مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
خیلی ممنون که راهنماییم کردی فقط تو یوتوب ویدیوشو دیدم دمای کارت بیشتر 70 تا 80 6600 xt کاری نمیشه کرد که بیاد پایین یا باعث نمیشه بسوزه زود
دمای چند برند رو تو سایت techpowerup اینطور زده:
Screenshot 2022-03-21 011222.jpg
یه سری کار میشه کرد که دمای کارت گرافیک یا هر قطعه ی تو بهترین حالتش باشه مثل جای خنک جریان هوای مناسب و... ولی بازم تو یه محیط و لود یکسان این دماهای بالا رو اندازه میگیرن
واسه هر قطعه ای از سیستم تا زمانی که تو بازه ی دمای safe تعریف شده شرکت سازنده کار کنه قاعدتن هیچ مشکلی پیش نمیاره

hollywoodtravolta

کاربر سایت
Nov 8, 2021
32
سلام مبارک باشه چند گرفتی واز کجا گرفتی
سلام ممنون. 20600000 خریدم یه سایته از همه جا ارزونتر میده . کارت قبلی رو هم از همین جا خریدم.خیلی راضیم واقعا قیمتاش خوبه.https://cafegheymat.com

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا ولی خدایی این 3050 عجب گرافیک خوبیه
واقعا جون میده برای سیستم های گیم نت
قیمت عالی قدرت کافی برای گیم های آنلاین
همین الان با وجود این قیمت دلار و مشکل کمبود چیپ میشه با 10500 تهیه کرد
لطفا نپرسید کجا میدن که آدرسی ندارم فقط قیمت دارم :D

hollywoodtravolta

کاربر سایت
Nov 8, 2021
32
سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.من گرافیک asus 3060 ti dual oc خریدم دیروز بستم رو سیستم تو دو تا بازی ویچر 3 و برایت مموری تست کردم اما فن گرافیک تو هیچکدوم از دو تا بازی کار نمیکنه. این عادیه مشکل از کجاست؟

• Like
Reactions: hitman68

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.من گرافیک asus 3060 ti dual oc خریدم دیروز بستم رو سیستم تو دو تا بازی ویچر 3 و برایت مموری تست کردم اما فن گرافیک تو هیچکدوم از دو تا بازی کار نمیکنه. این عادیه مشکل از کجاست؟
سلام دوست عزیز
این بازیهایی که گفتی برای این کارت فکر نکنم فشار بیارن
ببین دمای کارتت حین بازی چند میشه اگه بالای ۵۵ شد پس ایراد از فن هستش اگه زیر ۵۴ ۵۳ شد عادیه کارت منم بالای ۵۳ درجه فن شروع به چرخش مبکنه

• Like
Reactions: hollywoodtravolta

hollywoodtravolta

کاربر سایت
Nov 8, 2021
32
سلام دوست عزیز
این بازیهایی که گفتی برای این کارت فکر نکنم فشار بیارن
ببین دمای کارتت حین بازی چند میشه اگه بالای ۵۵ شد پس ایراد از فن هستش اگه زیر ۵۴ ۵۳ شد عادیه کارت منم بالای ۵۳ درجه فن شروع به چرخش مبکنه
دماش نهایتا 52 هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
دماش نهایتا 52 هست
دمات اوکی هست. بازی سنگین تست کن اگه دما اوکی باشه مشکلی نیست.
کار نکردن کارت تو دمای پایین ایراد نیست و خوبه . صدا کم میشه عمر فن زیاد میشه.

• Like

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
سلام بر دوستان
نظرتون در مورد سری کارت های گرافیک برند پالیت(Palit) چی هست؟
برند معتبری هست؟ کیفیت کارت هاش چطوریه؟
کسی از دوستان از این برند کارت گرافیک داره؟

• Like

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
سلام بر دوستان
ببین دوست عزیز تو ایران غیر از ایسوس و گیگا و msi برندهای دیگه موقع فروش فقط یکم اذیت کنندست و افت قیمت زیادی دارن ولی از لحاظ کارایی پالت برند خوبیه اگه برا مصرف میخای بخر اصلا من مشکلی از این برند ندیدم و نشنیدم فقط یکم صدای فنش زیاده اونم نهایت ۲ الی ۳ دسیبل ولی در کل اگه میخای فردا موقع فروش اذیت نشی نخر ولی برا مصرف خوبه تفاوت چشمگیری نسبت به برندهای معروف نمیبینی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام بر دوستان
داداش توضیحات رو دوستمون بالاتر خدمتتون دادند فقط نکته مهم خواستید بخرید سری گیم راک بخرید بشدت عالی کم صدا و خنک کار میکنه

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
ببین دوست عزیز تو ایران غیر از ایسوس و گیگا و msi برندهای دیگه موقع فروش فقط یکم اذیت کنندست و افت قیمت زیادی دارن ولی از لحاظ کارایی پالت برند خوبیه اگه برا مصرف میخای بخر اصلا من مشکلی از این برند ندیدم و نشنیدم فقط یکم صدای فنش زیاده اونم نهایت ۲ الی ۳ دسیبل ولی در کل اگه میخای فردا موقع فروش اذیت نشی نخر ولی برا مصرف خوبه تفاوت چشمگیری نسبت به برندهای معروف نمیبینی
برای مصرف میخوام و حتی کارت الانم قصد فروش ندارم
فقط میخوام کیفیتش خوب باشه و اینکه میگویید فن هاش صدا داره تاثیری روی عملکرد و خنک کنندگی نداشته باشه و ایا تا اخر نسل کارایی داره وگرنه فن های دیگه کامپیوتر مثل پاور صدا دارن
گرافیک الانم از برند ایسوسه و بعد هفت سال اصلا از کارت نیوفتاده
نظر نهاییتون چیه

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
فقط میخوام کیفیتش خوب باشه و اینکه میگویید فن هاش صدا داره تاثیری روی عملکرد و خنک کنندگی نداشته باشه و ایا تا اخر نسل کارایی داره وگرنه فن های دیگه کامپیوتر مثل پاور صدا دارن
نظر نهاییتون چیه
داداش یک مطلب خدمتتون عرض کنم
قطعات برقی هیچ وقت قطعیت ندارن بارها شده بهترین قطعات از بهترین برندها هم بعد از یک روز از بین رفتن و شده بدترین برندها هم سالها کار کرده
پس صرف برند نمیتونه ماندگاری یک قطعه رو تضمین کنه
چیزی توی گرافیک مهمه
۱ مشخصات فنی
۲ مشخصات ظاهری
۳ مشخصات خنک کننده
مشخصات فنی توی سایت سازنده قابل رویت هست فرکانس ها و میزان اورکلاک قطعه
مشخصات ظاهری هم که خب مشخصه بسته به سلیقه rgb و غیر rgb بودنش رو میتونید انتخاب کنید
بحث سوم مشخصات خنک کننده هست که شرکت ها بیشتر این بخش رو کار میکنند
پلیت سری گیم راک بهترین خنک کننده رو داره و اگر از نزدیک ببینید قطعا به با کیفیت بودن قطعه پی میبرید اصلا نگران نباشید و حتما توصیه میکنم با گارانتی معتبر تهیه کنید مگر اینکه قطعه نو و غیر رفرش رو بتونید تشخیص بدید که بخواهید بدون گارانتی بخرید

• Like
Reactions: ali s

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
نظر نهاییتون چیه
شما اگه برا مصرف میخای همون پلیت گیم راک رو بخر RGB خوشگلی داره
ببین زیاد به صدای فن حساس نشو
دیگه اونقدری نیست که اذیت کننده باشه ولی در کل نسبت به ایسوس صداش یخورده زیادتره اما اذیت کننده نیست ولی من از چند تا دوستام شنیدم که صداش کمه با اینکه خودم به صدای فن حساسم بستگی‌ به محیط و سکوتی داره که توش بازی میکنی
شما همون پلیت گیم‌ راک رو بخر که امتحانشو خیلی وقته پس داده و کارت خوبیه با خیال راحت بخر و لذتشو ببر

HellGuard

کاربر سایت
Feb 1, 2021
4
سلام خسته نباشید.
عذرمیخوام یه راهنمایی میخواستم در مورد خرید کارت گرافیک:)
میخواستم بدونم تا 5 میلیون چه کارتی میشه گرفت که بشه بازی های معمولیو باهاش اجرا کرد؟
ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر