مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
برای اجرای بازی های موشن پلاسی مثل Wii sport Resort و Red Steel 2 ،باید هر بار که بازی می کنیم Alter dol و بقیه چیزا رو دستکاری کنیم یا فقط بار اول؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
نامردا چه اسکی رفتن از رو دسته ی وی.
بعد میگن چینیا تقلبی زنن.

ای کاش اسکی میرفتن ! خیلی مسخره بازیه برای تشخیص حرکات بستنی باید دوربین داشته باشی ژیروسکوپ که دقیقترین هست تو دنیا بیل میره :cheesygri

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
برای اجرای بازی های موشن پلاسی مثل Wii sport Resort و Red Steel 2 ،باید هر بار که بازی می کنیم Alter dol و بقیه چیزا رو دستکاری کنیم یا فقط بار اول؟
فقط کافیه یه بار فیلم آموزشی رو ببینید دفعات بعدی دیگه همین جوری بازی میاد.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
اگر شما یک مودم وایرلس ساخت نینتندو پیدا کردید می تونید ازش استفاده کنید ! در غیر این صورت می شه از مودم های بقیه شرکت ها مثل DLink استفاده کنید...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
برای انلاین شدن با وی حتما باید آداپتور نینتندو باشه یا میشه با یه مودمو روتر وایرلس دیگه هم کانکت شد ؟
هم با Nintendo WiFi Connector میشه وصل شد و هم اکثر مودمهایی که اینترنت رو میتونن WiFi به اشتراک بزارن.
تاپیک آنلاین شدن با WII

اين just dance با دسته ي وي كار مي كنه برم تو كار دانلودش؟
بله با ویموت هم کار میکنه.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
هم با Nintendo WiFi Connector میشه وصل شد و هم اکثر مودمهایی که اینترنت رو میتونن WiFi به اشتراک بزارن.
تاپیک آنلاین شدن با WII

بله با ویموت هم کار میکنه.

راستی یه سوال برای من پیش اومد ! مگه وی خودش لن وایرلس داخلی نداره ؟ پس این آداپتور ها دیگه به چه دردی میخوره ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
راستی یه سوال برای من پیش اومد ! مگه وی خودش لن وایرلس داخلی نداره ؟ پس این آداپتور ها دیگه به چه دردی میخوره ؟
این آداپتور ها درواقع اینترنت کامپیوتر رو برای وی میفرستن. البته فکر کنم اگه شما تو منطقه تون اینترنت WiFi داشته باشین می تونید از اون استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر