مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام دوستان فکر میکنم بد بخت شدم رفت امروز ویی رو به نت وصل کردم (واسه اولین بار) گفت آپدیت کنم؟ منم گفتم بکن بعدش تموم شد وییه که اومد بالا گفت : "Error:003 Unauthorized device has been detected" منم گفتم به به ظاهرا بریک شدم اساسی که باید بندازم دور ویی رو اما اگه راه حلی داره ممنون میشم کمک کنید

BootMii نصب دارید ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان فکر میکنم بد بخت شدم رفت امروز ویی رو به نت وصل کردم (واسه اولین بار) گفت آپدیت کنم؟ منم گفتم بکن بعدش تموم شد وییه که اومد بالا گفت : "Error:003 Unauthorized device has been detected" منم گفتم به به ظاهرا بریک شدم اساسی که باید بندازم دور ویی رو اما اگه راه حلی داره ممنون میشم کمک کنید
سلام.
متاسفانه ویه شما کره ای بوده که انگلیسی شده. و شما 4.2 رو با اینترنت نصب کردی که بریک شدی. 003 رو نمیشه کاریش کرد باید صبر کنی تا یه روش بیاد براش.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ببينم هر سري كه وصل بشيم به نت مي گه اپديت كنم يا يه باز بگي نكن ديگه نمي پرسه تا ورژني جديدي نياد چون اگه هر دفه بپرسه ممكنه ادم دستش بلرزه هيچي ديگه:d

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
ببينم هر سري كه وصل بشيم به نت مي گه اپديت كنم يا يه باز بگي نكن ديگه نمي پرسه تا ورژني جديدي نياد چون اگه هر دفه بپرسه ممكنه ادم دستش بلرزه هيچي ديگه:d

راستش من Wii که نرم افزاری کپی خور شده رو تا حالا چند بار آپدیت کردم و فقط کپی خورش پریده .

یک سری مود چیپ ها هستند که به شما این امکان رو میدند که قبل از اینکه هر گونه نرم افزار یا فرموری لود بشه ، یک دیسک ریکاوری رو لود کنید و درستش کنید .

SaveMii یکی از اونهاست .

http://savemii.net/

من نمیدونم که اینها توی ایران پیدا میشه یا نه ، ولی ماکسیمم شما میتونید یک مادر بورد جدید برای وی خودتون بخرید و مثل روز اول بکنیدش ، قیمتش هم خیلی زیاد نیست .

http://content.techrepublic.com.com/2347-13636_11-38683-38731.html?seq=43

و البته اگر بوت می نصب داشتید باید بتونید از روی بک آپ های قبلیتون NAND رو ریفلش کنید .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
معمولا مشکلی پیش نمیاد. مثلا یکی ویه کره ای داشت که فقط کپی خور کرده بود و انگلیسیش نکرده بود و با اینترنت آپدیت کرد و چیزیش نشد فقط کپی خورش پرید. بستگی داره رو ویتون چیکارا کرده باشین. برای احتیاط پیشنهاد میشه آپدیت نکنید.
------------------------------------------------------------------------------------
Savemii رو همه ی Wiiها کار نمیکنه.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سیاه ها کپی خور شدنشون مشکل داره و بازی ها رو از روی دیسک اجرا نمیکنه . البته سفید های جدید هم همینطور هستند
کپی خور نزم افزاری هر رجینی رو اجرا میکنه ولی سخت افزاری فقط رجین دستگاه رو اجرا میکنه .
قیمت نرم افزاری 320 تومن هست ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
فرق کپی خور نرم افزاری با سخت افزاری چیه؟
کدومش بهتره؟
قیمت هر کدوم حدودا چنده؟
وی های سیاه بازی از روی دیسک رو نمیارن.
کپی خور نرم افزاری بازی ها رو با نرم افزار میاره و اگه از نظر نرم افزاری ویتون آپدیت باشه همه ی بازی ها رو میاره.
کپی خور سخت افزاری داخل دستگاه مودچیپ قرار میگیره. کپی خوره سخت افزاری بستگی به مودچیپت داره که جدید باشه یا نه. مثلا با مودچیپ DriveKEY بعضی وقت ها از نرم افزار هم بهتر نتیجه میگیرین.
قیمت نرم افزاری الان 350-360 تومن هست و قیمت سخت افزاری 40 تومن بیشتره که سخت هم گیر میاد الان.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
نه من كه دستگام خيلي كم دستكاري شده اما 3.2 خيلي بهتره راحت تر نرم افزار اجرا مي كنه من سوالم اينه هر سري بخواي وصل شي به اينترنت از مي خواد كه اپديت كني؟ يا بگي رد كني ديگه ازت نمي پرسه؟

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
معمولا مشکلی پیش نمیاد. مثلا یکی ویه کره ای داشت که فقط کپی خور کرده بود و انگلیسیش نکرده بود و با اینترنت آپدیت کرد و چیزیش نشد فقط کپی خورش پرید. بستگی داره رو ویتون چیکارا کرده باشین. برای احتیاط پیشنهاد میشه آپدیت نکنید.
------------------------------------------------------------------------------------
Savemii رو همه ی Wiiها کار نمیکنه.
والا من که آپدیت کرده کلا پرید و error 003 واسم اومد دیگه داره گریم میگیره:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر