مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,777
نام
فرشید
صدای نویز از کارته ولی زیاد نیست.بدبختانه کارتو هم پیچ کردم.گارانتیش هم فراینده.ارزش داره برم دنبالش؟
نه، صدا اگر از فن کارت نباشه که نیست شامل گارانتی نمیشه،چون پیچ کردی احتمالا تعویض هم نمی کنن واست، ولی تماس بگیر از خودشون بپرس حتما.

A_O_G

کاربر سایت
Nov 16, 2008
66
نام
كاوه حكمت
نه، صدا اگر از فن کارت نباشه که نیست شامل گارانتی نمیشه،چون پیچ کردی احتمالا تعویض هم نمی کنن واست، ولی تماس بگیر از خودشون بپرس حتما.
اگه مشکلی ایجاد نمیکنه بیخیالش شم؟دردسر درست نمی کنه؟

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
HIS iClear PCIex1 Card

یه محصول جالب از HIS. نویز گیر کارت گرافیک! نسبت سیگنال به نویز با نصب این کارت 10 درصد بهتر میشه. از طرفی اعوجاج بوجود اومده رو هم میکاهه.
HIS iClear card provides a better image with clear picture

http://www.hisdigital.com/un/product2-388.shtml

zs17wux375tuiqftmp.jpg

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,777
نام
فرشید
اگه مشکلی ایجاد نمیکنه بیخیالش شم؟دردسر درست نمی کنه؟
نه ،مشکلی نداره

یه محصول جالب از HIS. نویز گیر کارت گرافیک! نسبت سیگنال به نویز با نصب این کارت 10 درصد بهتر میشه. از طرفی اعوجاج بوجود اومده رو هم میکاهه.
HIS iClear card provides a better image with clear picture

zs17wux375tuiqftmp.jpg
عزیزم مشکلی که A_O_G با کارتش داره چیز دیگس و با این کارت حل نمی شه!
قطعات روی کارت گرافیکش یه صدا با فرکانس قابل شنیدن تولید می کنه ، در صورتی که اینی که شما گذاشتی کیفیت خروجی خود کارت رو در مقابل نویز و اختلال تولیدی بر اثر فعالیت الکتریکی قطعات روی برد تا حدی بهتر می کنه.

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
عزیزم مشکلی که A_O_G با کارتش داره چیز دیگس و با این کارت حل نمی شه!
قطعات روی کارت گرافیکش یه صدا با فرکانس قابل شنیدن تولید می کنه ، در صورتی که اینی که شما گذاشتی کیفیت خروجی خود کارت رو در مقابل نویز و اختلال تولیدی بر اثر فعالیت الکتریکی قطعات روی برد تا حدی بهتر می کنه.

بابا من اینو اصلا در ارتباط با موضوع دوستمون مطرح نکردم که! همینجوری تو سایت HIS بودم داشتم محصولات غیر کارت گرافیکشو دید میزدم، اینو دیدم، inform کردم همین. :guitar: :gathering:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بله خب دارم مي بينم شما هم اگر كمي دقت كنيد به اين حرف خودتان:
نقل قول:
gtx260 دو مدل بیشتر نداره که هر دو هم 896mb حجم حافظه شون هستش
و نگاهي به مشخصات اين كارت بندازيد متوجه مي شويد كه اين كارت داراي 1792 مگابايت حجم حافظه و از نوع GDDR3 مي باشد و حرف شما كه فرمودين هر دو هم 896 مگ حجم حافظه هستند رد مي شود.

البته من فعاليت شما را تحسين مي كنم و قصدم اين نيست كه به اصطلاح رو كم كنم بلكه من به اين مي گم علم آموزي .

اميدوارم كه از حرف هاي من برداشت خوبي داشته باشيد .

يا علي.
دوست عزیز 260 در حالت رفرنس 896mb حجم حافظه داره (هر دو مدل) اون کارت رو همونطور که فرشید گفت msi تازه معرفی کرده و این از مدلایی هستش که خود سازنده بصورت ابداعی حجم حافظه رو دوبرابر قرار داده ، این دلیل نمیشه که حرفای من رد بشه حالا شما برداشتت از چه نوعی بوده خدا داند.
میشه بگی این کجاش علم آموزی هستش ؟ :confused:

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
آخرین ویرایش:

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
سلام خدمت اساتيد محترم:cheesygri
این vsync که تو تنظيمات بازی هاست چيه
off يا on باشه کدوم بهتره:confused:
vSync اگر اشتباه نکنم برای جلوگیری از بریده بریده شدن تصویر در بازی ها هست که البته فریم بسیاری رو میخوره ! به نظر من خاموش باشه خیلی خیلی بهتره !

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,777
نام
فرشید
سلام خدمت اساتيد محترم:cheesygri
این vsync که تو تنظيمات بازی هاست چيه
off يا on باشه کدوم بهتره:confused:

vSync اگر اشتباه نکنم برای جلوگیری از بریده بریده شدن تصویر در بازی ها هست که البته فریم بسیاری رو میخوره ! به نظر من خاموش باشه خیلی خیلی بهتره !
درسته، این گزینه باعث میشه RefreshRate خروجی گرافیک با مانیتور Sync یا هماهنگ بشه(60و45و30و....) و از بروز بریدگی تصویر در حرکات سریع جلوگیری بشه.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
البته توی بعضی بازی ها vsync واقعا خیلی مهمه
مثل crysis که اگه vsync رو اف کنید بدجوری تصویر بریده-بریده میشه, انگار تصویر داره ورق میخوره
ولی مثلا من mirror's edge رو بدون vsync بازی کردم و تو تصویر اصلا بریدگی ندیدم!

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,777
نام
فرشید
بهترين مدل GTX280 چيه و چندقيمته؟

لطف كنيد يه مدل بالاتر هم بگيد
اگه منظورت بهترین برند هست که کارتای 280 همه برد مرجعNvidia هستن و فرقی با هم ندارن،EVGA,Inno3D,BFG,XFX و خیلیای دیگه موجودن
بالاتر از اون کارت GTX 285 و GTX 295 هستن که بترتیب حدود 430 و 590 هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر