مشخصات فنی PlayStation Vita

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
امروز سوني عمر باتري ويتا رو هم اعلام كرد كه ماكزيموم 9 ساعت خواهد بود اما به طور ميانگين هنگام بازي كردن و ... 3 تا 5 ساعت خواهد بود ! كه به نظرم خيلي خوبه ...

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
امروز سوني عمر باتري ويتا رو هم اعلام كرد كه ماكزيموم 9 ساعت خواهد بود اما به طور ميانگين هنگام بازي كردن و ... 3 تا 5 ساعت خواهد بود ! كه به نظرم خيلي خوبه ...

به نظر منم خیلی خوبه :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یه خبر خیلی خوب در مورد ویتا اینکه این کنسول هم مثل ps3 و psp ریجیون لاک نداره و هر کنسولی قابلیت اجرای هر بازی از هر منطقه ای را داره.

• Like
Reactions: JAvAD14

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
من یه جایی شنیدم گرافیکش در حد ps3 هستش!!راسته؟
آره. تنها ایرادی که داره اینه که از رزولوشن پایین تری بهره میبره

---------- نوشته در 09:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 AM ارسال شده بود ----------

دوستان كيفيت دوربينش چند مگاپيكسل ؟؟
كاربردي هم تو بازيها داره؟؟
دوربین جلویی کیفیتش پایینه. اما دوربین عقبی بالای 6 مگا پیکسله. به احتمال زیاد باید 8 باشه

---------- نوشته در 09:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

سیم کارت بخوره که خیلی خوب میشه ولی خیر
3g سیمکارته که تو ایران هنوز نیومده ولی حرف در موردش زیاده. ویتا مدل 3g هم از این سیمکارتا میخوره. این سیمکارت کیفیت صدا عالیه و باهاش میشه تماس تصویری بر قرار کرد. اما تو ویتا مدل 3g فقط به درد بازیه آنلاین میخوره. اگه متوجه نشدی بگو خودم واست توضیح بدم

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
آره. تنها ایرادی که داره اینه که از رزولوشن پایین تری بهره میبره

---------- نوشته در 09:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 AM ارسال شده بود ----------

دوربین جلویی کیفیتش پایینه. اما دوربین عقبی بالای 6 مگا پیکسله. به احتمال زیاد باید 8 باشه

---------- نوشته در 09:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

3g سیمکارته که تو ایران هنوز نیومده ولی حرف در موردش زیاده. ویتا مدل 3g هم از این سیمکارتا میخوره. این سیمکارت کیفیت صدا عالیه و باهاش میشه تماس تصویری بر قرار کرد. اما تو ویتا مدل 3g فقط به درد بازیه آنلاین میخوره. اگه متوجه نشدی بگو خودم واست توضیح بدم

یعنی با وای فای نمی شه انلاین بازی کرد و تماس تصویری برقرار کرد؟

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
یعنی با وای فای نمی شه انلاین بازی کرد؟
فقط تو خونه میتونی بازی کنی. اما جایی که اینترنت نباشه...
اما 3g به خاطر سرعت سیمکارتش (که به حتم تو ایران اجازه نمیدن بالای 128 کیلوبایت بر ثانیه سرعت داشته باشه) میتونی حتی وقتی میری مسافرت آنلاین بازی کنی. ولی 3g هنوز ایران نیومده و اگه بیاد به وسیله ی اپراتور سوم قراره توزیع بشه. البته فعلا گفتن تتا عید قراره بیاد اما با این مسئولیت پذیریشون فک کنم تا 10 سال دیگه هم نبینیمش.

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
فقط تو خونه میتونی بازی کنی. اما جایی که اینترنت نباشه...
اما 3g به خاطر سرعت سیمکارتش (که به حتم تو ایران اجازه نمیدن بالای 128 کیلوبایت بر ثانیه سرعت داشته باشه) میتونی حتی وقتی میری مسافرت آنلاین بازی کنی. ولی 3g هنوز ایران نیومده و اگه بیاد به وسیله ی اپراتور سوم قراره توزیع بشه. البته فعلا گفتن تتا عید قراره بیاد اما با این مسئولیت پذیریشون فک کنم تا 10 سال دیگه هم نبینیمش.

با وای فای تماس تصویری هم میشه برقرار کرد؟

تو بودی وای فای می خریدی یا تری جی؟

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
با وای فای تماس تصویری هم میشه برقرار کرد؟

تو بودی وای فای می خریدی یا تری جی؟
آره میشه. ولی فک کنم یه چیز رو اشتباه فهمیدی. قضیه ی تماس تصویری عین چت با وبکم میمونه. میتونی بری و تو لیست فرندز هات کسایی که آنلاینن باهاشون همچین کاری بکنی. نه با همه. درست مثل نرم افزار oovoo. خب من منتظر میمونم ببینم این بچه بازیا کی قراره تموم بشه. اگه تا عید 3g اومد حتما مدل 3g میخرم چون وای فای رو پشتیبانی میکنه

• Like
Reactions: Farzad1998

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
آره میشه. ولی فک کنم یه چیز رو اشتباه فهمیدی. قضیه ی تماس تصویری عین چت با وبکم میمونه. میتونی بری و تو لیست فرندز هات کسایی که آنلاینن باهاشون همچین کاری بکنی. نه با همه. درست مثل نرم افزار oovoo. خب من منتظر میمونم ببینم این بچه بازیا کی قراره تموم بشه. اگه تا عید 3g اومد حتما مدل 3g میخرم چون وای فای رو پشتیبانی میکنه

ممنون دوست عزیز:d

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
دوربین vita

شما گفتید که دوربین پشت در حد 8 مگاپیکسله یعنی اگه اینجور باشه خوبه ولی من در یک سایت دیدم که نوشته بود 1.3 مگاپیکسل شما که گفتید دوربین 8 از کجا فهمیدید.

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
شما گفتید که دوربین پشت در حد 8 مگاپیکسله یعنی اگه اینجور باشه خوبه ولی من در یک سایت دیدم که نوشته بود 1.3 مگاپیکسل شما که گفتید دوربین 8 از کجا فهمیدید.
شما در کدوم سایت این مطلب رو خوندید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر