی کنه.
یه نکته دیگه هم اینه که من هر سری این دو شاخه تبدیل رو به برق می زنم بدون استثنا جرقه میزنه !

ممنون

مشکل نویز رو اطلاعی ندارم
ولی این جرقه رو اکثر تبدیل ها میزنن
من رو ۲ تا دستگاه تبدیل دارم همین مشکل رو دارن
غیر عادی نیست

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام

ممنون
اون جرقه واسه اینکه توی اون مسیر لوازم برقی زیاد متصل هستن یا سیم کشی برق ساختمان درست انجام نشده
در کل زیاد مهم نیست و به اون ارتباطی نداره
اول اگه میتونی یه کابل دیگه گیر بیار و یه تست بزن چون امکانش هم هست از کابل باشه. اگه روی LCD TV بازی می کنی یه کامپوننت بگیر که هم تست کنی و اگرم مشکل از این نبود بازم ضرر نکردی و می تونی از کابل استفاده کنی چون کیفیت تصویر با این کابل خیلی بهتر میشه
در مورد تبدیل هم زیاد نمی دونم چون هر چی کنسول دستم بوده و دوستام داشتن همه یا اروپا بودن یا کره

• Like
Reactions: Death Proxy

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اون جرقه واسه اینکه توی اون مسیر لوازم برقی زیاد متصل هستن یا سیم کشی برق ساختمان درست انجام نشده
در کل زیاد مهم نیست و به اون ارتباطی نداره
اول اگه میتونی یه کابل دیگه گیر بیار و یه تست بزن چون امکانش هم هست از کابل باشه. اگه روی LCD TV بازی می کنی یه کامپوننت بگیر که هم تست کنی و اگرم مشکل از این نبود بازم ضرر نکردی و می تونی از کابل استفاده کنی چون کیفیت تصویر با این کابل خیلی بهتر میشه
در مورد تبدیل هم زیاد نمی دونم چون هر چی کنسول دستم بوده و دوستام داشتن همه یا اروپا بودن یا کره
تو فکرش بودم که یه کامپوننت بگیرم که کیفیت تصویر بیاد رو 480p، یه سرچ دیگه هم کردم باز به این نتیجه رسیدم که مشکل از اداپتور های 3rd party هست که برای تغییر ولتاژ استفاده میشن.(مثل اینکه یه بخش مغناطیسی دارن) یه چند نفر هم تو فروم های خارجی گفته بودن با تعویض چند تا اداپتور دیگه هم مشکلشون حل نشده اما از یه تغییر دهنده ولتاژ معمولی و اداپتور اصلی دستگاه استفاده کردن درست شده.

در هر صورت ممنون

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
من يک WII تازه از يکی خريدم ميخوام روش HBC نصب کنم
Ver.4.3u هست هيچ آموزشی در بخش برای اين Ver نديدم
در ضمن نميدونم ريجن دستگاه چی هست فکر کنم UC هست Pack Wii Sport UAE
الان بازی ها رو از روی ديسک اجرا ميکنه ولی ميخوام با هارد اجرا کنه
و ديگه مشگل ريجن نداشته باشه راستی اين الان که بازی کپی از روی
ديسک اجرا ميکنه يعنی ModChip داره؟
اگر بخوام روش BHC و ISO Loader نصب کنم مشگلی ايجاد نميکنه؟
لطفاً يکم واضح توضيح بدين چون تو Wii تازه کارم پيشاپيش مرسی از کمکتون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من يک WII تازه از يکی خريدم ميخوام روش HBC نصب کنم
Ver.4.3u هست هيچ آموزشی در بخش برای اين Ver نديدم
در ضمن نميدونم ريجن دستگاه چی هست فکر کنم UC هست Pack Wii Sport UAE
الان بازی ها رو از روی ديسک اجرا ميکنه ولی ميخوام با هارد اجرا کنه
و ديگه مشگل ريجن نداشته باشه راستی اين الان که بازی کپی از روی
ديسک اجرا ميکنه يعنی ModChip داره؟
اگر بخوام روش BHC و ISO Loader نصب کنم مشگلی ايجاد نميکنه؟
لطفاً يکم واضح توضيح بدين چون تو Wii تازه کارم پيشاپيش مرسی از کمکتون

راحت ترین و ساده ترین روش هک کردن وی
http://www.wiihacks.com/recommended-faqs-guides-tutorials-only/60921-guide-softmod-any-wii.html#post378861
از مزایاش اینه که می تونی هر ریجنی که دوست داری رو انتخاب کنی. کنسولت رو به 4.1 دانگرید می کنه.
همه فایل های مورد نیاز رو برای اجری همه بازی ها و برنامه ها و گیم کیوب رو میریزی
و از همه مهتر اینکه این روش ساده ترین روش ممکن هست و روی تمام wii های موجود در دنیا کار می کنه!:D

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ببخشید من یه هارد اکسترنال با فرمت WBFS رو به کنسول وی اختصاص دادم ولی وقتی به پورت

اول USB میزنم چراغ هارد روشن میشه ولی دستگاه اونو نمیشناسه و وقتی به پورت دوم میزنم

بازیها رو اجرا میکنه/دلیلش چیه؟ممنون میشم تو این مورد راهنمایی کنید.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ببخشید من یه هارد اکسترنال با فرمت WBFS رو به کنسول وی اختصاص دادم ولی وقتی به پورت

اول USB میزنم چراغ هارد روشن میشه ولی دستگاه اونو نمیشناسه و وقتی به پورت دوم میزنم

بازیها رو اجرا میکنه/دلیلش چیه؟ممنون میشم تو این مورد راهنمایی کنید.
پ.ن
الان تست کردم
وی فقط یو اس بی سمت چپ رو توی تمام لودر ها به عنوان هارد می شناسه.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پس یو اس بی سمت راست کاربردش چیه؟مثل SDعمل میکنه؟
فکر می کنم واسه چیزایی مثل گیتار یا نت وردک آداپتور استفاده می شه. البته هر دو USB چنین استفاده هایی دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر