مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان یدونه از همین فروشگاه‌های بانه 3070ti آورده گینوارد فونیکس قیمت 31.800 پیام هم دادم گفت ارسال هم رایگان! چخبره انور آقا سنندجی نداریم اینجا؟ :D
من قیمت کردم 41.700 قیمتشه توی بانه

این triple buffer و اون یکی که گفتی چجوری باید فعال کرد؟
شرمنده من خیلی اطلاعات ندارم

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
داخل پنل انویدیا گزینه ش هست هم برای بازی خاص هم برای همه بازی ها می شه فعالش کنید

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کارت من AMD هست

DH-012-18.png

• Like
Reactions: SleepyTurtel

hollywoodtravolta

کاربر سایت
Nov 8, 2021
32
داداش خیلی دل و جرئت داری خدایی
اتفاقا کردا آدمای خوبی هستین یه سری ها قبلا بیعانه میگرفتن در میرفتن اسمشونو یکم بد کردن وگرنه آدمای معتبری هستن
شما دوست عزیز بسته پستی که بدستتون رسیده بود روش چی نوشته بود؟ منظورم کارت گرافیک نوشته بودن؟
فقط روش فرستنده و گیرنده نوشته بود

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
کارت من AMD هست

اگر تو بازی خاصی هم بخوای فعال کنی اینا تو تب گیمینگ هستنش.
عکس واسه تب گلوباله
نکته اینکه تو بازی باید vsync غیر فعال باشه واسه radeon enhance

Attachments

• help amd.png
    help amd.png
    150.8 KB · مشاهده: 31
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام کارت گرافیک من سوخته مادربردم Asus P5QL PRO تا 1500 یک کارت گرافیک معرفی مبکنید ممنون میشم
درود،
بهترین آپشنا اینا هستن
R7 240 دو گیگابایت ddr3 و 128 بیت قیمت 1450
R7 250 دو گیگابایت ddr3 و 128 بیت قیمت 1500
GT 630 دوگیگ 128 بیت قیمت 1300
GT 710 دو گیگ قیمت 1200

• Like
Reactions: hamed619

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
خب کارت گرافیک 3070 ما هم رسید خدا رو شکر همه چیز عالیه فعلا مشکلی من ندیدم کارت رو من از سایت atrinkala خریداری کردم بدون گارانتی متاسفانه فقط با پست ارسال می کردن برا همین 7 روز زمان برد بنده خوزستان بودم.

View attachment 237488View attachment 237490View attachment 237491View attachment 237492View attachment 237493
به‌به مبارک باشه عزیز دل. تجربه خریدت از آترین کالا اوکی بود؟ به مشکل موجودی یا بروز نبودن قیمت برنخوردی؟ قیمت چند گرفتی من چک کردم فک کنم موجود نداشتن

• Like
Reactions: AmirPXP

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
به‌به مبارک باشه عزیز دل. تجربه خریدت از آترین کالا اوکی بود؟ به مشکل موجودی یا بروز نبودن قیمت برنخوردی؟ قیمت چند گرفتی من چک کردم فک کنم موجود نداشتن
نه مشکلی نبود قیمتش خیلی خیلی بهتر اون گارانتی های سه ماه مقداد و لیون هست.

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
خب کارت گرافیک 3070 ما هم رسید خدا رو شکر همه چیز عالیه فعلا مشکلی من ندیدم کارت رو من از سایت atrinkala خریداری کردم بدون گارانتی متاسفانه فقط با پست ارسال می کردن برا همین 7 روز زمان برد بنده خوزستان بودم.

View attachment 237488View attachment 237490View attachment 237491View attachment 237492View attachment 237493
داداش مبارکه
راستش منم همین کارتو از آترین کالا اولش میخاستم بخرم حدود ۲ هفته پیش که ۳۷۵۰۰ برام فاکتور کرد اما ترسیدم بیعانمو پس گرفتم از بانه برات فرستادن
چند خریدی فکر کنم آخرین بار ۳۷ دیدم تو سایتشون

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
داداش مبارکه
راستش منم همین کارتو از آترین کالا اولش میخاستم بخرم حدود ۲ هفته پیش که ۳۷۵۰۰ برام فاکتور کرد اما ترسیدم بیعانمو پس گرفتم از بانه برات فرستادن
چند خریدی فکر کنم آخرین بار ۳۷ دیدم تو سایتشون
ممنون 36900 هزینه پست هم با خودشون بود والا پلمپ بود و اینکه خیلی خوش برخورد بودن من قبلا 2060 داشتم با گارانتی 36 ماه ولی اینو بدون گارانتی گرفتم و اصلا نمی خواستم بخاطر سه ماه گارانتی 5 6 میلیون اضافه بدم.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
ممنون 36900 هزینه پست هم با خودشون بود والا پلمپ بود و اینکه خیلی خوش برخورد بودن من قبلا 2060 داشتم با گارانتی 36 ماه ولی اینو بدون گارانتی گرفتم و اصلا نمی خواستم بخاطر سه ماه گارانتی 5 6 میلیون اضافه بدم.
کار خوبی کردی قیمت خوبی خریدی
گارانتیهای الان واقعیتش ۳ ماهه هستن و اکثرشون هم وقتی به اسم گارانتی میخری اون ۳ ماه تموم میشه ولی از یه بابت خیالت راحته که کارت رو شرکت گارانتی باز کرده و تست کرده ولی در کل خیالت راحت باشه بدون گارانتی هم مشکلی پیش نمیاد من خودم کارت قبلیم بدون گارانتی بود نزدیک ۷ ماه کار کرد هیچ مشکلی نداشت بعدشم الان گارانتی کارت رو پس نمیگیره همون اول بدون نگاه کردن میگن ماین شده پس گارانتی هیچ معنایی نداره فقط یکم خیالت از بابت کارت راحته که اولین بار تست شده
من مدل dual همین ۳۰۷۰ رو خریدم
انصافا ۳۰۷۰ کارت خوبیه فکر کنم ۴ سال بشه روش حساب باز کرد با تنظیمات بالا بتونیم بازی کنیم
خدایی تو این دو سال من کارت خیلی عوض کردم دیگه از کارت زده شدم
۱۰۷۰ و ۱۰۸۰ و ۱۰۸۰ti و ۲۰۷۰super و 6700xt و الانم ۳۰۷۰

• Like
Reactions: AmirPXP

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
خدایی تو این دو سال من کارت خیلی عوض کردم دیگه از کارت زده شدم
۱۰۷۰ و ۱۰۸۰ و ۱۰۸۰ti و ۲۰۷۰super و 6700xt و الانم ۳۰۷۰
کارتایی که عوض کردی همه تقریبا نزدیک بهم بودن بخاطر همین عوض کردن کارت اون حال و هیجانی که باید بهت میداده رو نداده.
من یادمه وقتی از gtx 660 یهو اومدم رو gtx 970 واقعا همون لحظه اول اجرای بازی شگفت زده شدم هم زرق و برق بیشتر گرافیک بازی هم از روونی.
بنظر من عوض کردن گرافیک فقط زمانی توجیه داره که حداقل مینیمم 30 فریم بیشتر با کارت جدیدت بگیری. اینطوری ارتقا و جهش نسل رو تا مغز استخون درک میکنی.
تو مثال شما مثلا اگه همون gtx 1080 رو نگه میداشتی و الان 3070 میگرفتی همه چی خیلی لذت بخش‌تر بود برات.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
کارتایی که عوض کردی همه تقریبا نزدیک بهم بودن بخاطر همین عوض کردن کارت اون حال و هیجانی که باید بهت میداده رو نداده.
من یادمه وقتی از gtx 660 یهو اومدم رو gtx 970 واقعا همون لحظه اول اجرای بازی شگفت زده شدم هم زرق و برق بیشتر گرافیک بازی هم از روونی.
بنظر من عوض کردن گرافیک فقط زمانی توجیه داره که حداقل مینیمم 30 فریم بیشتر با کارت جدیدت بگیری. اینطوری ارتقا و جهش نسل رو تا مغز استخون درک میکنی.
تو مثال شما مثلا اگه همون gtx 1080 رو نگه میداشتی و الان 3070 میگرفتی همه چی خیلی لذت بخش‌تر بود برات.
البته کلا از زمان خرید ۱۰۷۰ تا اینجای کار برای من ۱۵ تومن آب خورده
ولی در کل حرف شما درسته مخصوصا ارتقا منطقی از ۱۰۷۰ به ۲۰۷۰ سوپر و از ۲۰۷۰ سوپر به ۳۰۷۰ بود که بدلیل کمبود بودجه تو زمان خودش نتونستم کارت رو تهیه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر