مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
كارت هاي ASUSچه طوره ،به خصوص كولرداراش؟؟
من كه ميخوام مادر بورد ASUSبردارم ،اگه كارت هم همين برند باشه با هم مچ تر نيست؟؟
نه برند و ... ربطی به مچ و ... نداره کلا asus برند توپی هست سعی کن هر چی ور میداری اگه پولت میرسه asus top بگیر واسه کارت گرافیک اورکلاک شدست خوبم هست

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
من كه ميخوام مادر بورد ASUSبردارم ،اگه كارت هم همين برند باشه با هم مچ تر نيست؟؟
بعد از eVGA که برند عالی و البته گرونی هست Asus بهترین برند فعلی گرافیک های nVidia هست...من برعکس پیشنهاد میکنم سری سایلنت EN رو بگیری که عالی آور کلاک میشن...و اگر رو فن دار تاکید داری بازم از نوع EN بگیر

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من برعکس پیشنهاد میکنم سری سایلنت EN رو بگیری که عالی آور کلاک میشن...و اگر رو فن دار تاکید داری بازم از نوع EN بگیر
خوب مدل های top هم فن دارند اما
اگه اورکلاکر خوبی هستی و اورکلاک بلدی en silent را بگیر چون تو خنکی توپه اما اگر نه en top را بگیر که خودش اورکلاک شده
حالا چه مدلی میخوای بگیری؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
شما تبدیل s-video به کمپوزیت رو بگیر از ای
خیلی ممنون دوست عزیز از اینکه با عکس توضیح دادید سپاسگذارم فقط آخرین سوال آیا با گرفتن این تبدیل s- video به composit نرم افزار خاصی هم باید بگیرم یا نیازی نیست و تنها با گرفتن این کابل موفق میشم سیستم رو با تلویزیون متصل کنم؟!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
نه نیازی به نرم افزار نیست به راحتی هم وصل میشه.
کارت های asus هم کیفیت خوبی دارن ولی نسبت به مدل های دیگه تو بازار یه 30 40 تومنی گرونتر هستن (شاید هم بیشتر) که به نظر من اصلا ارزش نداره الان xfx inno3d evga یا bfg جزو برند های خوب و با کیفیت به حساب میان چون عمده فعالیتشون توی کارت گرافیک هستش. در مورد مچ شدن هم همچین چیزی نداریم اگه مین pcie16x باشه هر کارتی روش به راحتی نصب میشه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
قیمت 9600 gt گیگا بایت و اسپارکل توی بازار چنده
من giga 9600gt رو دو هفته پیش 285 تومن قیمت داشتم اسپارکل هم باید 255 260 تومن باشه.(حدودا)

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
با این شماره تماس بگیر شماره فروشنده هست اسمش اقای احمدی هست ... تنها وارد کننده اصلی محصولات inno3D در ایران ... 20 ماه هم ضمانت تعویض داره ...

یگو از اون 9600 هات میخوام

Cell Phone: 0912-4581053

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر