مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
يعني الان اين 560 خيلي پايينه!؟!
من همين ديروز سفارش دادم !!
EVGA 560 TI SC
راستي اگه دوستان قراره گرافيك 560 يا 470 اين حدود هارو بفروشن يه خبري به من بدن يكي دنبالش مي گرده

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
يعني الان اين 560 خيلي پايينه!؟!
من همين ديروز سفارش دادم !!
EVGA 560 TI SC
راستي اگه دوستان قراره گرافيك 560 يا 470 اين حدود هارو بفروشن يه خبري به من بدن يكي دنبالش مي گرده

نه متعادله! این مدلی که شما گفتی هم جزو کارت های خوبه بازار هست !

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
دوستان عزیز نظرتون در مورد برند point of view چیه؟ این دو تا مدل کارت الان در دسترس منه:
Point of View GeForce GTX 560Ti graphics card, NVIDIA, 2GB DDR5 memory
و
XFX HD6950 graphics card, ATI, 2GB GDDR5 memory

البته GTX 560Ti 1 gb هم موجوده که خوب 40 دلار ارزونتر از 2 gb هستش. و gtx 560 هم همینطور. تفاوت قیمت کمی دارند. نظرتون با کدام یکی هستش؟
دیگه خودتون فکر کنم بدونید برای چه کاری لازمش دارم;)

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دوستان من یدونه کارته 5770 دارم .به نظرتون یدونه 6850 یا کارتی تو این رده بگیرم بهتر و به صرفه تره یا یدونه دیگه 5770 بگیرم کراس کنم؟/:)
راستی برا کراس کردن باید دقیق کارتا مثل هم باشن یعنی برندشون هم یکی باشه؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
پس صبر میکنم برای نسل بعدی!!
فعلا با این کارت هیچ مشکلی ندارم!
فقط آیا کسی اطلاعاتی راجبه قدرت و قیمت و.. کارت های نسل بعد داره؟ اصلا چرا بهشون میگن نسل بعدی؟

خیر، خود سازنده ها هنوز هیچ اطلاعات رسمی منتشر نکردن، چیز خاصی هم تولید نشده که بخواد اخبارش به بیرون درز کنه، هم AMD و هم NVIDIA در حال تست نمونه های ارزون قیمت آزمایشی نسل بعد هستن، یعنی ایندفه اول کارتای رده پایین ارزونقیمتشون میاد بازار و بعد از مدتی مدلهای High End و گرونقیمت، پس یه 7 8 ماهی حداقل داریم تا معرفیشون برسه.

باز یه سری دوستان اومدن جو میدن برای خرید، چیزی رو که خراب نیست تعمیر نمی کنن!

کسی نبود بگه ! منم میخوام بدونم ! آخه یه هفته دیگه دارم یه 580 میخرم ! :d ! مسعود تا اون موقع پیر شدیم رفته بابا ! من نمیدونم بخرم ؟ صبر کنم ؟ چیکار کنم ؟ لطفا یکی از اساتید توضیح بده !
اگر سیستم جدید می خرید که خب خرید 570 و 580 ایرادی نداره، اگر کارت High end دارید و می خواید ارتقا بدید الان شاید وقتش نباشه، من هنوزم برای کارت 470 خودم دلیلی نمی بینم.

دوستان من یدونه کارته 5770 دارم .به نظرتون یدونه 6850 یا کارتی تو این رده بگیرم بهتر و به صرفه تره یا یدونه دیگه 5770 بگیرم کراس کنم؟/:)
راستی برا کراس کردن باید دقیق کارتا مثل هم باشن یعنی برندشون هم یکی باشه؟
شما دوتا ازش CF کنی بهتره، هم مدل باشن ولی هم برند نباشن هم OK هست.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پس منم فعلا دست نگه میدارم! چون با همین 560ti که دارم و مقدار کمی اورکلاک که کردم در بتلفیلد 3 با تنظیمات high حدود 45 فریم به بالا میگرفتم! بسه! ;)

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
کسی نبود بگه ! منم میخوام بدونم ! آخه یه هفته دیگه دارم یه 580 میخرم ! :d ! مسعود تا اون موقع پیر شدیم رفته بابا ! من نمیدونم بخرم ؟ صبر کنم ؟ چیکار کنم ؟ لطفا یکی از اساتید توضیح بده !
نسل بعدی بسیار بهتر از این نسل خواهند بود به خصوص تک جی پی یو ییا :D
میگن قراره ROCK THE WORLD کنن.
و اینجوری که میگن خیلی قوی تر از این نسل خواهند بود:X
کارت های 560 به بالا برای الان خوب هستند و به نظر من نیزی به تعویضشون نیست.
بهترین کار صبر کردن هست.;)

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب این کارت مدت زیادیه که نایاب ، اگرم پیدا بشه دست کم 390 400 تومن مایشه که به نظر من تا این حد ارزش نداره !

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام من میخوام برای کارت GTX480 پاور بخرم یارو این یارو اومد یکبار پاور Green GP585 گذاشت!!!
2.5 ماه با این سر کردم و بهش میگفتم این نمیکشه و اینا تا الان میخواد عوض کنه...
حالا اومده پاور Cooler Master UPC 900W آورده این خوبه بگم بزاره؟؟؟
و اینکه رو جعبه پاور نگاه کردم دیدم نوشته 2008 !!!
بخاطر همین شک کردم به خوبی پاور گفتم بیام از شما کمک بخوام...
حالا چیکار کنم؟؟؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام من میخوام برای کارت GTX480 پاور بخرم یارو این یارو اومد یکبار پاور Green GP585 گذاشت!!!
2.5 ماه با این سر کردم و بهش میگفتم این نمیکشه و اینا تا الان میخواد عوض کنه...
حالا اومده پاور Cooler Master UPC 900W آورده این خوبه بگم بزاره؟؟؟
و اینکه رو جعبه پاور نگاه کردم دیدم نوشته 2008 !!!
بخاطر همین شک کردم به خوبی پاور گفتم بیام از شما کمک بخوام...
حالا چیکار کنم؟؟؟
کولر مستر زیاد پاور پرطرفداری نیست. علاوه بر نظر کلی بچه ها این تجربه شخصی هم هست، یکی از دوست های من داشت که گرافیکش رو عوض کرد و با این که گرافیک جدید خیلی هم بیشتر برق نمی کشید ولی پاور سوخت! :(

کلا به نظر من هر چی می گیری گرین بگیری راحت تری. من بعد از سال ها اذیت و آزار و شکنجه دیدن از پاورهای مختلف، الان دو ساله که گرین 680 وات خریدم، ولی با وجود گرافیک و سی پی یوی پرمصرف و دو تا هارد اینترنال ظرفیت بالا و کلی قطعات متصل به مادربرد، تو این 2 ساله یک سر سوزن هم مشکل نداشتم.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
کولر مستر زیاد پاور پرطرفداری نیست. علاوه بر نظر کلی بچه ها این تجربه شخصی هم هست، یکی از دوست های من داشت که گرافیکش رو عوض کرد و با این که گرافیک جدید خیلی هم بیشتر برق نمی کشید ولی پاور سوخت! :(

کلا به نظر من هر چی می گیری گرین بگیری راحت تری. من بعد از سال ها اذیت و آزار و شکنجه دیدن از پاورهای مختلف، الان دو ساله که گرین 680 وات خریدم، ولی با وجود گرافیک و سی پی یوی پرمصرف و دو تا هارد اینترنال ظرفیت بالا و کلی قطعات متصل به مادربرد، تو این 2 ساله یک سر سوزن هم مشکل نداشتم.

حالا این هیچ پاور ماله 3 یا 4 سال پیشه یعنی قدیمیه!!!
وقتی دیدمش حالم بهم خورد!!!
2.5 ماه گرین 585 داشتم GTX480 و مابقی قطعات رو کشیده اما میترسم اینو نکشه!!!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
سلام دوستان
منم كارت گرافيك EVGA 560 TI SC سفارش دادم . الان سيستمم يه پاور گرين 330 داره! بعد گفتم پاور هم بايد عوض بشه ديگه نه؟! بعد اونم يه پاور 585B گرين همراه گرافيك سفارش داد!! به نظرتون به مشكل بر مي خورم؟
مشخصات كلي سيستم هم :
ASUS P5P41C
INTEL CORE 2 QUAD Q8300
2*2 PATRIOT RAM DDR3
2*500 HDD SEAGATE
2* DVD DRIVE
EVGA 560 TI SC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر