مشخصات سیستم مورد نیاز برای Need For Speed: Rivals اعلام شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
nfs-rivals-dev-asks-titanfall-and-battlefield-4-look-good-but-how-does-next-gen-c...-1101034.jpg

شرکت Electronic Arts رسما مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Need For Speed: Rivals را اعلام کرد که به شرح زیر است:
حداقل سیستم مورد نیاز

CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
RAM: At least 4 GB
DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
HARD DRIVE: At least 30 GB of free space
VIDEO: AMD Radeon 3870 512Mb or better, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb or better, IntelHD 4000 integrated 512Mb or better
DIRECTX: DirectX 10.1 compatible
INPUT: Keyboard and mouse
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

سیستم پیشنهادی

OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 Recommended is Windows 8 64-bit
CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
RAM: At least 8 GB
DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
HARD DRIVE: At least 30 GB of free space
VIDEO: AMD Radeon 7870 3Gb or better, NVIDIA GeForce GT660 3Gb or better
DIRECTX: DirectX 11 compatible
INPUT: Keyboard and mouse
ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

DSO

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
یه عمره دارم فیلم سینمایی 24 فریم می بینم یه بارم متوجه کندی تصویر (جوری که حس شه و اذیت کنه) نشدم یا چشمم رو اذیت کنه.
رزولوشن هم همه چیز نیست، من حاضرم یه بازی بیاد با گرافیک samaritan ولی 720p باشه. انقلاب و تحول واقعی تو چیزی مثل samaritan هست نه رزولوشن و فریم.

فیلم رو شما کنترل نمی‌کنید، بازی Real-Timeـه و میزان فریم در ثانیه، روی کیفیت گیم‎‌پلی تاثیر می‎ذاره!

البته این بازی NFS کلاً زیاد جای بحث نداره، چون نسخه PC هم مثل The Run روی 30 فریم ثابت هست! البته قاعدتاً مثل The Run خودشون یه پچ می‌دن که بازی محدودیت فریم نداشته باشه، ولی فعلاً خودشون اعلام کردن که بازی 30 فریمه هست، چه روی کنسول، چه روی PC.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
فیلم رو شما کنترل نمی‌کنید، بازی Real-Timeـه و میزان فریم در ثانیه، روی کیفیت گیم‎‌پلی تاثیر می‎ذاره!

البته این بازی NFS کلاً زیاد جای بحث نداره، چون نسخه PC هم مثل The Run روی 30 فریم ثابت هست! البته قاعدتاً مثل The Run خودشون یه پچ می‌دن که بازی محدودیت فریم نداشته باشه، ولی فعلاً خودشون اعلام کردن که بازی 30 فریمه هست، چه روی کنسول، چه روی PC.

چه بد !... فورتزا 4 منو بد معتاد کرد به 60 فریم برای ریسینگ ... منتظر پچ پس میمونیم!:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اینهمه راجع به گرافیک بحث شد یه نفر نگفت Ferrari بعد 7 8 سال برگشته به این سری ! یه نفر نگفت شخصی سازی دوباره برگشته...یه نفر نگفت یه Racing اپن ورد با تغییرات آب و هوایی....

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
اینهمه راجع به گرافیک بحث شد یه نفر نگفت Ferrari بعد 7 8 سال برگشته به این سری ! یه نفر نگفت شخصی سازی دوباره برگشته...یه نفر نگفت یه Racing اپن ورد با تغییرات آب و هوایی....

منم دقیقا منتظر همین چیزایی هستم که شما گفتی
بعد از چند سال nfs به اصل خودش برگشته و این جای خوشحالی داره
امیدوارم با یک شاهکار روبرو باشیم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,112
نام
محمد امین

عزیزم تاپیک معرفی سیستم پیشنهادی بازی هست.. چه ربطی به 7 - 8 سال و آب و هوا داره..؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
منم دقیقا منتظر همین چیزایی هستم که شما گفتی
بعد از چند سال nfs به اصل خودش برگشته و این جای خوشحالی داره
امیدوارم با یک شاهکار روبرو باشیم

درینکه بازم کمبود ها و ضعف هایی خواهد داشت اصلا شکی نیست اما خب به نظرم خیلی میتونه بهتر شده باشه نسبت به این چند نسخه ی آخر...

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
این نسخه NFS رو خیلی دوست دارم MW2 که فاجعه بود........خدا کنه ماشنا به خوبی HP دریفت بکشن نه به بدی Run که بشه حال کرد با بازی که بعید میدونم....

حالا که صحبت از BF3 چرا این بازی رو حالت Ultra روی pc خودم بازی میکنم به شدت کیفیتش از دموی توی E3 که روی Xbox 360 ران شد پایینه چرا همیشه خود

بازی از دموهای بازی پایین تره وقتی بازی میکنی همه چی مدل ها تعداد Vertex هاش کمه LowPoly انقدر بی کیفیته حتی Texturs ها خیلی ظعیفه من که نفهمیدم چرا؟؟؟

جواب مارو هم بدین........)x

یه سوال پرسیدم فنی؟از اساتید BF کم هم نیستن به خودشون زحمت پاسخ هم نمیدن...رفیقا که میتونن جواب من رو بدن نیمشه.......:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
یه سوال پرسیدم فنی؟از اساتید BF کم هم نیستن به خودشون زحمت پاسخ هم نمیدن...رفیقا که میتونن جواب من رو بدن نیمشه.......:d

خب شما احتمالاً روی Ultra بازی نمی‌کنید :d
نسخه PCـه BF3 روی PC خیلی شبیه BF4 هست، توی بتا که به نظر من تفاوت زیادی با نسخه قبلی نداشت. گرافیک بازی هم شبیه همون چیزی هست که توی E3 نشون دادن، البته چون بتا مربوط بخش آنلاین هست و بار پردازشی CPU بیشتر هست، مجبور هستن تعدادی از افکت‌های گرافیکی رو کم کنن که بازی روون‌تر اجرا شه. اما بخش سینگل دقیقاً همون چیزی خواهد بود که توی E3 نشون دادن.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
خب شما احتمالاً روی Ultra بازی نمی‌کنید :d
نسخه PCـه BF3 روی PC خیلی شبیه BF4 هست، توی بتا که به نظر من تفاوت زیادی با نسخه قبلی نداشت. گرافیک بازی هم شبیه همون چیزی هست که توی E3 نشون دادن، البته چون بتا مربوط بخش آنلاین هست و بار پردازشی CPU بیشتر هست، مجبور هستن تعدادی از افکت‌های گرافیکی رو کم کنن که بازی روون‌تر اجرا شه. اما بخش سینگل دقیقاً همون چیزی خواهد بود که توی E3 نشون دادن.

افشین جان من که خودم کارم اینه موندم توش حتی رفتم 2 تا نسخه دیگه ازش خریدم اما بازم کیفیت خیلی پاییه بهتر از Blak ops2 اونکه خیلی ضعیف بود مشاش اما اینم همین طوره حالا فردا عکس میزارم ببینی....:bighug:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ای کاش تیوی 4k داشتیم این نسل این بازی رو روی 4k اجرا میکردیم!
من خودم هم کنسول دارم هم pc ولی انصافا همیشه نسخه pc بهتر بوده! همین کارت 7990 2 برابر کنسولهای نسل بعد قدرت داره دیگه چه برسه به r9

0reza666

کاربر سایت
Jun 9, 2015
9
نام
reza666
اگه نباید پیامم اینجا میدادم لطفا اصلاح کنید چون واقعا نمیدونم کجا باید پیام میظاشتم.
دوستان من سیستمم اینه.
سی پی یو core i5 مدل 4460 با مگاهرتز 3.20
رم 16 گیگ کینگ گستون ddr3 با باس 1600
گرافیک 730 و 2 گیگ و ddr3 گیگابایت.
این قسمت خودم میدونم گرافیکم ضعیفه و در این بازی بعضی مراحل افت فریم میگیره. من بجز گرافیک بقیه چیزا از سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی این بازی بالاترم گرافیک هم میخواستم 660 و 3 گیگ و 192 بتی که خود بازی گفته بگیرم میگن قدیمی نیست گشتم اصلا نشد پیدا کنم.
میشه شما یه گرافیک بهم معرفی کنید قدرت همین گرافیک داشته باشه دقیق عین همین یا بالاتر باشه. قیمت تا 1 میلیون خرج گرافیک میکونم. این عکس ببینید کجا فلش کشیدم این قسمت ها حساسه. لطفا راهنماییم کنید. بدجور گیر این بازیم. بخاطر همین بازی کل سیستممو ارتقاء دادم.
http://8pic.ir/images/xyiqzsdkaflatqtcnqsn.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر