مشاوره و راهنمایی برای خرید و انجام بازی [قوانین پست اول حتما خوانده شود]

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
عاقا من میخوام 3 4 تا بازی بگیرم واسه کنسول XONE ولی موندم چیکار کنم... ممنون میشم یکم منو راهنمایی کنین...
بیشتر میخوام آفلاین بازی کنم، آنلاینارو با pc بازی میکنم، میخواستم کوآنتوم بریک و بگیرم که فهمیدم 75 گیگ فقط لایو اکشن بازیه که کلا بی خیال شدم...

الان بین این چنتا بازی پیشنهاد بدین بهم...
1: dark souls 3
2: witcher 3
3: metro redux
4: Tomb Raider
5: Fallout 4
6: The Division

فعلا میخوام 3 تا بگیرم، الان جی تی ای و دارم که خیلی باهاش حال کردم، فورزا 6 ام زیاد بهم حال ندارم، کامبت و فوتبال ام فقط برام مهمون بیاد بازی میکنم...
بیشتر مد نظرم بازی های تک نفره و آفلاین ئه، حالا مثل جی تی ای 20 درصد بازی ام آنلاین باشه خوبه ولی نه مثل کوآنتوم بریک که 75 گیگ لایو اکشن داشته باشه!...

false savior

کاربر سایت
Jun 5, 2012
11
نام
omid
مورد ششم که آنلاینه.
ویچر و فال آوت هم نقش آفرینی دنیای باز هستن و واسه وقت تلف کردن خوبن.
دارک سولز هم یه بازی نقش آفرینی بدون داستان و گیم پلی سخت هست.
توم ریدر هم مثل آنچرتد گیم پلی خطی داره و راحت و روان و اکشن هست.
من خودم از این لیست مترو رو دوست دارم چون خطی بود و داستانش هم خوب بود .

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
سلام
دوستان میخوام یه بازی جدید بگیرم، میخواستم بهم پیشنهاد و مشورت بدید.
اوپن ورد بودن + شوتر بودن بازی واسم مهمه (مثل فارکرای، جی تی ای و ...) بازی ارزش خرید داشته باشه و تا یه مدت طولانی آدمو مشغول نگه داره. خودم Fallout 4 رو مد نظر دارم ولی تا حالا این سری رو تجربه نکردم، یکم اطلاعات در موردش میخوام. با سری Mass Effect نتونستم ارتباط برقرار کنم نمیدونم فال آوتم مثل اونه یا نه؟ یکم راهنمایی می کنید؟ چه پیشنهادی دارید؟

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
سلام
اوپن ورد بودن + شوتر بودن بازی واسم مهمه (مثل فارکرای، جی تی ای و ...) بازی ارزش خرید داشته باشه و تا یه مدت طولانی آدمو مشغول نگه داره. خودم Fallout 4 رو مد نظر دارم ولی تا حالا این سری رو تجربه نکردم، یکم اطلاعات در موردش میخوام. با سری Mass Effect نتونستم ارتباط برقرار کنم نمیدونم فال آوتم مثل اونه یا نه؟ یکم راهنمایی می کنید؟ چه پیشنهادی دارید؟
کسی نیست یه راهنمایی بکنه ؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام
fallout یک بازی rpg هست بازی های این سبک باید زبانت قوی باشه و بفهمی داره تو بازی چ اتفاقی میفاته مثل بازی های خطی نیست کات سین (فلیم های وسط بازی)رو skip کنی و هیچ تاثیری هم روی بازی نداشته باشه برای مثال من الان دارم بتمن میزنم ولی چون با داستانش حال نمیکنم اصلا ب کات سین هاش توجه ندارم ولی میتونم راحت بازی رو ادامه بدم اما این کار در fallout امکان پذیر نیست
من از فال اوت بشدت خوشم اومد خیلی بازی بزرک و زیبایی بود
دیویژن هم بازی خوبی هست منتها انلاینه

• Like
Reactions: AGENṪ 47

amirpuyol

کاربر سایت
Jul 11, 2012
38
نام
امیر
سلام
من یه راهنمایی کلی از شما دوستان میخوام برای خرید بازی. (بازی کرک شده)
من معمولا فیفا بازی می کنم و با بازی های بکش بکش و ترسناک میونه خوبی ندارم.
ولی گاهی به این بازی ها هم سر میزنم. الان هم چون قطعات کامپیوتر رو ارتقا دادم میخوام چند تا بازی بخرم که کنار فیفا اونا رو هم بازی کنم.
سلیقم طوری هست که بیشتر با داستان خوب حال میکنم. ضمنا داستان بازی رو تو فروم ها هم بتونم پیدا کنم چون به انگلیسی تسلط ندارم.
بیشتر دوست دارم بازی های مرجع رو بهم معرفی کنید. مثلا به نظرم مکس پین تو زمان خودش یه بازی مرجع بود که همه قبولش داشتن. یا اساسین نسخه اول که تو زمان خودش یه مقبولیت همگانی داشت (من نسخه دوم اساسین رو هم امتحان کردم ولی چون داستانش رو متوجه نمیشدم همون اوایل بی خیالش شدم) یا مثلا کال اف نسخه های MW فوق العاده بود. این اواخر هم ویچر 3 رو بازی کردم که شاهکار بود. یا مثلا شاهزاده فارسی نسخه 1 و 2 تو زمان خودش. یا مثلا فارکرای 3 هم خوب بود.
لطفا چند تا بازی این مدلی بهم معرفی کنید. بازیهایی که داستان فوق العاده ای داشته باشن (که تو فروم ها هم داستانش موجود باشه) و همچنین یه مقبولیت بالایی بین اکثر گیمر ها داشته باشن.
خیلی ممنون.

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
سلام
من یه راهنمایی کلی از شما دوستان میخوام برای خرید بازی. (بازی کرک شده)
من معمولا فیفا بازی می کنم و با بازی های بکش بکش و ترسناک میونه خوبی ندارم.
ولی گاهی به این بازی ها هم سر میزنم. الان هم چون قطعات کامپیوتر رو ارتقا دادم میخوام چند تا بازی بخرم که کنار فیفا اونا رو هم بازی کنم.
سلیقم طوری هست که بیشتر با داستان خوب حال میکنم. ضمنا داستان بازی رو تو فروم ها هم بتونم پیدا کنم چون به انگلیسی تسلط ندارم.
بیشتر دوست دارم بازی های مرجع رو بهم معرفی کنید. مثلا به نظرم مکس پین تو زمان خودش یه بازی مرجع بود که همه قبولش داشتن. یا اساسین نسخه اول که تو زمان خودش یه مقبولیت همگانی داشت (من نسخه دوم اساسین رو هم امتحان کردم ولی چون داستانش رو متوجه نمیشدم همون اوایل بی خیالش شدم) یا مثلا کال اف نسخه های MW فوق العاده بود. این اواخر هم ویچر 3 رو بازی کردم که شاهکار بود. یا مثلا شاهزاده فارسی نسخه 1 و 2 تو زمان خودش. یا مثلا فارکرای 3 هم خوب بود.
لطفا چند تا بازی این مدلی بهم معرفی کنید. بازیهایی که داستان فوق العاده ای داشته باشن (که تو فروم ها هم داستانش موجود باشه) و همچنین یه مقبولیت بالایی بین اکثر گیمر ها داشته باشن.
خیلی ممنون.
Metro 2033 Redux
Metro Last Light Redux
Dragon Age Inquisition
The Evil Within
Call of Duty Infinite Warfare
Batman Arkham Knight
Life is Strange
--------------------------------------
اینها عناوینی هستن که بنظر من داستان خوبی دارن و پیشنهاد میکنم، اینکه داستان اینها به زبان فارسی تو اینترنت پیدا میشه رو هم خودت بررسی بکن با یه سرچ ساده میشه فهمید.

• Like
Reactions: amirpuyol

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر