شایعه مشخصات نهایی Xbox 720 در Xbox World.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
65607681469723726373.jpg

مجله Xbox World در یکی از شماره های خود در 8 صفحه اطلاعات مفیدی را در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت XBox 720 با نام رمز Durango

.گفته های این مجله به حقیقت نزدیک و قابل اطمینان است CVG می گوید:
قبلا نیز این مجله اطلاعاتی منتشر کرده بود که مایکروسافت آنان را بعدها تایید کرد.

Dan Dawkins سردبیر این مجله به CVG می گوید:
Xbox World در مدت 12 ماه این اطلاعات را دریافت کرده است. تغییرات چشمگیری و اخبار اصلی را می توان در شماره قبل از برگزاری E3 و ماه ژوئن شاهد خواهیم بود.
این کنسول در ماه مارس برای سازندگان ارسال خواهد شد. اطلاعات اولیه سخت افزاری این کنسول در 28 فوریه 2012 در کنفرانسی در لندن به سازندگان بازی داده شده است.
مدیر فنی Crytek بعد از نمایش در توییتر خود اعلام کرد : نمایش بهره برداری از Durango را در لندن داشتیم. آن بسیار عظیم و صحبت درباره اش جالب است. جلسات دیگری در سانفرانسیکو برای توسعه دهنگان آمریکایی برای نمایش کنسول برگزار شده

"کنسول نسل بعد مایکروسافت با نام Xbox شناخته خواهد شد و نام رمز این کنسول برای سازندگان Durango اعلام گردیده است کنسول نسل بعد مایکروسافت دارای CPU quad-core به همراه 16 threads
4 هسته logica و مقدار حافظه 8 گیگ خواهد بود در صحبت های این مجله گفته شده است که GPU این کنسول از سری 7000 شرکت AMD هست.

Xbox-720-Mockup-635x422.jpg

Xbox 720 دارای Blu-rays خواهد بود، آن هم برای افزایش میزان ذخیره سازی می شود تلویزیون مشاهده کرد و یا برنامه های تلویزیون را حتی ضبط کرد برای کمک به عرضه بهتر کنسول به همراه آن Kinect 2.0 هم قرار می گیرد با قابلیت دقت بیشتر و همین طور قدرت لب خوانی. به علاوه خروجی و وردی جدید برای TV

این کنسول دارای 4 پوررت USB 3.0 ، دکمه های حساس به لمس و یک هارد درایو خواهد بود.دارای اسلات ها اضافی HDD و HDMI به همراه AV
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند. گفته اند یکی از مزایای این کنسول قابلیت رندر شگفت انگیز آن است

درباره
Kinect 2.0 : این دستگاه قادر خواهد بود 4 بازیکن را همزمان ساپرورت کند یعنی خواندن حرکات همزمان وحتی کوچک ترین حرکت انگشت دست را هم از قلم نمی انداز. با توجه به ارتقا قدرت دوربین و پردازنده این کنسول پاسخ دهی خوب در اتاق های بزرگ این کنترلر قادر است اطلاعات شما و چهره دوستانتان را با دقت بخواند.

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اما این بازیهای گرافیک فوق العاده بالا رو سازنده ها میشه گفت تو آخرای نسل ساختن ها! جهش اگر هم باشه میره 10 سال بعد! در هر حال من عاشق جهشم! خدا کنه همینطور که میگی باشه! من کنسول ندارم اما جهش رو از دور دیدن هم زیباست :d اون بازیهایی که گفتی دو تاش اگه اشتباه نکنم انحصاری PS3 هستن! کلا سونی یه گام جلوتر حرکت میکنه ;)

من عاشق سونی ام !

چون یه سال بعد از عرضه کنسولش ، بازی آنچارتد 1 رو بیرون داد ، که با اون گرافیک و انیمیشن های وحشتناک و غیر قابل باورش تو سال عرضش ، به نسل بعد معنی داد ! ( Uncharted 1 رو با بزرگترین و پیچیده ترین بازیهای نسل قبل هم نمیشد مقایسه کرد ! )

و حالا 7 سال بعد از عرضه کنسولش ، با THE LAST OF US نسل رو به تکامل میرسونه .

دقیقا اتفاقی که برای کنسول نسل بعدیش میوفته ، و همون سالهای اول میخ جهش و پیشرفت اساسی رو میکوبه و در اواخر نسل اون رو به حد تکامل میرسونه !

و بیشتر دوسش دارم چون امکان نداره بازیهای انحصاریش ، برای PC عرضه بشه ! و اهمیتی نمیده بهش !

برعکس ماکروسافت ، که خیلی انحصاریش پورت pc شد و همین الان هیلو 4 و Gears Of War Judgement هم احتمال بالای عرضه PC دارن حتی !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
HMD2009 من قبلا مدیر سخت افزار یک سایت مرحوم بودم و خیلی قدیم هم در همین سایت بعضی موقع ها مقاله مینوشتم . الان هم دیگه نه حوصله ای مونده و نه وقتی برام ........درسته شما مشخصه علاقه به pc داری من هم سال های 2000 تا 20004 پی سی باز بودم اونم سال های اوج پی سی با بازی های بزرگی به مانند doom3 half life2 mafia fra cryو...........که این بازی هابعد ها روی کنسول اومدن و نمرات و گرافیک به مراتب پاییتری داشتن چون اون زمان محدود یک موجی درست شده بود که سازنده ها به طرف پی سی رفته بودن و از سخت افزار متنوع پی سی کار میگرفتن بعد ها هم همه دیگه میدونن به خاطر کپی رایت و موضوعات مختلف سازندگان بیشتر و بیشتر به طرف کنسول ها رفتن . امروزه هم همه دارن میبینن سازندگان به خاطر سخت افزار ثابت ،کد نویسی راحت کنسول برای ساخت بازی ،از تمام قدرت سخت افزار کنسول برای طراحی بازی استفاده شده و قانون کپی رایت بهتر و ساخت موتور های گرافیکی بر پایه معماری کنسول میبینی که همین کنسول های فرسوده امروزی چه بازی های بزرگی با گرافیک عجیب براشون اومده . بعد شما میگی که اواخر نسل این پیشرفت رو دیدیم نه برادر من همون اول نسل بازی گیرز یا گاد آف وار 3 و فورتزا و دارکنس و خیلی بازی های دیگه هم اومدن تا به امروز این پیشرفت ادامه داشته .دوست گرامی این حرف رو نزن نمایشگاه e3 امسال نزدیک هستش و وقتی بازی های انحصاری این دو کنسول و همچنین بازی های مولتی رو به نمایش در آوردن حرفت رو پس میگیری .

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من عاشق سونی ام !

چون یه سال بعد از عرضه کنسولش ، بازی آنچارتد 1 رو بیرون داد ، که با اون گرافیک و انیمیشن های وحشتناک و غیر قابل باورش تو سال عرضش ، به نسل بعد معنی داد ! ( Uncharted 1 رو با بزرگترین و پیچیده ترین بازیهای نسل قبل هم نمیشد مقایسه کرد ! )

و حالا 7 سال بعد از عرضه کنسولش ، با THE LAST OF US نسل رو به تکامل میرسونه .

دقیقا اتفاقی که برای کنسول نسل بعدیش میوفته ، و همون سالهای اول میخ جهش و پیشرفت اساسی رو میکوبه و در اواخر نسل اون رو به حد تکامل میرسونه !

و بیشتر دوسش دارم چون امکان نداره بازیهای انحصاریش ، برای PC عرضه بشه ! و اهمیتی نمیده بهش !

برعکس ماکروسافت ، که خیلی انحصاریش پورت pc شد و همین الان هیلو 4 و Gears Of War Judgement هم احتمال بالای عرضه PC دارن حتی !
شاید آنچارتد واسه شما خیلی خفن بود ولی واسه کسی که pc گیمر هست زنگ تفریح بود!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من همیشه گفتم شایعات را در بدترین حالت باید جدی گرفت :D
پست خودت تو همون تاپیک
خب کدوم xbox بعدی ؟! اصلا شاید درست باشه ولی یه خبر هم اومد که ما نسل بعد 2 مدل xbox داریم .
کاربرا تو اون تاپیک : این خبر مسخره است واقعیت نداره

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شاید آنچارتد واسه شما خیلی خفن بود ولی واسه کسی که pc گیمر هست زنگ تفریح بود!

And Here is
Best joke of the Year! (VGA 2012) :-o
اون وقت چه بازی هست که رو دست آنچارتد اومده و ماها خبر نداریم؟! توروخدا ازین نظرات خشنود ندین! Pc بیشترین قدرت و داره در عین حال هیچی نداره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
HMD2009 من قبلا مدیر سخت افزار یک سایت مرحوم بودم و خیلی قدیم هم در همین سایت بعضی موقع ها مقاله مینوشتم . الان هم دیگه نه حوصله ای مونده و نه وقتی برام ........درسته شما مشخصه علاقه به pc داری من هم سال های 2000 تا 20004 پی سی باز بودم اونم سال های اوج پی سی با بازی های بزرگی به مانند doom3 half life2 mafia fra cryو...........که این بازی هابعد ها روی کنسول اومدن و نمرات و گرافیک به مراتب پاییتری داشتن چون اون زمان محدود یک موجی درست شده بود که سازنده ها به طرف پی سی رفته بودن و از سخت افزار متنوع پی سی کار میگرفتن بعد ها هم همه دیگه میدونن به خاطر کپی رایت و موضوعات مختلف سازندگان بیشتر و بیشتر به طرف کنسول ها رفتن . امروزه هم همه دارن میبینن سازندگان به خاطر سخت افزار ثابت ،کد نویسی راحت کنسول برای ساخت بازی ،از تمام قدرت سخت افزار کنسول برای طراحی بازی استفاده شده و قانون کپی رایت بهتر و ساخت موتور های گرافیکی بر پایه معماری کنسول میبینی که همین کنسول های فرسوده امروزی چه بازی های بزرگی با گرافیک عجیب براشون اومده . بعد شما میگی که اواخر نسل این پیشرفت رو دیدیم نه برادر من همون اول نسل بازی گیرز یا گاد آف وار 3 و فورتزا و دارکنس و خیلی بازی های دیگه هم اومدن تا به امروز این پیشرفت ادامه داشته .دوست گرامی این حرف رو نزن نمایشگاه e3 امسال نزدیک هستش و وقتی بازی های انحصاری این دو کنسول و همچنین بازی های مولتی رو به نمایش در آوردن حرفت رو پس میگیری .

منظور منو نفهمیدی برادر من منظورم این بود که این دو تا یا حالا چند تا بازی انحصاری (که آخرای نسل اومدن) پا رو فراتر گذاشتن و حتی از تمامقدرت کنسول هم بیشتر استفاده کردن :d منظورم The Last Of Us و Uncharted هست اون بازیهایی که شما میگی مثل GOW 3 و بقیه تقریبا در حد بازیهای دیگه بودن ولی این دو تا کلا تو این نسل های لایت هستن! نمیدونم منظورمو میگیری یا نه! منم به هر حال یه چیزهایی حالیمه از این چیز از پشت کوه که نیومدم درسته بازی نکردم اما تریلر ها دمو ها خبر ها و نمایشگاهه رو دنبال میکنم . میدونم چی به چیه!:)

Pc بیشترین قدرت و داره در عین حال هیچی نداره

روز ریلیز کراسیس 3 میبینمت ;) اینی که شما گفتی بیشتر شبیه جک بود :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پست خودت تو همون تاپیک

خودت که خودت را داری محکوم مکنی ! تو پستم قشنگ گفتم ممکنه حقیقت داشته باشه ! فقط گفتم کدوم xbox ?! اگه تو خبر میدیدم xbox نسل بعد با 8 هسته 1.6 هست حالا بیشترم قبول میکردم !

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
هشت تا پردازنده 1.6 گیگاهرتزی میشه 12.8 گیگاهرتز!.... اون معماری آشغال و مضخرف پردازنده های AMD رو هم در نظر بگیرید ....=)).... AMD با یه پردازنده هشت هسته ای 4.2 گیگاهرتزی مدل Fx 8350 در محاسبات گیمینگ زیر Corei5 760 ی هستش که 4 سال پیش به بازار اومده ( 4 هسته و کلاک کاری 2.8 گیگاهرتز)... خدا به خیر کنه ...کاشکی IBM بیاد طراحی کنه ... مگرنه نکست ایکس باکس میشه آشغالی لنگه Wii U ...:-&

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
هشت تا پردازنده 1.6 گیگاهرتزی میشه 12.8 گیگاهرتز!.... اون معماری آشغال و مضخرف پردازنده های AMD رو هم در نظر بگیرید ....=)).... AMD با یه پردازنده هشت هسته ای 4.2 گیگاهرتزی مدل Fx 8350 در محاسبات گیمینگ زیر Corei5 760 ی هستش که 4 سال پیش به بازار اومده ( 4 هسته و کلاک کاری 2.8 گیگاهرتز)... خدا به خیر کنه ...کاشکی IBM بیاد طراحی کنه ... مگرنه نکست ایکس باکس میشه آشغالی لنگه Wii U ...:-&
زیادی داری تند میری اولا IBM طراحی CPU کنسول Wii U رو انجام داده و بعد الان همه این‌ها شایعه هستند وقتی آمد بگید اشغال و فلان در مورد Wii U هم طوری حرف می‌زنید انگار تو ساختش دست داشتید یا اینکه کنسولش رو دارید اطلاعات غلط داده حدی داره. AMD هم CPU های قوی داره سری بلدوزرش که تونست سری پل شنی اینل رو شکست بده حداقلش اینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر