مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
ممنون.بیخیالش شدم.یه روز کامل از وقتم رو تقریبا گرفت ولی به هیچ نتیجه ای هم نرسیدم. با اینکه خیلی چیزها رو یاد گرفتم ولی معلوم بود که خیلی وقت گیره و به این راحتیا نصب نمی شه
یدونه آموزش انگلیسییش رو خوندم مخم سوت کشید.توی هر قسمت پر بود از اما و اگر و راه های مختلفی که یه آدم فول تایم تعطیل لازم داره.بیشترش هم بخاطر همین 4.2 بودن دستگاه هست که اگه پایین تر بود همه کار های براحتی انجام می شد
کسی از دوستان قم اینجا هست که بدونه توی قم هم این برنامه ها جایی نصب می کنن یا نه؟ من که زیاد تهران نمی رم و اصلا هم وقتش رو ندارم که یه روزم رو اختصاصا برای نصب چند تا برنامه برم تهران

راستش من هر چی بلدم از این سه تا سایت هست ، شاید به درد شما هم بخوره :

البته این بخشی از مقاله هاش رو برداشته :
http://adewii.wordpress.com/2009/07...em-bricks-if-you-cannot-use-bootmii-as-boot2/

و این دو تا :
http://sites.google.com/site/completesg/home
http://www.elotrolado.net/wiki/ULoader

mehranrabani

کاربر سایت
Jul 26, 2010
5
شما برک کردید ، و تنها راهتون استفاده از ریکاوری دیسک و مود چیپ های مخصوص این کار هست که NAND رو پاک کنید و از اول بنویسید .

1 - روی حالت IOS خیلی کم ، ولی از هیچی بهتره .
2 - خیر نمیشه ، ولی پری لودر رو نصب کنید .

اون مواردی هم که خواستید توی انجمن آموزش هاش همه هست .

میشه یک آدرسی یا راه حل به من بدید بد جوری گیر کردم
مثلا ریکاوری دیسک از کجا بیارم یا مود چیب مخصوص

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
میشه یک آدرسی یا راه حل به من بدید بد جوری گیر کردم
مثلا ریکاوری دیسک از کجا بیارم یا مود چیب مخصوص
عزیز کارت هدودا تمومه
من هم یه بار ویی یه بنده خدایی رو بریک کردم(:">) از خارج مدچیپ درایو کی اوردم ریکاوری دیسک شونصد مدل دانلود کردم اما نشد که نشد.
نمی خوام نا امیدی بدمااا اما من تمام این راه هایی که تو سایتا نوشته رو رفتم و بی خودی کلی هزینه هم کردم اما اخر نشد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من HBC رو نصب کردم
بعد اومدم بوت می رو نصب کنم توی منوی نصبش این نوشته بود
bootmii can only be installed as an IOS
بعد زیرش نوشته
the installed boot1 version prevent a boot2 install(-2
بعد من ادامه رو زدم و گزینه install bootmii as IOS رو زدم و نصب شد
بعد ریست کردم و رفت توی HBC و دکمه هوم رو زدم و بوت می رو اجرا کردم و بک آپ گرفتم
حالا یه چند تا سوال دارم
1.اون Bootmii رو که من نصب کردم اصلا کارایی داره؟ که بعید میدونم
2.توی منو آموزش ها یه چیزایی در مورد پری لودر نوشته شده بود.می خواستم بدونم می شه با این برنامه کاری کرد که بوت می روی بوت دوم دستگاه اجرا بشه و بشه از بکاب استفاده کرد؟
دستگاه من فریم ور 4.2u روش نصبه
و فکر می کنم ازین کره ای ها باشه که ریجنش عوض شده
یه درخواست هم داشت
یکی آموزش نصب NEOGAMA و اجرا کردن بازی از روی هارد رو بزاره
فارسی یا انگلیسی فرقی نمی کنه فقط فایل هاش سالم باشه
الان اومدم آموزش های روی سایت رو اجرا کنم اکثر فایل هاش خراب بود و از روی سرور پاک شده بود
اونNANDـی که از دستگاهت میگیره خیلی مهمه. چه به عنوان IOS و چه به عنوان بوت2 . علتش هم اینه که بعدا اگر یه وقتی دستگاه دچار مشکل شد، از همون اول صفحه سیاه نشون داد یا بنر بریک شد یا اصلا صفحه فول بریک رو نشون داد میشه به صورت سخت افزاری Nand رو دوباره روی دستگاهت رایت کنی. در ضمن فراموش نشه اون Key.bin هم به اندازه خود NAND مهمه...

wild emo

کاربر سایت
May 29, 2010
8
salam.
1-shoma migid vaghti flatmii ro nasb kardam niazi be barname nist ya'any hbc ro ham nemikhad?
2-flatmii ro bayad lahim kard?
3-baraye wii bayad sd carde chand gig kharid?
4-har bar faghat mitoonam 1 bazi rooye sd card berizam?
5-bayad az dvd bazi ha image begiram va ba'ad berizam tooye sd card?
6-wii jaii ro dare ke mini sd bokhore age dare rooye aks neshoon bedin?
7-البته وی کی پنل با LCD برای کنترل بازی ها نداره ولی فلت می داره . in ro nemifahmam lotfan dorost tozih bedin ke be che dardi mikhore va fayedash chie?
keiiiiiiiiiiiiiili mamnooooooooooooooon

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
salam.
1-shoma migid vaghti flatmii ro nasb kardam niazi be barname nist ya'any hbc ro ham nemikhad?
2-flatmii ro bayad lahim kard?
3-baraye wii bayad sd carde chand gig kharid?
4-har bar faghat mitoonam 1 bazi rooye sd card berizam?
5-bayad az dvd bazi ha image begiram va ba'ad berizam tooye sd card?
6-wii jaii ro dare ke mini sd bokhore age dare rooye aks neshoon bedin?
7-البته وی کی پنل با LCD برای کنترل بازی ها نداره ولی فلت می داره . in ro nemifahmam lotfan dorost tozih bedin ke be che dardi mikhore va fayedash chie?
keiiiiiiiiiiiiiili mamnooooooooooooooon

1 - اگر فقط و فقط میخواید بازی کنید ، نه نیست .
2 - نه خیر ، لحیم کاری نداره .
3 - هر چند گیگ که دوست داشتید .
4 - بستگی به حجمش داره .
5 - بله
6 - همون جلوش یک در کوچولو هست ، ولی برای فلت می اگر درایوتون قدیمی باشه نیازی به SD نیست .
7 - ببینیت فلت می یک صفحه نمایش کوچیک جلوش داره که روی اون اسم بازی هایی که توی Minisd تون ریختید رو نشون میده، انتخاب میکنید و بازی جای دیسک اورجینال در دیسک چنل مونت میشه .

wild emo

کاربر سایت
May 29, 2010
8
1-hbc be che dardi mikhore?
2-age mini sd 32gig bezaram rooye wii mokhesh[wii ro migam] hang nemikone? sora'atesh kam nemishe va az injoor moshkelat pish nemiad?
3- az che tarikhi be ba'ad drive haye d-3 rooye wii oomad?
4-flatmii che joory vasl mishe? porte usb dare ya ye chiza dige? vase vasl kardanesh moshkely be vojood nemiad?
5-wii hardi 500gig ya 1tr mikhore?

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
manzooretoon az mini sdhaye hc va ma'amooly chie?
kheiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamnoooooooooooooooooooooooooooon

HC یعنی High Capacity

1-hbc be che dardi mikhore?
2-age mini sd 32gig bezaram rooye wii mokhesh[wii ro migam] hang nemikone? sora'atesh kam nemishe va az injoor moshkelat pish nemiad?
3- az che tarikhi be ba'ad drive haye d-3 rooye wii oomad?
4-flatmii che joory vasl mishe? porte usb dare ya ye chiza dige? vase vasl kardanesh moshkely be vojood nemiad?
5-wii hardi 500gig ya 1tr mikhore?

1 - برای اجرای نرم افزار هایی استفاده میشه که تحت لایسنس نینتندو نیست (Homebrew)
2 - مینی اس دی 32 گیگ نداریم ، سقفش 16 هست .
3 - یک نسل قبل از این وی مشکی ها ، یعنی حدود 6-7 ماه .
4 - باید قاب دستگاه رو باز کنید و اون رو از طریق اتصال های فلت کیبل بین درایو و بورد دستگاه نصب کنید .
5 - بله میخونه ، البته باید قبلش USB2 رو حالیش کنید که به همون HBC نیاز داره و زیاد هم سخت نیست .

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
یه برنامه برای wii معرفی کنید که بدون update سیستم منو بشه توی اینترنت رفت و سایتها رو دید.اگه از فلش و unicode و... هم پشتیبانی کنه عالیه.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خوب شما وقتي وصل شدي بزن no بعد برو هر كاري خواستي انجام بده بعيد مي دونم همچين برنامه اي باشه كه از اين كار جلوگيري كنه مگه خود بخواد به اينترنت وصل بشه و اپديت بشه منظورت برنامه هاي هكش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر