مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

wild emo

کاربر سایت
May 29, 2010
8
1 - اگر 4.3 نباشه خیر .

3 - بستگی داره ، بهترین مودچیپ در حال حاضر Flatmii Fusion هست با قیمت 29 یورو .
4 - با Flatmii Fusion خیر ، حتی اون موقع سیستم منوتون هم مهم نیست . البته Wode Juke box هم خوبه .
5 - اگر همیشه به روز باشید بله .
6 - هیچی .

8 - بله میتونید مشکلی نیست .

1-az koja befahmam 4.3 hast ya na?
3-kharej az keshvar modchip mizaran bekhosoos flatmii fusion va in ke kharjesh che ghadre?
4-manzooretoon chie ke sisteme menu mohem nist?
5-ya'ani chi hamishe berooz basham?
6-pas che tor maghazeha 10-15 toman bekhatere in kar pool migiran?
8-age in tore pas jaryane in ke migan ba'azi az drive ha faghat bazi ro rooye hard mikhoonan chie?

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
دقیقا باید چکار کنم؟

باید یک مود چیپ فلت میی فیوژن بخرید ، نصبش هم خیلی آسونه و تخصص خاصی نمیخواد .

1 - اگر 4.3 نباشه خیر .

3 - بستگی داره ، بهترین مودچیپ در حال حاضر Flatmii Fusion هست با قیمت 29 یورو .
4 - با Flatmii Fusion خیر ، حتی اون موقع سیستم منوتون هم مهم نیست . البته Wode Juke box هم خوبه .
5 - اگر همیشه به روز باشید بله .
6 - هیچی .

8 - بله میتونید مشکلی نیست .

1-az koja befahmam 4.3 hast ya na?
3-kharej az keshvar modchip mizaran bekhosoos flatmii fusion va in ke kharjesh che ghadre?
4-manzooretoon chie ke sisteme menu mohem nist?
5-ya'ani chi hamishe berooz basham?
6-pas che tor maghazeha 10-15 toman bekhatere in kar pool migiran?
8-age in tore pas jaryane in ke migan ba'azi az drive ha faghat bazi ro rooye hard mikhoonan chie?

1 - روی لوگوی وی اون پایین کلیک کنید و بعد وارد ستینگ شوید بالا سمت راست مینویسه .
3 - خود فلت می رو میتونید 29 یورو از اینجا Chipspain.com بخرید ، و نصبش هم خیلی راحتی و تخصص نمیخواد .
4 - چون با فلت می شما ایزو بازی رو مونت میکنید و جای دیسک اورجینال به دستگاه حالی میکنید ، به عبارت ساده تر فلت می نه تنها مود چیپ بلکه شبیه ساز درایو هم هست در نتیجه سیستم منوی شما هر چی باشه باز هم کار میکنه (سیستم منو همان سیستم عامل کنسول هست)
5 - یعنی آخرین Cios ها و WAD هارو همیشه نصب کنید ، برای اطلاع ازشون کافیه همیشه یک سری به اینجا بزنید .
6 - چون اونها بلدند و خیلی ها بلد نیستند ، من خودم انجام دادم هم سخت افزاریشو و هم نرم افزاریشو پولی هم پرداخت نکردم ، دوستان آموزش کپی خور کردن نرم افزاری رو در همین انجمن قرار دادند . ولی ریسکش زیاده .
8 - درایو های D-3 به بعد به هیچ عنوان دیسک های کپی قبول نمیکنند در نتیجه شما باید بازی رو از روی هارد اجرا کنید ، فلت می فیوژن هم در حقیقت بازی رو از روی یک SD کارت میخونه و به جای دیسک اورجینال به دستگاه حالی میکنه ، ولی دستگاه نمیفهمه که بازی کپی هست .

wild emo

کاربر سایت
May 29, 2010
8
درایو های D-3 به بعد به هیچ عنوان دیسک های کپی قبول نمیکنند در نتیجه شما باید بازی رو از روی هارد اجرا کنید ، فلت می فیوژن هم در حقیقت بازی رو از روی یک SD کارت میخونه و به جای دیسک اورجینال به دستگاه حالی میکنه ، ولی دستگاه نمیفهمه که بازی کپی هست .

ya'ani bayad dvd haro rooye sd card berizam ba'ad bezaram dakhele wii ta ejra beshe ?
az koja befahmam derive consooly ke mikham bekharam d-3 hast ya na ?
vaghti ke in mod chipo gozashtam nemikhad barnameye digeii nasb konam?
rasti in saite azash che tori bayad kharid konam va in ke che tori miferstanesh be iran [mod chipo migam]
va in ke flatmii behtare ya wikey?
tnks

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
درایو های D-3 به بعد به هیچ عنوان دیسک های کپی قبول نمیکنند در نتیجه شما باید بازی رو از روی هارد اجرا کنید ، فلت می فیوژن هم در حقیقت بازی رو از روی یک SD کارت میخونه و به جای دیسک اورجینال به دستگاه حالی میکنه ، ولی دستگاه نمیفهمه که بازی کپی هست .

ya'ani bayad dvd haro rooye sd card berizam ba'ad bezaram dakhele wii ta ejra beshe ?
az koja befahmam derive consooly ke mikham bekharam d-3 hast ya na ?
vaghti ke in mod chipo gozashtam nemikhad barnameye digeii nasb konam?
rasti in saite azash che tori bayad kharid konam va in ke che tori miferstanesh be iran [mod chipo migam]
va in ke flatmii behtare ya wikey?
tnks

بله ، باید اینطوری اجرا کنید ، البته در کپی نرم افزاری هم همینطوریه ولی داستان این با اون خیلی فرق داره .

از شماره سریالش و چک کردن از این لیست :
http://www.wiidrives.com/list

اگر فقط میخواهید بازی کنید ، خیر .

با پی پال یا کردیت کارد و از طریق پست DHL ، ولی فکر نکنم بفرسته ایران . من خودم از اینجا خریدم .

من هر دوش رو دارم هم وی کی و هم فلت می ، وی کی نمیتونه بدون دیسک و از طریق SD بازی های GC رو اجرا کنه ولی فلت می میتونه ، در ضمن وی کی فرمت ایزو رو حالیش نمیشه ولی فلت می میشه ، البته وی کی پنل با LCD برای کنترل بازی ها نداره ولی فلت می داره . تنها ایراد فلت می اینه که مینی اس دی میخوره ولی وی کی اس دی میخوره . من که با وی کی حال نکردم الانم انداختمش توی کمد یکی پیدا شبه بدم بهش :d

wild emo

کاربر سایت
May 29, 2010
8
1- وی کی نمیتونه بدون دیسک و از طریق SD بازی های GC رو اجرا کنه ولی فلت می میتونه ،
2-در ضمن وی کی فرمت ایزو رو حالیش نمیشه ولی فلت می میشه ،
3-البته وی کی پنل با LCD برای کنترل بازی ها نداره ولی فلت می داره .
4- تنها ایراد فلت می اینه که مینی اس دی میخوره ولی وی کی اس دی میخوره .

1-ya'ani flatmii bazi haye wii ro ba disc ejra mikone ya na?
2-aya formate bazihaye wii iso hast ya ye chize dige?
3-ini ke goftin ya'ani chi?
4-che joori mini sd bezaram dakhele wii?
5-vaghti ke wii kopi khor mishe bazihaye asl ham roosh miad ya na?
6-bazihaie asle wii che gheimati daran?
7-shoma az koja flatmii kharidin va che ghadr pool jash dadin?
8-be nazaretoon flatmii kharej az keshvar gir miad [bekhosoos thailand]

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
1- وی کی نمیتونه بدون دیسک و از طریق SD بازی های GC رو اجرا کنه ولی فلت می میتونه ،
2-در ضمن وی کی فرمت ایزو رو حالیش نمیشه ولی فلت می میشه ،
3-البته وی کی پنل با LCD برای کنترل بازی ها نداره ولی فلت می داره .
4- تنها ایراد فلت می اینه که مینی اس دی میخوره ولی وی کی اس دی میخوره .

1-ya'ani flatmii bazi haye wii ro ba disc ejra mikone ya na?
2-aya formate bazihaye wii iso hast ya ye chize dige?
3-ini ke goftin ya'ani chi?
4-che joori mini sd bezaram dakhele wii?
5-vaghti ke wii kopi khor mishe bazihaye asl ham roosh miad ya na?
6-bazihaie asle wii che gheimati daran?
7-shoma az koja flatmii kharidin va che ghadr pool jash dadin?
8-be nazaretoon flatmii kharej az keshvar gir miad [bekhosoos thailand]

1 - اگر درایو قدیمی باشه ف بله با دیسک هم اجرا میکنه ولی اگر جدید باشه ایمیج دیسک رو جای دیسک اصلی میخورونه به دستگاه .
2 - فرمت ایمیجشون ایزو هست .
3 - یعنی این : http://i.ytimg.com/vi/rJ3Xb8-96-k/0.jpg
4 - خود این پنلی که عکسش رو گذاشتم جای مخصوصش رو داره .
5 - بله میاد
6 - بین 30 تا 100 یورو . توی ایران نمیدونم .
7 - من مستقیم از سایت Chipspain.com خریدم 29 یورو + هزینه پستش تا شهر هامبورگ که توش زندگی میکنم پرداخت کردم .
8 - من که گیر آوردم :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من HBC رو نصب کردم
بعد اومدم بوت می رو نصب کنم توی منوی نصبش این نوشته بود
bootmii can only be installed as an IOS
بعد زیرش نوشته
the installed boot1 version prevent a boot2 install(-2
بعد من ادامه رو زدم و گزینه install bootmii as IOS رو زدم و نصب شد
بعد ریست کردم و رفت توی HBC و دکمه هوم رو زدم و بوت می رو اجرا کردم و بک آپ گرفتم
حالا یه چند تا سوال دارم
1.اون Bootmii رو که من نصب کردم اصلا کارایی داره؟ که بعید میدونم
2.توی منو آموزش ها یه چیزایی در مورد پری لودر نوشته شده بود.می خواستم بدونم می شه با این برنامه کاری کرد که بوت می روی بوت دوم دستگاه اجرا بشه و بشه از بکاب استفاده کرد؟
دستگاه من فریم ور 4.2u روش نصبه
و فکر می کنم ازین کره ای ها باشه که ریجنش عوض شده
یه درخواست هم داشت
یکی آموزش نصب NEOGAMA و اجرا کردن بازی از روی هارد رو بزاره
فارسی یا انگلیسی فرقی نمی کنه فقط فایل هاش سالم باشه
الان اومدم آموزش های روی سایت رو اجرا کنم اکثر فایل هاش خراب بود و از روی سرور پاک شده بود

آخرین ویرایش:

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
من دستگاه رو با اینتر نت آپدیت کردم الان ارور 003 می ده لطفا یک راهی بهم نشون بدین که درست بشه :((

شما برک کردید ، و تنها راهتون استفاده از ریکاوری دیسک و مود چیپ های مخصوص این کار هست که NAND رو پاک کنید و از اول بنویسید .

من HBC رو نصب کردم
بعد اومدم بوت می رو نصب کنم توی منوی نصبش این نوشته بود
bootmii can only be installed as an IOS
بعد زیرش نوشته
the installed boot1 version prevent a boot2 install(-2
بعد من ادامه رو زدم و گزینه install bootmii as IOS رو زدم و نصب شد
بعد ریست کردم و رفت توی HBC و دکمه هوم رو زدم و بوت می رو اجرا کردم و بک آپ گرفتم
حالا یه چند تا سوال دارم
1.اون Bootmii رو که من نصب کردم اصلا کارایی داره؟ که بعید میدونم
2.توی منو آموزش ها یه چیزایی در مورد پری لودر نوشته شده بود.می خواستم بدونم می شه با این برنامه کاری کرد که بوت می روی بوت دوم دستگاه اجرا بشه و بشه از بکاب استفاده کرد؟
دستگاه من فریم ور 4.2u روش نصبه
و فکر می کنم ازین کره ای ها باشه که ریجنش عوض شده
یه درخواست هم داشت
یکی آموزش نصب NEOGAMA و اجرا کردن بازی از روی هارد رو بزاره
فارسی یا انگلیسی فرقی نمی کنه فقط فایل هاش سالم باشه
الان اومدم آموزش های روی سایت رو اجرا کنم اکثر فایل هاش خراب بود و از روی سرور پاک شده بود

1 - روی حالت IOS خیلی کم ، ولی از هیچی بهتره .
2 - خیر نمیشه ، ولی پری لودر رو نصب کنید .

اون مواردی هم که خواستید توی انجمن آموزش هاش همه هست .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شما برک کردید ، و تنها راهتون استفاده از ریکاوری دیسک و مود چیپ های مخصوص این کار هست که NAND رو پاک کنید و از اول بنویسید .

1 - روی حالت IOS خیلی کم ، ولی از هیچی بهتره .
2 - خیر نمیشه ، ولی پری لودر رو نصب کنید .

اون مواردی هم که خواستید توی انجمن آموزش هاش همه هست .

پری لودر به چه دردی می خوره که باید نصب کنم؟
توی برنامه WBFS Tools وقتی درایوی که دیسک بازی توش هست رو انتخاب می کنم می گه هیچ گونه بازی ویی در این درایو وجود نداره؟!

آخرین ویرایش:

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
پری لودر به چه دردی می خوره که باید نصب کنم؟
توی برنامه WBFS Tools وقتی درایوی که دیسک بازی توش هست رو انتخاب می کنم می گه هیچ گونه بازی ویی در این درایو وجود نداره؟!

پری لودر قبل از سیستم منو اجرا میشه و از همونجا دسترسی شما رو به بوت می و HBC باز میکنه ، و از هیچی خیلی بهتره . در برخی از بریک ها به کارتون میاد ، ولی نصبش به خصوص روی 4.2 کار ساده ای نیست ، پیشنهاد میکنم به یک نفر که قبلا انجام داده بگید ، در ضمن شما باید Priiiloader رو نصب کنید نه Preloader رو . این دو تا با هم فرق داره .

شما یک هارد اکسترنال تهیه کنید و با همون برنامه فرمتش کنید و بعدش بازی ها رود اد کنید .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پری لودر قبل از سیستم منو اجرا میشه و از همونجا دسترسی شما رو به بوت می و HBC باز میکنه ، و از هیچی خیلی بهتره . در برخی از بریک ها به کارتون میاد ، ولی نصبش به خصوص روی 4.2 کار ساده ای نیست ، پیشنهاد میکنم به یک نفر که قبلا انجام داده بگید ، در ضمن شما باید Priiiloader رو نصب کنید نه Preloader رو . این دو تا با هم فرق داره .

شما یک هارد اکسترنال تهیه کنید و با همون برنامه فرمتش کنید و بعدش بازی ها رود اد کنید .
ممنون.بیخیالش شدم.یه روز کامل از وقتم رو تقریبا گرفت ولی به هیچ نتیجه ای هم نرسیدم. با اینکه خیلی چیزها رو یاد گرفتم ولی معلوم بود که خیلی وقت گیره و به این راحتیا نصب نمی شه
یدونه آموزش انگلیسییش رو خوندم مخم سوت کشید.توی هر قسمت پر بود از اما و اگر و راه های مختلفی که یه آدم فول تایم تعطیل لازم داره.بیشترش هم بخاطر همین 4.2 بودن دستگاه هست که اگه پایین تر بود همه کار های براحتی انجام می شد
کسی از دوستان قم اینجا هست که بدونه توی قم هم این برنامه ها جایی نصب می کنن یا نه؟ من که زیاد تهران نمی رم و اصلا هم وقتش رو ندارم که یه روزم رو اختصاصا برای نصب چند تا برنامه برم تهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر