مشاوره و راهنمایی در خرید عناوین PSVITA

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب همتون میدونید تو این وضعیت بازار خرید بازی های ویتا یکم سخت شده و با این قیمت های نجومی انتخاب هم مشکل تر شده. از طرف دیگه ممکن خیلی هاتون مثل من تو خرید بازی بین چند عنوان گیر کنید و انتخاب واستون مشکل تر شه. پس بهتره قبل از خرید بازی با هم مشورت کنیم و از تجربه های دیگران استفاده کنیم تا بتونیم انتخاب بهتری تو خرید بازی مورد علاقمون داشته باشیم.

sam__fisher

کاربر سایت
Feb 29, 2008
19
نام
صادق
دوست عزیز ( کا ما هموطنیما :D ) بی شک بهترین عنوان ویتا Uncharted هست و اصلا نباید از دست بره!!
بعد از اون من به شخصه این دوتارو پیشنهاد میکنم :
Mortal Kombat
Unit 13
البته Unit 13 رو من خیلی حال کردم اما بقیه دوستان زیاد حال نکردن گویا :D
پیشنهاد اینکه از PSN دمو بازی های موجود رو بگیر خودت تست کن.
Rayman Origins امتیاز های خیلی خوبی گرفته اما من بازی نکردم.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من tales from space , escape plan رو حتما پيشنهاد مي كنم ولي tales from spaceاز همه ي دانلدي هابهتره نظر خودمه
تنيس گيم پلي خوبي داره و به نظر من قوي ترين گرافيك ويتا
ريمن كه كامل مشخصه فقط مي شه گفت فوق العاده مخصوصا gost mode و قابليت هاي زوم و تاچ خيلي باحالتر از نسخه ي كنسوليش كرده
Uncharted هم خيلي باحاله ولي حيف كه زود تموم مي شه:d به نظر من يه چيز بين un1,un2 هستش
وايپ اوت از همه جالبتر بخشه انلاينش هست كه واقا قشنگ كار شده و گرافيك خوبي داره و به نظر من بهترين در سبك خودش هست
فيفا كه خودم عاشقشمم برا انليانم خوبه حال ميده من خيلي از تاچ پشتش خوشم اومد گرافيك خيلي از psp بهتره و نزديكايps3 هست و كمي باگ داره در انلاين
Little devianets رو هم اگر بخواهيد به قابليت هاي ويتا پي ببريد توصيه مي كنم
سوالي ديگه داشتيد در خدمتم

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
كسي از دوستان Ultimate Marvel VS Capcom 3 رو گرفته؟ وضعيت ـش چجورياس؟ با اين وضع سرور های Mortal Kombat فكر كنم بريم سراغ اين خيلي بهتر باشه... گرافيك ـشم خيلي بهتره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
كسي از دوستان Ultimate Marvel VS Capcom 3 رو گرفته؟ وضعيت ـش چجورياس؟ با اين وضع سرور های Mortal Kombat فكر كنم بريم سراغ اين خيلي بهتر باشه... گرافيك ـشم خيلي بهتره!
من قبلا بازی کردم با ویتای دوستام . بازی خوبی هست ! مثل همون نسخه کنسولیشه دیگه !!!! اما به نظره من زیاد Fighting خیلی Hardcore نیست ... هم MK از نظر gameplay بهتره و هم از نظر نرمی بازی .... البته Blazeblue هم که جای خود داره . من کلا تو انلاین بازی کردنشون مشکلی نداشتم

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من تو انتخاب بین این 3 بازی موندم هرکسی بازی کرده و یا اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه!
1- Street Fighter X Tekken
2- Ragnarok Odyssey
3- Playstation All Stars Battle Royale که به زودی میاد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تو انتخاب بین این 3 بازی موندم هرکسی بازی کرده و یا اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه!
2- Ragnarok Odyssey
سلام من SFxT رو که گرفتم کلا مثل همون نسخه کنسولی هست و هیچ فرقی نداره الا اینکه شاید یکم زمان ببره با کنترل بازی راه بیای البته کنترل و Gameplay به نظر پیچیدگی BlazBlue و یا MK رو اونقدر ها هم نداره !
2. بازی جالبی هست .. نمراتش خیلی در هم ور هم شده تا الان .. یکی داده 5 یکی داده 9 .. سلیقه ای معلومع ... اما اگر دلت برا RPG لک زده که هیچی ... یک نگاهی به تاپیک Persona 4 بزن الان زدمش ... شاید اون بیتشر ارزش خرید برات داشته باشه
3. PS All Stars هم وایسا Review ها بیاد ببینیم در چه خده من شخصیا زیاد خوشم نیومد ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
2- Ragnarok Odyssey

هيچكدوم
nfs;mw

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من خیلی از بازیهاشو بازی کردم و از نزدیک روی ویتای خودم دیدم
که حداقل 2 عنوان زیر برای همه بچه ها واجبه
01- آنچارتد