مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان لطفا قیمت این ها رو بگید؟
evga gtx560ti
evga gtx 560ti ssc
msi gtx 560ti twin frizor2
msi gtx 560ti twin frizor3
asus gtx 560ti direct cu ii
asus gtx 560ti direct cu top

من فقط قیمت ASUS هاشو که موجود شدن دارم، بقیه مدلها یا نیستن یا بسختی بشه پیدا کرد

asus gtx 560ti direct cu ii 380T
asus gtx 560ti direct cu top 365T

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
من فقط قیمت ASUS هاشو که موجود شدن دارم، بقیه مدلها یا نیستن یا بسختی بشه پیدا کرد

asus gtx 560ti direct cu ii 380T
asus gtx 560ti direct cu top 365T

اه.فرشید جان این قیمت هات رو من از خدامه پیدا کنم ولی افسوس که پیدا نکردم.
اگه مغازه ای رو میشناسی که تو این حدود میفرشه ادرسشو به منم بگو.
من خودم تو بازار رضا چیزی زیر 400 پیدا نکردم.
راستی مگه direct cu top از direci cuii قدرتمند تر نیست س چرا ارزونتره؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من GTX570 رو پیشنهاد میدم ، از 440 داره تا 530 540 تومن و 6970 هم از 440 هست تا 500 تومن (البته 6970 سخت گیر میاد) در کل بستگی به هزینه ای که مد نظرته داره.(منظورم تفاوت قیمت تو برندای مختلف هست)

آخرین ویرایش:

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
میگم با quadro 6000 چی رندر میکنن که انقدر گرونن؟
این کارت ها به خاطر داشتن هسته های موازی زیادی که دارن و به خاطر بهره گیری از CUDA قادر به رندر کردن الگوریتم ها و شبیه سازی فرایند های طبیعی پیچیده ای هستن که اغلب در ایران بیشتر برای رندر کردن انیمیشن ها با فریم و تایم بالا به کار میرن ! قیمت این کارتها از 2000 دلار شروع میشه تازه ! ا زلحاظ قیمت به درد فقط بازی نمیخوره ! و خوراک کسانی هست که کارهای گرافیکی سنگین ( سه بعدی و انیمیشن ) انجام میدن ! این کارتها توانایی ارتباط و متصل شدن با رابط گرافیکی برنامه های سه بعدی مانند ارتباط مستقیم با API DIRECT X رو دارن و به این ترتیب می تونن REALTIME در بعضی از نرم افزارها کار محوله رو ارائه بدن !

Last edited by a moderator:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام دوستان.
انشالله تا زمستان قصد دارم یدونه کارت قوی بخرم بودجه هم تا 1.5 میلیون برای خریدش دارم.
این نسل جدید کارت های گرافیک چجوری هستن و کی قرار هست بیان؟ صبر کنم اونها بیان بعد بخرم؟
الان 560ti دارم و فعلا بسمه.
ممنون.

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
سلام دوستان.
انشالله تا زمستان قصد دارم یدونه کارت قوی بخرم بودجه هم تا 1.5 میلیون برای خریدش دارم.
این نسل جدید کارت های گرافیک چجوری هستن و کی قرار هست بیان؟ صبر کنم اونها بیان بعد بخرم؟
الان 560ti دارم و فعلا بسمه.
ممنون.
نسل یعدی تو 3 ماه اول 2012 رونمایی میشن.
اگه میتونی صبر کن اگر هم که نه به نظر من 500 تومن دیگه بزار روش و یک ASUS MARS II بخر :x:x:x:x
یا این که یک 570 فعلا بگیر و بقیه رو بزار برا نسل یعدی:D
از فکر 590 و 6990 مخصوصا 6990 هم بیا بیرون!!!!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نسل یعدی تو 3 ماه اول 2012 رونمایی میشن.
اگه میتونی صبر کن اگر هم که نه به نظر من 500 تومن دیگه بزار روش و یک ASUS MARS II بخر :x:x:x:x
یا این که یک 570 فعلا بگیر و بقیه رو بزار برا نسل یعدی:D
از فکر 590 و 6990 مخصوصا 6990 هم بیا بیرون!!!!!
پس صبر میکنم برای نسل بعدی!!
فعلا با این کارت هیچ مشکلی ندارم!
فقط آیا کسی اطلاعاتی راجبه قدرت و قیمت و.. کارت های نسل بعد داره؟ اصلا چرا بهشون میگن نسل بعدی؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پس صبر میکنم برای نسل بعدی!!
فعلا با این کارت هیچ مشکلی ندارم!
فقط آیا کسی اطلاعاتی راجبه قدرت و قیمت و.. کارت های نسل بعد داره؟ اصلا چرا بهشون میگن نسل بعدی؟
کسی نبود بگه ! منم میخوام بدونم ! آخه یه هفته دیگه دارم یه 580 میخرم ! :d ! مسعود تا اون موقع پیر شدیم رفته بابا ! من نمیدونم بخرم ؟ صبر کنم ؟ چیکار کنم ؟ لطفا یکی از اساتید توضیح بده !

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
کسی نبود بگه ! منم میخوام بدونم ! آخه یه هفته دیگه دارم یه 580 میخرم ! :d ! مسعود تا اون موقع پیر شدیم رفته بابا ! من نمیدونم بخرم ؟ صبر کنم ؟ چیکار کنم ؟ لطفا یکی از اساتید توضیح بده !

زمان حال رو دریاب ! بتلفیلد و بتمن و آبلیوین و nfs run و ...... دریاب ! کو تا 6 ماه دیگه ! بخر خودتو راحت کن !
بهشون میگن نسل بعدی چون نانومترشون پایین تره در نتیجه دماشون کمتره و قدرتمندتر هستن ! فعلا انویدیا چیپ های گرافیکی سری 600 خودش رو روی لبتاب زده و تست کرده ! ولی روی دسکتاپ باید فعلا منتظر باشیم ! هیچ بنچمارکی ازش موجود نیست ! اگه کارتی در حد 560 دارید فعلا خرید کارت توصیه نمیشه !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
زمان حال رو دریاب ! بتلفیلد و بتمن و آبلیوین و nfs run و ...... دریاب ! کو تا 6 ماه دیگه ! بخر خودتو راحت کن !
بهشون میگن نسل بعدی چون نانومترشون پایین تره در نتیجه دماشون کمتره و قدرتمندتر هستن ! فعلا انویدیا چیپ های گرافیکی سری 600 خودش رو روی لبتاب زده و تست کرده ! ولی روی دسکتاپ باید فعلا منتظر باشیم ! هیچ بنچمارکی ازش موجود نیست ! اگه کارتی در حد 560 دارید فعلا خرید کارت توصیه نمیشه !
قربون آدم چیز فهم ! دقیقا این تو ذهن من بود ! مسعود تو هم خودتو خلاص کن ! اومدیم تو چند ماهه دیگه بازار پوکیدقغیمت زیر و رو شد یا شرکت سازنده ورشکست شد چمیدونم هزار تا اتفاق غیر قابل پیشبینیه دیگه :d ! من که میخرم ! فقط جریان این GTX580 ماتریکس چیه گرون تره ؟؟ !
راستی تو نسل بعدم بخری یه کم نسل بعد ترش میاد ! نمونه اش همین حالا ! مگه این سری های جدید چند وقته اومدن که پشتش نسل بعد اومد ؟ :-/ ؟ کلا بازار همینه !

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
تا تو بازار هست ملت میخرن تموم میشه ! این بلا سر من اومده وقتی می خواستم 460 بخرم ! اون مدل نبود! گفتن بارش تو گمرک مونده ! هرکی ی چیزی م یگفت ! الان 580 کمیابه ! زیر 750 پیدا نمی کنی برند خوبش رو ! تو امروز بخری فردا ی چیز بهتر و جدید تر میاد! سیستم همینه ! همش ضرره ! اون ماتریکس اوور کلاک شده هستش ! گرونیش برای همینه ! وقتی bf3 رو با 35 فریم بازی کردی متوجه میشی که باید به فکر می بودی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر